Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Mezgimas man meditacija... Kažkada jaunystėje studijų metais mezgiau iš vargo , nes nieko nebuvo. O jei ir buvo kažko "iš po skverno" negalėjau sau leisti nusipirkti. Lietuvoje dar yra likęs tas požiūris, kad mezgimas tai "iš vargo" . Nors piniginei taip neatrodo. Kai pasižiūri kiek kainuoja geri siūlai virbalai ir tt tai supranti , kad taip prabanga.
Mano dukrytė labai vertina rolleyes.gif
Darbas su šunimi , tai kaip dar vieno vaiko auginimas, tik jis niekad neužaugs. Saintlina pagarba 4u.gif
Ex buvom jaunos daug galėjom wub.gif
Man buvo vaikai , keli darbai , MB komandiruotėse , jokių mamų šalia. Susisukdavau. Ir vaikus pavežioti , ir valgyti pagaminti ir darbus apsidirbti.
Vakar kaip tik vaikas atvažiavęs buvo , apie senus laikus kalbėjom. Pasidžiaugė , kad aš jau nebepavargusi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 20 lapkričio 2023 - 10:03
QUOTE(Pou @ 2023 11 19, 19:50)
Toks internete vaikšto reels, kai žmona (ežiuko pavidale) tursena pilna naujų idėjų pas vyrą, kad jau jis iškart jas įgyvendint varytų, o ans (kokia tai bedžionė) kreida ratus piešia aplink save, nuo tos nečystos dvasios su darbais.</p>


Bepiga , kai žmona lėta kaip ežiukas biggrin.gif O jei žmona energinga kaip voverė? Nespėsi jokio apskirtimo nubrėžti nebent tašką biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 20 lapkričio 2023 - 10:05
QUOTE(Ex @ 2023 11 20, 08:57)
Kas dėl šuns dresūros, dėl treniruočių, tai reik turėt labai didelį pasišventimą tam. Labai brangus malonumas ir brangus, didelis darbas. Turėjom vokiečių aviganį, važinėjau su juo į dresūrą, parodas, tai žinau visą tą veiklos skonį.
Sveikatos tau, Saintlina. Bet kai parodai galutinį šuns darbo rezultatą, labai gražu, linksma pažiūrėt.


na taip, pasisekė tam šuniui pas mane papult ))) bet tai vaikai užaugę, to laiko dabar žymiai daugiau. Be to, va to darbo rezultatas yra idealiai paklusnus šuo ir kasdienybėje. Paprastos dresūros kursus lankėm tik kai jis mažas buvo, o po to tik ganymu ir užsiimam. Bet ten yra nepalyginamai sunkiau, ten gi viską turi išaiškint šuniui be pavadžio ir be skaniukų, nes jis neturi laukt kol šeimininkas ką nors duos, o turi žiūrėt, ką sugalvos avys. Be to, tai jautri veislė, tai ir šaukt ant jo negalima ))) viskas tik gražiuoju ir susitarimo būdu. Užtat rezultatas toks, kad ir mieste aš jo praktiškai niekad nerišu, nes jis klauso kiekvieno mano garso. Tai manau, kad investuot buvo verta wub.gif nekalbant jau apie garbę ))
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 20, 09:39)
Lietuvoje dar yra likęs tas požiūris, kad mezgimas tai "iš vargo" . 


ui ne, aplink mane tai kažkaip visi rankų darbo mezsginius prabangos dalyku laiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 20, 10:27)
na taip, pasisekė tam šuniui pas mane papult )))
Papildyta:
ui ne, aplink mane tai kažkaip visi rankų darbo mezsginius prabangos dalyku laiko  bigsmile.gif


Jums abiems pasisekė 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif

Na taigi Tu sostinėje tongue.gif biggrin.gif
O tam kaime netoli jūros ( Šilainiuose) taigi paprastesni žmonės gyvena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 20, 10:47)
Jums abiems pasisekė  4u.gif  4u.gif  4u.gif  wub.gif



aha, taip ir yra )) ir kaip aš tiek metų gyvenau be kolio?
Atsakyti
Labas rytas,

reikia sales pagalbos biggrin.gif biggrin.gif
Noriu iduot cia viesinciai viesniai is Lietuvos voke dokumentus,kad imestu i pasto dezute Lietuvoje ir jie pasiektu adresata.Ar galios uk pasto zenklas ant voko Lietuvoje,jeim jis nepraeis pasto sienu,o bus imestas i pasto dezute tiesiai Lietuvoje.Ar geriau neklijuot jokio pasto zenklo,o paprasyt,kad nupirktu lietuviska ir uzklijuotu.?Aciu atsakiusiom.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 11 20, 13:59)
Labas rytas,

reikia sales pagalbos  biggrin.gif  biggrin.gif
Noriu iduot cia viesinciai viesniai is Lietuvos voke dokumentus,kad imestu i pasto dezute Lietuvoje ir jie pasiektu adresata.Ar galios uk pasto zenklas ant voko Lietuvoje,jeim jis nepraeis pasto sienu,o bus imestas i pasto dezute tiesiai Lietuvoje.Ar geriau neklijuot jokio pasto zenklo,o paprasyt,kad nupirktu lietuviska ir uzklijuotu.?Aciu atsakiusiom.

Labos,

manau geriau, kad užklijuotų lietuvišką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 11 20, 11:59)
Labas rytas,

reikia sales pagalbos  biggrin.gif  biggrin.gif
Noriu iduot cia viesinciai viesniai is Lietuvos voke dokumentus,kad imestu i pasto dezute Lietuvoje ir jie pasiektu adresata.Ar galios uk pasto zenklas ant voko Lietuvoje,jeim jis nepraeis pasto sienu,o bus imestas i pasto dezute tiesiai Lietuvoje.Ar geriau neklijuot jokio pasto zenklo,o paprasyt,kad nupirktu lietuviska ir uzklijuotu.?Aciu atsakiusiom.


Mano nuomonė tik lietuviškas.
Dokumentai - registruotas laiškas.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 20, 12:12)
Mano nuomonė tik lietuviškas.
Dokumentai - registruotas laiškas.


aš irgi prašyčiau, kad ne šiaip į dėžutę įmestų, o registruotų laišką pašte. Tuo labiau, kad ir tų dėžučių kitur nebėr (bent aš nematau), tik prie pašto.
Atsakyti

Labas rytas,

Dusia, ta ežienė dar ir kokia greita pasirodė :)

Luety, manau lietuviškas ir pritarsiu Dusiai, tegu nepagaili papildomo euro kokio registruotam laiškui ar siuntai (tą išvis galėsi sekti, kaip vaikšto).

Man geras mezginys dar ir kokia prabanga. Net ne rankų darbo, gerų siūlo - tikrai nepigiai kainuoja.

Atsakyti
a mūsų Žaliuokei morčius prasideda. Labai keista, kad tokiu metu, kai šalta. Bet vakar jau virtuvėj viską mėtė žemėn, vaikis vos spėjo mano antikvarinę sviestinę išgelbėt - jau buvo užkabinusi nagais. Ir dar mušėsi - šniojo su uodega, kai bandė namo nuvaryt. Šiandien vėl skambino, kad išblūdijo. Tik šįkart koridoriuj pagavo. Sakė, kažkuo užkišo dureles, kad neatsidarytų. Nes nu bijau dėl šunio. Tas ją gaudyt bando žaisdamas, neduok Dieve nesužalotų pūkuotojo nagais ar dantim.
Atsakyti

Dar su uodega mušasi, ponička, matai...

Atsakyti