Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas. Gražus ir šaltokas. Kaune -1, tai kaime tikrai daugiau.

Kalnuose nebaisu aukštis, nežinau kodėl... o miestuose vis kokius bažnyčių bokštus aplankom, dievui ant garbės.

Avių noriu teoriškai :D . Kasdieninės priežiūros ne. Nebent vėl užsidarytų pasaulis, nebegalėtume keliauti, o aš darbo neturėčiau. Pievų turim kur ganyti. Bobteilą tik reiktų įsitaisyti  :P 

Gražaus ir smagaus sekmadienio :4u:  Einu rikotos pyrago kepti. Vaikai :wub: 

Atsakyti
Labas rytas,
o pas mus vejas ,audra,50-55km/val.Bet nelyja.Uzia,dauzosi vejas,bet zmones vaiksto mieste.Matyt ant zemes ne taip jauciasi gal.
Grazaus sekmadienio. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kas perkate Camelijos vaistinėje ? Ar leidžia sf išsirašyti sistemoje? Nes pvz Eurovaistinė tai kieno vardu paprašai to išrašo ir atsiučia el. paštu ar gali pasiimti sistemoje.
Pirkau lašus akims internetu , pasiėmiau jau ,o sf neduoda išsrašyti . Man reikia vyro vardu ... Bo jis draudimą turi . Ne karvė kainuoja , bet ?
Pas mus nuostabus oras. Nei vėjelio , apie -1 . Šaltukas drėgmę sutraukė.
Luety ką mezgi ? Aš megztinį , bet kitoniškai - kūnas iki atskyrimo , o dabar rankovės. Kūnas kiek liks siūlų , gal igesnio norėsiu ? Su tais valais ir šniūrais sunku normaliai pasimatuoti . Vienu metu maniau teks ardyti ... Na žinoma dar skalbimas laukia, pasikeis.
Šaliką vakar išskalbiau - nereliai gražiai pasileido , išplatėjo . Kaip ne tas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 19, 10:07)
Kas perkate Camelijos vaistinėje ? Ar leidžia sf išsirašyti sistemoje? Nes pvz Eurovaistinė tai kieno vardu paprašai to išrašo  ir atsiučia el. paštu ar gali pasiimti sistemoje.
Pirkau lašus akims internetu , pasiėmiau  jau ,o sf neduoda išsrašyti . Man reikia vyro vardu ... Bo jis draudimą turi . Ne karvė kainuoja , bet ?
Pas mus nuostabus oras. Nei vėjelio , apie -1 . Šaltukas drėgmę sutraukė.
Luety ką mezgi ? Aš megztinį , bet kitoniškai - kūnas iki atskyrimo , o dabar rankovės. Kūnas kiek liks siūlų , gal igesnio norėsiu ? Su tais valais ir šniūrais sunku normaliai pasimatuoti . Vienu metu  maniau teks ardyti ... Na žinoma dar skalbimas laukia,  pasikeis.
Šaliką vakar išskalbiau - nereliai gražiai pasileido , išplatėjo . Kaip ne tas smile.gif



Baigineju Margo kalara,ant kaklo per galva toki kaip skraiste,nezinau,kaip pavadint,rusiskai манишка.
Jau noriu kojiniu megzt,pasiilgau.
Atsakyti

Dusia37, 19 Lap 2023 - 12:07, parašė: Kas perkate Camelijos vaistinėje ? Ar leidžia sf išsirašyti sistemoje? Nes pvz Eurovaistinė tai kieno vardu paprašai to išrašo ir atsiučia el. paštu ar gali pasiimti sistemoje. Pirkau lašus akims internetu , pasiėmiau jau ,o sf neduoda išsrašyti . Man reikia vyro vardu ... Bo jis draudimą turi . Ne karvė kainuoja , bet ? Pas mus nuostabus oras. Nei vėjelio , apie -1 . Šaltukas drėgmę sutraukė. Luety ką mezgi ? Aš megztinį , bet kitoniškai - kūnas iki atskyrimo , o dabar rankovės. Kūnas kiek liks siūlų , gal igesnio norėsiu ? Su tais valais ir šniūrais sunku normaliai pasimatuoti . Vienu metu maniau teks ardyti ... Na žinoma dar skalbimas laukia, pasikeis. Šaliką vakar išskalbiau - nereliai gražiai pasileido , išplatėjo . Kaip ne tas smile.gif
Patašyk juems. Turi išrašyt...
Atsakyti

Mes šian su nuotykiais. Vakar vakare virtuvėj po palange vandens truputis  buvo. MB sako - laistei gėles, pribėgo. Nu nelaisčiau aš tų gėlių. Be to, ten orchidėjos. Bet jis gi geriau žino.  Paryčiais atsikėliau šuns vest, užeinu į virtuvę - mamma mia, kiek vandens  :blink:  išverčiau visažinį iš lovos. Pasirodo - radiatorius prakiuro  :blink:  ne koks ten tarybinis, pasikeitę mes juos į itališkus aliuminius. Gerai, kad kraniukai sudėti, užsuko mb. Vanduo nebėga, ale tai ne tik pas mus, bet ir pas kaimynus šildymas baigėsi )) vienžo, gerai, kad mb moka tokius dalykus - nusipirko kitą radiatorių ir pats pakeitė. Jei reiktų sekmadienį meistrų ieškot, žagsėtume minimi kaimynų )) paskui dar pasitikrinau, ar tikrai apsidraudę ))

Atsakyti

Mes šian su nuotykiais. Vakar vakare virtuvėj po palange vandens truputis  buvo. MB sako - laistei gėles, pribėgo. Nu nelaisčiau aš tų gėlių. Be to, ten orchidėjos. Bet jis gi geriau žino.  Paryčiais atsikėliau šuns vest, užeinu į virtuvę - mamma mia, kiek vandens  :blink:  išverčiau visažinį iš lovos. Pasirodo - radiatorius prakiuro  :blink:  ne koks ten tarybinis, pasikeitę mes juos į itališkus aliuminius. Gerai, kad kraniukai sudėti, užsuko mb. Vanduo nebėga, ale tai ne tik pas mus, bet ir pas kaimynus šildymas baigėsi )) vienžo, gerai, kad mb moka tokius dalykus - nusipirko kitą radiatorių ir pats pakeitė. Jei reiktų sekmadienį meistrų ieškot, žagsėtume minimi kaimynų )) paskui dar pasitikrinau, ar tikrai apsidraudę ))

Džiaukis, kad pas jus, o ne pas tėvus. Bo pečkurys sušaltų negyvai :) 

Atsakyti

Džiaukis, kad pas jus, o ne pas tėvus. Bo pečkurys sušaltų negyvai :)

:D  :D  :D 

čIa tai tikrai )) aš jau kai penktadienį į Santaras vežiau, vos įžengus namo puolė pečiaus kurt, nes mašinoj labai sušalė )

Atsakyti

:D  :D  :D

čIa tai tikrai )) aš jau kai penktadienį į Santaras vežiau, vos įžengus namo puolė pečiaus kurt, nes mašinoj labai sušalė )

Balsu susižviegiau :)

Atsakyti

Bet svarbu, kad kiekvienas gyvenime turėtų aiškią paskirtį. Va tavo Tėvuks, paleido vaikus į pasaulį ir žiū, kad anei pats, anei jūs nesušaltumėt. Gera juk, vienok.  Mamukas pasirūpina, kad be darbo dykai nesėdėtų nei ji, nei jūs.

Toks internete vaikšto reels, kai žmona (ežiuko pavidale) tursena pilna naujų idėjų pas vyrą, kad jau jis iškart jas įgyvendint varytų, o ans (kokia tai bedžionė) kreida ratus piešia aplink save, nuo tos nečystos dvasios su darbais.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

4u.gif

Kas dėl šuns dresūros, dėl treniruočių, tai reik turėt labai didelį pasišventimą tam. Labai brangus malonumas ir brangus, didelis darbas. Turėjom vokiečių aviganį, važinėjau su juo į dresūrą, parodas, tai žinau visą tą veiklos skonį. Seniai tas buvo. Nebeliko jau šuns. Pakartot visa tai jau nebenorėčiau. Nežinau iš kur tiek jėgų tada buvo, darbas, vaikai, mokykla, būreliai (vienas sūnaus būrelis Baltarusijoj, Minske buvo) Spėdavau sulakstyt.. Ir dar šuo su visais rūpesčiais. Ufff...

Sveikatos tau, Saintlina. Bet kai parodai galutinį šuns darbo rezultatą, labai gražu, linksma pažiūrėt. Galėčiau palygint su mezgimu. Matai siūlų kamuolį, aha, nu siūlai... bet kiek reik įdėt darbo, kad tai virstų meno kūriniu, rašto ir spalvų deriniu. Galutinis mezginio rezultatas pritrenkia. Auksarankės mūsų..


Atsakyti