Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ne manęs klausei , bet atsakysiu... ganyčiau. Sena svajonė turėti avių. Škudžių bandą.  

Bet apžvalgos ratas man toks kankinimo įrenginys. O kalnuose burbuliukai visai nebaisūs. Vagonėliai stikliniai, baisu bet iškenčiama. O apžvalgos ratas kažkodėl ne... neturiu paaiškinimo.

Manes kažkaip uždaros kabinos negąsdina niekur. Nors šiaip visokių atvirų skardžių, laiptų be turėklų ir pan. vengiu, bijau. Visad einu į apžvalgos rratus Europos miestuose, taip įvairūs keltuvai kalnuose nekelia baimės. Bet gal pripratus, nes einu net jei prisibijau, juk kitaip nepamatysi viso vaizdo grožio. Tik iš aukštai 

Atsakyti

Va kai mažu sportiniu lėktuveliu MB kolega skraidino, tai nemalonu buvo, net silpna biski iš siaubo 😁. Bet vistiek prisiverčiau, reikia viską išmėginti 

Atsakyti

Nedaug mažesnis 😁 O kas jį išlmokino tas avis ganyti?
Nedaug )) Instinktas. Jei jo nėra - niekaip neišmokysi. Pas mano kolį ganymo instinktas labai stiprus, tik reik mokyt ganyt teisingai. Su niekuo kitu jis nedirba, tik su manim. Tai aš ir mokau ) 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 18 lapkričio 2023 - 18:28

Nedaug )) Instinktas. Jei jo nėra - niekaip neišmokysi. Pas mano kolį ganymo instinktas labai stiprus, tik reik mokyt ganyt teisingai. Su niekuo kitu jis nedirba, tik su manim. Tai aš ir mokau ) 

O iš kur tu pati moki tas avis teisingai ganyti?🤔

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 18, 18:50)
>O ką veiktum su jom? </p>

Glostyčiau ir džiaugčiuosi.Aš sutikčiau ir ožkas laikyti,juk kažkada turėjome.Tik mb nueleidžia ant žemės,niekur juk negalėtum išvažiuoti? ax.gif Todėl net šuns neturime.
Slovakijoje kėliausi į kalnus,jokios baimės,bet apžvalgos ratu bijočiau tikrai.Tegul ir uždaros kabinos dabar.
Pradžioje,kai gavome butą,ištraukiau penktą aukštą,man baugu buvo žiūrėti žemyn. bigsmile.gif
Atsakyti

Glostyčiau ir džiaugčiuosi.Aš sutikčiau ir ožkas laikyti,juk kažkada turėjome.Tik mb nueleidžia ant žemės,niekur juk negalėtum išvažiuoti? ax.gifTodėl net šuns neturime. Slovakijoje kėliausi į kalnus,jokios baimės,bet apžvalgos ratu bijočiau tikrai.Tegul ir uždaros kabinos dabar. Pradžioje,kai gavome butą,ištraukiau penktą aukštą,man baugu buvo žiūrėti žemyn. bigsmile.gif
Tai apžvalgos ratas juk daug žemiau negu kalnų keltuvas 😁. Be to saugiau, juk kabinos pritvirtintos prie rato, o keltuvas čiuožia ant virvės 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 18 lapkričio 2023 - 19:24
"Dulkės - turto požymis", - sakydavo vienas pažįstamas, ir tie žodžiai man be galo patiko. 😁 Tiesą sakant, ne tik man, o ir daugeliui, kas tą frazę išgirsdavo. Manęs dažnai klausdavo: turi tiek daug gražių daiktų, bet kaip tu nuvalai dulkes... O aš mesteldavau šią žavingą frazę ir visi kvatodavom. 😁😁 Šiandien internete radau dar vieną pasiteisinimą, autorius nežinomas, išverčiau. : - "Atminkite, kad dulkių sluoksnis apsaugo baldus...
Namai gražesni, jei ant dulkėto baldo gali užrašyti „aš tave myliu“...
Kiekvieną savaitgalį dirbau 8 valandas, kad viskas būtų tobula, „jei kas nors ateitų“. Galiausiai supratau, kad „niekas neateina“ patikrinti tvarkos namuose, nes visi gyvena savo gyvenimą ir smagiai leidžia laiką!!
Man nereikia aiškinti, kokios būklės mano namai - žmonėms labiau įdomu išgirsti, ką įdomaus nuveikiau savo gyvenime.
Jei nepastebėjote... gyvenimas trumpas, mėgaukitės juo!
Jei reikia, susitvarkykite...
Bet geriau būtų nupiešti paveikslą, parašyti laišką, paruošti desertą, pasodinti augalą ar pagalvoti, kuo skiriasi veiksmažodžiai „noriu“ ir „privalau“.
Jei reikia, susitvarkykite, išvalykite namus, bet žinokit, laiko yra mažai...
Bet yra daug paplūdimių ir jūrų, kuriose galima maudytis, kalnų, į kuriuos galima įkopti, upių, kuriomis galima plaukti, alaus ir vyno, kuriuos galima ragauti, muzikos , kurios galima klausytis, knygų , kurias galima perskaityti, draugų , kuriuos galima mylėti ir tiesiog gyventi.
Jei reikia, susitvarkykite namus, bet...
Egzistuoja pasaulis lauke: saulė veide, vėjas plaukuose, rasota pieva, krintantis sniegas, lietaus lašai ant lūpų...
Ši diena negrįš...
Jei reikia, susitvarkykite, bet...
Atsiminkit, kad senatvė ateis ir nebebus niekad , kaip dabar...“
Labai patiko.Velniop tas dulkes. ax.gif
Atsakyti

Tai apžvalgos ratas juk daug žemiau negu kalnų keltuvas 😁. Be to saugiau, juk kabinos pritvirtintos prie rato, o keltuvas čiuožia ant virvės 

Aš net ir su šuniu apžvalgos ratu pasivėžinčiau, bet jo neįleidžia )) nors aukščio aš irgi bijau, ale čia neatrodo baisu )

Atsakyti

O iš kur tu pati moki tas avis teisingai ganyti?🤔

Aš tai nieko nežinojau. Trenerė gi yra :) kuri ir vienintelė ganymo teisėja Lietuvoj. Ji ir rodo, kaip reik.   Bet egzaminą laikiau pas vengrę teisėją. Metus mokėmės, kad egzą išlaikyt. Bet tą egzą gal dešimt šunų per visą LT yr išlaikę.

Atsakyti

Aš net ir su šuniu apžvalgos ratu pasivėžinčiau, bet jo neįleidžia )) nors aukščio aš irgi bijau, ale čia neatrodo baisu )

Mūsų šunį leidžia 😁

Aš tai nieko nežinojau. Trenerė gi yra :) kuri ir vienintelė ganymo teisėja Lietuvoj. Ji ir rodo, kaip reik.   Bet egzaminą laikiau pas vengrę teisėją. Metus mokėmės, kad egzą išlaikyt. Bet tą egzą gal dešimt šunų per visą LT yr išlaikę.

Būna jų varžybos kažkokios tarpusavy?

Atsakyti

Mūsų šunį leidžia 😁

Būna jų varžybos kažkokios tarpusavy?

Du kartus buvo ) neoficialios, tai leido dalyvaut ir neišlaikiusiems egzamino.  Vienąkart antrą vietą gavom, kitąkart trečią. Ir tik per mano klaidą, nes aš vis trąsoj prigrybauju. Prizų daug :) 

Vienąkart registravausi į varžybas Lenkijoj, bet jas atšaukė, tai ir nesudalyvavom. O daugiau arti niekur tokių varžybų nebūna. Daug būna Vengrijoj, Austrijoj, bet toli važiuot.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kažkaip reikia miegą susireguliuoti?Iš vakaro iki pirmos ir vėliau neužmiegu,ryte miego norisi.Aišku niekur eiti nereikia,bet...... ax.gif
Laukiu artimų dūšiai mergaičių pas save.Seniai nesimatę,bus ką veikti. mirksiukas.gif
Atsakyti