Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Koks laimingas šuniukas 😍🐕.

Mes nuvarem į Palangą , prasiejom per Basanke , pasisupom apžvalgos ratu. Oras ramus, jūra kaip ežeras 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 18, 15:13)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Ex" data-cid="73115995" data-time="1700309319"><div><p>O kur šuo? Kur avelės? vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Nu tuoj, tuoj. Pirma mezginiai, paskui kudlotieji )) bliamba, avinus naujus davė, visas kojas ragais atkalė. Bet jau šuns širdis atsigavo  wub.gif  trenerė sakė - va čia tai kolis! Ainu ieškot kaip čia fotkę įkelt. Tuoj.</p>

Jezaw, kokie ragai baronų blink.gif kaip ten šuns kudlų ant jų nesusuko. Bet tai šuo koks diiiidelis.. Turbūt barono dydžio. Ir koks ramus žiūri su klaustuku akyse - ar dar pavaikyt tuos ožius? bigsmile.gif Turėjo būti įdomios varžybos. Kiek šunų buvo?
Ir ar gavo prizui kokį baroną namo parvilkt? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 11 18, 17:37)
<p>Koks laimingas šuniukas 😍🐕.</p><p>Mes nuvarem į Palangą , prasiejom per Basanke , pasisupom apžvalgos ratu. Oras ramus, jūra kaip ežeras </p>

Mane reiktų nukelti iš apžvalgos rato turbūt?Kažkada jaunystje esu pasiklųsi,daugiau gyvenime nini. ax.gif Trubūt širdis sustotų viršuje.
Kaip norėčiau ne Lesiaus,bet labiau tų rguotųjų turėti.. mirksiukas.gif
Atsakyti

Mane reiktų nukelti iš apžvalgos rato turbūt?Kažkada jaunystje esu pasiklųsi,daugiau gyvenime nini. ax.gifTrubūt širdis sustotų viršuje.
Kaip norėčiau ne Lesiaus,bet labiau tų rguotųjų turėti.. mirksiukas.gif

Juk šiais laikais tie ratai kitokie nei jaunystėj. Dabar uždaros stiklinės kabinos, o nebe tu geležiniai atviri krepšiai be apsaugų, kaip sovietmečiu. Šiaip aš irgi bijau aukščio, bet moderniuose ratuose normaliai visai jaučiuosi 

Atsakyti

Va vaizdas iš viršaus 

Atsakyti

Apžvalgos ratas ne man... tas lėtas kilimas fek. 

Nors kalnuose esu keliuosis truputėlį rimčiau, negu koks apžvalgos ratas. Kur burbuliuke stikliniame sėdi  tai nebaisu, bet būna vagonėliai per tarpeklį. Slovakija, Italija ir tt. 

Aukščio bijau, bet skristi lėktuvu ne. Nėra atspirties taško lėktuve. 

Gal pavyks vakare pamegzti... sau mylimiausiai megztuką mezgu. Priedžinsinį. 

Atsakyti

Apžvalgos ratas ne man... tas lėtas kilimas fek. 

Nors kalnuose esu keliuosis truputėlį rimčiau, negu koks apžvalgos ratas. Kur burbuliuke stikliniame sėdi  tai nebaisu, bet būna vagonėliai per tarpeklį. Slovakija, Italija ir tt. 

Aukščio bijau, bet skristi lėktuvu ne. Nėra atspirties taško lėktuve. 

Gal pavyks vakare pamegzti... sau mylimiausiai megztuką mezgu. Priedžinsinį. 

Tai tie vagonėliai juk irgi stikliniai. 

Atsakyti

Jezaw, kokie ragai baronų blink.gifkaip ten šuns kudlų ant jų nesusuko. Bet tai šuo koks diiiidelis.. Turbūt barono dydžio. Ir koks ramus žiūri su klaustuku akyse - ar dar pavaikyt tuos ožius? bigsmile.gifTurėjo būti įdomios varžybos. Kiek šunų buvo?
Ir ar gavo prizui kokį baroną namo parvilkt? bigsmile.gif

Ne varžybos buvo ) paprasta treniruotė. Šuniui pasidžiaugt. 

Truputį mažesnis už šituos baronus. 

Va fotkė iš šono, dydis gerai matosi.

[URL=https://www.part.lt/perziura/9efc300bb570e8f077916de000962cbd751.jpg]9efc300bb570e8f077916de000962cbd751.jpg[/URL]

Atsakyti

Koks laimingas šuniukas 😍🐕.

Mes nuvarem į Palangą , prasiejom per Basanke , pasisupom apžvalgos ratu. Oras ramus, jūra kaip ežeras 

Tikrai labai laimingas )

Kaip man patinka kai prie jūros ramu ir jūra ežerinė  :wub:​ 

Atsakyti

Kaip norėčiau ne Lesiaus,bet labiau tų rguotųjų turėti.. mirksiukas.gif

O ką veiktum su jom? 

Atsakyti

Ne varžybos buvo ) paprasta treniruotė. Šuniui pasidžiaugt.  Truputį mažesnis už šituos baronus.  Va fotkė iš šono, dydis gerai matosi. [url=https://www.part.lt/perziura/9efc300bb570e8f077916de000962cbd751.jpg]9efc300bb570e8f077916de000962cbd751.jpg[/URL]
Nedaug mažesnis 😁

O kas jį išlmokino tas avis ganyti?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 18 lapkričio 2023 - 17:55

O ką veiktum su jom? 

Ne manęs klausei , bet atsakysiu... ganyčiau. Sena svajonė turėti avių. Škudžių bandą.  

Tai tie vagonėliai juk irgi stikliniai. 

Bet apžvalgos ratas man toks kankinimo įrenginys. O kalnuose burbuliukai visai nebaisūs. Vagonėliai stikliniai, baisu bet iškenčiama. O apžvalgos ratas kažkodėl ne... neturiu paaiškinimo.

Atsakyti