Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Užėjau, o čia Ex kaip dėjo tai dėjo. Net pamiršau, ką pasakyt norėjau. Praradau kalbos dovaną. Išėjau pamislyt. Maktelėjau Alitos. Ai, Ex, varyk kibinimat  :bigsmile:  kiek čia iki tos UK? Pigiau lėktuvu iki ten negu autobusu nuo Elektrėnų iki Vilniaus. Atvarysim į svečius )) pažiūrėk, gal rasi kokį dvarą su avim mums su Lesium )) tik bliamba.. kaip tu daba pavasarį?.. braškės nokt pradės.. nuvalgysi, tada ir važiuok. Žymiai lengvisu ant dūšios bus )) a dar mažum reiks luktert kol pomidorai sunoks..

Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 11 17, 14:28)
Oi, koks palaikymas!  Tai bent bigsmile.gif ačiū labai  wub.gif

Rašiau - tryniau.. supratau, kad nėra prasmės, rašymo būtų keli puslapiai, o vistiek nesupras tas, kuris su tuo nesusidūrė. Tiesiog taip gavosi ne dėl mano užgaidos.

Luety, nebeišgąsdinsi. Nes čia jau nieko neprarandu ir blogiau nebus negu yra dabar. O jei norėsiu grįžti, tai į šitą jovalą galėsiu bet kada.

Dusia, dėkui. Man ir pačiai per stipru. Bet ne kartą teko pramušti sieną su galva. Gal ir dabar kaip nors pavyks.

Dėkui visoms už gražias mintis  4u.gif širdyje linksmiau.
Muka, pasilikau tavo postą desertui.
Tegu tau būna rojus ne tik danguje, bet ir ant žemės. Tu visada eini su šviesa rankose. Ačiū.


Negasdinu,sirdele,net minciu neturiu.Sunku butu,jei dukros tavo ten nebutu,dabar tu viska padarysi,ne pirma,ne paskutine.Kas musu neuzmusa,tas padaro stipresniais.Jei ko reiks,kai busi Uk,rasyk,jei tik galesiupadesiu.Vistik jau 22 metai cia.Tik pasilik ,kad turetum kur gryzt,jei nepritapsi.


QUOTE(Pou @ 2023 11 17, 16:00)
<p>Luety, sunku ten, bet yra kam tinka tokia aplinka. Mano Krikšto Sūnus ir dirba, ir mokosi. Mokslai žiauriai brangūs - leidžia įmonė, apmoka, speciali programa, koncentruota programa dirbantiems, sutaupyti vieneri metai, nes praktikos žinios eina darbe paraleliai, trišalė sutartis. Labai už jį džiaugiuosi, rimta vaistų kompanija, galės dirbti iš bet kur pasaulyje. Žinoma, už mokslą atarinėjau jau ne vieneri metai ir dar atars.</p><p></p><p>Bet jam toks tempas tinka ir patinka, motyvuoja. Man baisu, nes save degina, bet jo pasirinkimas.</p><p></p><p>Tikiu, linkiu, kad ir mūsų Ex ten būtų gerai.</p>


Kai mes atvaziavom irgi buvo sunku.Gerai,kad MB jau gyveno cia 6 menesius,buvo isnuomaves busta jau.,turejo darba.As ejau mokytis anglu kalbos,po 2 men gavau sunkiai darba.Branginau,kaip savo aki.Uzsitarnavau geresnes pareigas,bosas siusdavo dovanas Kaledu proga.Po to nutarem begt is Londono.Labai isgasdino teroro aktas metro 2007m.Issikelem i pajury.Radau darba,vel pekele pareigose,dirbau net 2 darbus keleta metu.Dirbau,kol uzsidirbau maziausia staza,kiek reikia minimaliai pensijai.Ypratau,kitaip nebemokeciau.Toks buvo mano likimas.Kitaip buciau gyvenusi viena Lietuvoj.

Todel viskas bus gerai,Ex.Svarbu n usiteikimas,o sunkumu visur yra.O neuztrenktos durys suteiks stiprybes,kad bet kada galesi gryzt atgal.Turesi ka palygint. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Saintlina , kaip Lesius ? Kaip MB sveikata? Susivarkė ?
 Nu puikiai tas Lesius. Va kasa grindis, jau viršutinį sluoksnį nukasė )) tuoj iškas praėjimą pas kaimynus, bus apartamentai per du aukštus... Ryt nuo ryto varom ganyt  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  MB atsigavo. Gyvens. Man Šprico kokteilius daro ) Kaži, kaip aš ten paskui avis ryt lakstysiu?  )) Šian kaime nakvojom su Lesium.. nes tėvus į Santaras vežiau. Išeinu pusę šešių laukan - o tamsuuu- nifiga nuo durų nesimato. Kur eit? Įsijungiau prožektorių - ir nuvarė Lesius miškan. Laksto patenkintas kaip slyva tašėj po tą mišką, tai ir prazyliojom valandą )) ir išvis kaimas yr kaimas - 20 km šian pralakstėm :super: ale taip pagalvojus.. - gal UK prestižinėse ganymo varžybose aukščiausio titulo galėtume siekt? Ex pavyzdys įkvepia ))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 17 lapkričio 2023 - 21:56
QUOTE(saintlina @ 2023 11 17, 22:27)
<p>Užėjau, o čia Ex kaip dėjo tai dėjo. Net pamiršau, ką pasakyt norėjau. Praradau kalbos dovaną. Išėjau pamislyt. Maktelėjau Alitos. Ai, Ex, varyk kibinimat  bigsmile.gif  kiek čia iki tos UK? Pigiau lėktuvu iki ten negu autobusu nuo Elektrėnų iki Vilniaus. Atvarysim į svečius )) pažiūrėk, gal rasi kokį dvarą su avim mums su Lesium )) tik bliamba.. kaip tu daba pavasarį?.. braškės nokt pradės.. nuvalgysi, tada ir važiuok. Žymiai lengvisu ant dūšios bus )) a dar mažum reiks luktert kol pomidorai sunoks..</p>

Tiesiog sprogau iš juoko 😂 seniai taip juokiausi, dėkui. Labai miela, sakau nuoširdžiai. Priminė senus pomidorinius temos laikus, kai pliurpėm bele ką, tik ne apie pomidorus.
Va, apie braškes tu tiesą sakai. Net Ingrida apie jas užklausė. Tikrai man jų labai gaila palikt. Buvo mintis jas nuvalgyt ir tada važiuot. Jei taip paliksiu, tai niekas nepasirūpins uždengt nuo paukščių, viską jie nules, pačios braškės apžels. Niekas tų braškių taip nemylės kaip aš jas myliu ir saugau. Et, bus matyt..

Parašyk kaip sekėsi lesiui su tais baronais. Jei turėsi galimybę, įdėk fotkių 🙏 Kabosiu temoj, lauksiu žinių.


Ačiū, Luety, šiek tiek pajuokavau dėl gąsdinimo. Nei tu gąsdini, nei aš bijau. Taip, namai lieka manęs laukt bet kokiu atveju. Ir žinau, kad jei ir trumpam grįšiu, krisiu bučiuot savo žemę. Kur bebūtų mano viršūnėlės, mano šaknys vistiek yra čia. Iš šaknų ataugsiu vėl. Na, jei liks laiko.
Turėjau mintį, kad jei jau atsitiktų kas įpatingo, kur nors užstrigčiau, prašysiu tavo patarimų. Tu toje šalyje jau praplaukusi visus vandenis, perėjusi ugnį, praėjusi visas varines triūbas, esi gerai subrendęs samagonas biggrin.gif Dėkui 4u.gif

Gal kokį savo rankdarbį kuri pademonstruotų? Kad ir paprastą, nemandrą, gali būti ir nebaigtas, būtų labai jauku pažiūrėt. Gal gaminat, mezgat kažką savo artimiesiems..
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar kaip dėjau riešines ir nuemzgiau vieną,kitą pradėjau.Bandysiu EX.Tamsu pas mus dar. mirksiukas.gif
Iš vakaro kaip neužmigau,mb atėjo ryte pusę dešimt,tai pamiegojau. bigsmile.gif
Atvežė vakare kubilą,ot turėsime kitą savaitę darbo pastatyti.Jaučiu su juo daugiau darbo turėsim nei su pirtimi,kai viskas jau įprasta. bigsmile.gif
Atsakyti
https://www.part.lt/...e3e0d86e764.jpg
EX,rašei,kad nebaigtus darbu įkeltume.Vakar nuregzta vakare.Dar nėr nykščio.Šiemet sugalvojau moteriškai linijai riešines,vyriškai-tapkes.Pernai visiems buvo kepurės su pirštinėmis foto sesijai. mirksiukas.gif Jei nepersigalvosiu? ax.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Saintlina, aš taip pat vakar prisijuokiau   :lol: 

Ex, aš galvojau, kad visai šaknis nutrauki...

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Specialiai keletas darbu parodau Ex. 4u.gif biggrin.gif

Labas rytas,

nieko naujo,lietus,lietus.... biggrin.gif biggrin.gif Ex,pagalvok,ar neistirpsi tokiam ore,tokiam klimate. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 18 lapkričio 2023 - 12:30
Saintlina dažniau Taur reikia šprico kokteiliukų biggrin.gif 4u.gif Prajuokinai wub.gif

Ingrida , gražios Tavo riešinės. Kaip visad Tavo mezginiai gražūs .

Mano ruduo...
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Akys raibsta nuo darbų Mergaitės. wub.gif wub.gif
Užsiakiau naujų formelių meduoliams.Juk kasmet prikepu dėžėmis.Norisi kažkokių nujų figūrėlių.Jaučiu mano vienos močiutės jau nebėra gyvūjų tarpe.Arba išvežta į globos namus?Matysime.
Na kitą savaitę kaupiuosi kalėdinam pyragui,tik brendžio reikia dar nusipirkti,viena smulkmena. mirksiukas.gif Viskio turiu,bet įpratųsi prie brendžio. biggrin.gif
Taip gražiai pasmyguriavo,visai kita nuotaika. wub.gif
Dusiuk,o tą margiuką mezgei iš tų kur siūlų,kur kojines megzmae?Nežinau ko noriu.Kokio meoheriuko,siūlų nesugalvoju.Kojinės keistos su mašina,kada nors įdėsiu,mezgu,kai yra noro kitos pusės kojinę.Pasirodo čia kojinės turi savo puses. bigsmile.gif ax.gif
Dar atšals,jau norėsis mielinių bandelių su varške? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 11 18, 12:29)

Specialiai keletas darbu parodau Ex. 4u.gif  biggrin.gif

Labas rytas,

nieko naujo,lietus,lietus.... biggrin.gif  biggrin.gif Ex,pagalvok,ar neistirpsi tokiam ore,tokiam klimate. bigsmile.gif


Luety , Tavo darbai aukštasis pilotažas, ne kiekvieno mirtingojo nosiai tokie mezginiai . Pagarba 4u.gif 4u.gif wub.gif Visai nebobutiški , visą laiką kažką naujo bandai. Žinant , kad žmonės virš 50 jau tingi priimti naują informaciją ir kažką mokytis , tai man tavo mezginiai yra KOSMOSAS .

Lietus tai ne sniegas. Snigo vakar kaime, šalo ... Baleika su lietaus vandeniu stovėjo , tai dėjosi ledukas. Išpylėm išvažiuodami .
Man tai reikia išgyventi iki Kalėdų. Tada šventės , o paskui diena ima ilgėti.
Dabar jaučiuosi kaip coliukė už kurmio tekinama tongue.gif Tamsuma kaip kurmio urve dienų dienom. Kada saulę mačiau jau nepamenu ...


Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 11 18, 13:14)

Dusiuk,o tą margiuką mezgei iš tų kur siūlų,kur kojines megzmae?Nežinau ko noriu.Kokio meoheriuko,siūlų nesugalvoju.Kojinės keistos su mašina,kada nors įdėsiu,mezgu,kai yra noro kitos pusės kojinę.Pasirodo čia kojinės turi savo puses. bigsmile.gif  ax.gif
Dar atšals,jau norėsis mielinių bandelių su varške? mirksiukas.gif


Margas KATIA KIREI COLOR siūlai , iš brangesniu , pirkti per akciją. Neralūs siūlai . Dukrytei. Mano tik pilkiukas, visi kiti ne man . Kažkas bus -yra padovanota, kai ką jau mažoji susirinko .
Atsakyti

Žydros kojinės su lapais nerealios 😍

Atsakyti