Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Tai kiekvienas juk turim teisę rinktis natūralią atranką ir nevartoti jokių vaistų. Joks gydytojas žmogaus neverčia vartot nei kraujospūdį mažinančių, nei antibiotikų, visiškai nieko. Per prievartą nieks žmonėms burnon tablečių negruda. Galim pasikliauti gamta, jei tik norim. Aš pvz jau vaikystėj būčiau gamtinės atrankos likviduota. Bet va vaistų pagalba išgyvenau ir net palikuonims perdaviau savo netobulus genus 😁

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 15 lapkričio 2023 - 17:33

Man po danties rovimo ir implanto be antibų būtų šalutės, o dabar puikiai, tik pilvas grybaut pradėjo. Būna, kad reik tų vaistų....ir tiek.
Tai kalbos nėr, kad ne šiaip sau tie vaistai išrasti. Bėda tik, kad yr mėgstančių juos vartot reikia nereikia. Na arba kitas kraštutinumas - yr priedurnių, kur net vaikams su plaučių uždegimu kategoriškai atsisako vaistų duot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 15 lapkričio 2023 - 18:08
QUOTE(Anidanda @ 2023 11 15, 18:32)
<p>Tai kiekvienas juk turim teisę rinktis natūralią atranką ir nevartoti jokių vaistų. Joks gydytojas žmogaus neverčia vartot nei kraujospūdį mažinančių, nei antibiotikų, visiškai nieko. Per prievartą nieks žmonėms burnon tablečių negruda. Galim pasikliauti gamta, jei tik norim. Aš pvz jau vaikystėj būčiau gamtinės atrankos likviduota. Bet va vaistų pagalba išgyvenau ir net palikuonims perdaviau savo netobulus genus 😁</p>

Man kažkada šeimos gydytoja pasakė,stebisi paskui žmonės iš kur infarktas ar insultas? ax.gif Pagalvojau ir ėmiau kasdien gerti vaistus nuo spaudimo. ax.gif Bus kaip bus.Mama irgi visą gyvenimą geria nuo kraujospūdžio ir va sulaukė garbaus amželio. ax.gif A.A.senelis negėrė vaistų ir insultas.Čia jau mūsų giminės liga. ax.gif
Atsakyti

Tai kalbos nėr, kad ne šiaip sau tie vaistai išrasti. Bėda tik, kad yr mėgstančių juos vartot reikia nereikia. Na arba kitas kraštutinumas - yr priedurnių, kur net vaikams su plaučių uždegimu kategoriškai atsisako vaistų duot.

Jehovos liudytojai tai net kraujo perpylimo atsisako, pvz ligoninėj po operacijos, kai jis būtinas, kad išgyventum. Arba vaikams savo neleidžia kraujo perpilt, ar sutuoktiniui. Yra MB turėjęs situaciją, tai kvietė socialinius darbuotojus, kažkaip jie prigrasino ta moterį, kad jei nesutiks, turės teisinių problemų 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 15 lapkričio 2023 - 18:26

Jehovos liudytojai tai net kraujo perpylimo atsisako, pvz ligoninėj po operacijos, kai jis būtinas, kad išgyventum. Arba vaikams savo neleidžia kraujo perpilt, ar sutuoktiniui. Yra MB turėjęs situaciją, tai kvietė socialinius darbuotojus, kažkaip jie prigrasino ta moterį, kad jei nesutiks, turės teisinių problemų 
Bet turėtų būt galima atlikt tą, ką reikia, ir be sutikimo, jei gresia pavojus gyvybei? Ar ne? 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 15 lapkričio 2023 - 18:46

Bet turėtų būt galima atlikt tą, ką reikia, ir be sutikimo, jei gresia pavojus gyvybei? Ar ne? 
Nzn niuansų, bet su jehovistais yra reikalų. Nes jei atsisako, medikai privalo paisyti to. Bet dažniausiai daro ką reikia ir be sutikimo. Tik gali po to būt teisinių problemų. Tai kviečia ten jiems visokius socialinius, psichiatrus ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 15 lapkričio 2023 - 19:23

Labas rytas,

Aš tik tris kartus būčiau anapilin išėjusi jei ne daktarai. Nesu jehovistė...

Bet ir nesu naivi. Mano kolega nerūkė, negėrė, reguliariai tikrinosi,  sveikata nesiskundė,  vaistus gėrė ir anapilin 53. Širdelė. Neapsaugo tie vaistai nuo infarkto ar insulto... kiek dievulio skirta. Dabar toks gydymo protokolas? Infarktas gera liga, dažnai vietoj. Insultas bjauri. Gali likti pampersinis.

Nelabai mano giminės ligos. Abi babos tikrai jokių vaistų negėrė, tempė netoli 90... nebūdavo seniau tokių vaistų? Aš taigi  vieną žmonių kartą prašokusi esu,senų tėvų vaikas.  Mamos cholesterolis ir spaudimas  visada normalus buvo. Gerai , kad MB nereikia irgi, jis tai tikrai negertų.

Jo genai tai ne kažką. Gerai prižiūriu?

Mukute  kaip jautiesi? Pakeitė vaistus?

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 16, 10:30)
<p>Labas rytas,</p><p>Aš tik tris kartus būčiau anapilin išėjusi jei ne daktarai. Nesu jehovistė...</p><p>Bet ir nesu naivi. Mano kolega nerūkė, negėrė, reguliariai tikrinosi,  sveikata nesiskundė,  vaistus gėrė ir anapilin 53. Širdelė. Neapsaugo tie vaistai nuo infarkto ar insulto... kiek dievulio skirta. Dabar toks gydymo protokolas? Infarktas gera liga, dažnai vietoj. Insultas bjauri. Gali likti pampersinis.</p><p>Nelabai mano giminės ligos. Abi babos tikrai jokių vaistų negėrė, tempė netoli 90... nebūdavo seniau tokių vaistų? Aš taigi  vieną žmonių kartą prašokusi esu,senų tėvų vaikas.  Mamos cholesterolis ir spaudimas  visada normalus buvo. Gerai , kad MB nereikia irgi, jis tai tikrai negertų.</p><p>Jo genai tai ne kažką. Gerai prižiūriu?</p><p>Mukute  kaip jautiesi? Pakeitė vaistus?</p><p></p>

Laba
Pakeitė, šiandiena jau tik 140 smile.gif viskas ok išgyvensiu .... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 11 16, 08:55)
Laba
Pakeitė, šiandiena jau tik 140 smile.gif viskas ok išgyvensiu ....  4u.gif


Mukut imk 4u.gif wub.gif

Apie mezgimą išmanau daugiau negu apie vaistus .
Noriu pareklamuoti kojinių - pirštinių blokatorius. Ingridėl, Ate jei mezgat. Kaina labai gera ir kokybė puiki :
https://ritart.lt/pr...arbiams/page/2/
Kaina ne poros, o vieneto. Storesnės fanieros. Labai lygūs. Vienos poros užtenka visiems, pasikeiti tik dydį. Puikus darbas .
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 16, 11:18)
Mukut imk  4u.gif  wub.gif

Apie mezgimą išmanau daugiau negu apie vaistus .
Noriu pareklamuoti kojinių - pirštinių blokatorius. Ingridėl, Ate jei mezgat. Kaina labai gera ir kokybė puiki :
https://ritart.lt/pr...arbiams/page/2/
Kaina ne poros, o vieneto. Storesnės fanieros. Labai  lygūs. Vienos poros užtenka visiems, pasikeiti tik dydį. Puikus darbas .

Ačiū,užsisakiau ir pirštinėms. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 11 16, 11:07)
Ačiū,užsisakiau ir pirštinėms. 4u.gif


Ingrida, tikiuosi Tau patiks rolleyes.gif Siūlo pagalba reikia sutvirtinti norima dydį.
Kas esat mezgę iš dilgėlių siūlų ? Tokią įdomią naujieną mačiau :70 merinas, 30 dilgėlė...
Man kiekviena diena šiuo metų laiku stresas biggrin.gif . Visos siūlų parduotuvės vežasi naujus siūlus, reklamos lenda iš visų komapų. O aš tikrai negaliu nieko pirkti blink.gif
Atsakyti