Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2023 11 15, 14:31)
nežinau.. dabar atrodo, kad ooo, aš tai taip nedarysiu, ale kas žino, kaip ten toj galvoj susisuks?



Reiktų užsirašyti tongue.gif Ir svarbu nepamiršti kur užsirašiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Aš mažamiege iš prigimties matyt. Ir gyvenimo negandos visada per miega kerta.
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 11 15, 14:11)
tai nekečiu bet nekrenta, tiesiog dabar keis vaistus, kaip rozas šiandiena lankiausi šiuo klausimu  tongue.gif


tikimės, kad šįkart veiks kaip reik 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 15, 15:31)
nežinau.. dabar atrodo, kad ooo, aš tai taip nedarysiu, ale kas žino, kaip ten toj galvoj susisuks?
Mano mamikė irgi sako, kad atsibunda naktį ir negali užmigt, tai todėl migdomuosius geria. Nes paskui dieną miego nori. Tai kodėl negali dieną nusnaust? Gi į darbą nereik. Ale kur tau, reik vaistų, ir psio.

O aš pilnai suprantu Tavo mamaitę.Jei man būna nemigo naktys,paskui dieną kaip permuštas.Ir šiąnakt nubudinėjau,žinojau,kad reikės anksti keltis,svečiai turėjo atvažiuoti 8 ryto,o atvažiavo pusę aštuonių.Reikėjo iškūrenti namuką.Tai nuo 4 budėjau,žinojau,kad žadintuvas nustatytas septintai.Bet jei nesuskambės,taip nuo 4 ir prabudėjau. ax.gif Kad ir išgėriu pusę tabletės,bet neveikė.
Nejaučiu spaudimo,nuo 25-rių,tik gal trejetą kartų per gyvenimą pajaučiau užkilimą.Nejaučiu,kai būna pakilęs.Kartais atrodo galva suspausta,o pasimatuoju normalus soaudimas.Dabar pradėjau gerti kas antrą dieną,nes numušu jau per žemas būna. ax.gif
Atsakyti

Nesu medikė , kad galėčiau apie tai su medike kalbėti ax.gif
Mano patirtis ne kokia su artimu žmogumi.
Mano supratimu daržovė, kai žmogus tik valgo, miega ar guli lovoje ir iki tuliko vaikšto . Vienintelis kas įdomu jis pats ( KadaKakojau, KąDarPasakysDaktaras ) ir tt.

Mudu su MB kol kas išvengiam nemokamų vaistų. Kas džiugina rolleyes.gif

Ne nuo vaistų atsiranda buvimas daržove. Lb gerai saintlina paaiškino. O 80-90 m darzovizmas visiems jau gali būt, ar su vaistais, ar be jų. Vis tik senas žmogus, visas organizmas susidėvėjęs. Tik tiek kad gal tie vaistai tavo giminaičiui gyvybę per ilgai palaikė ir ta merdejimo ir gulejimo būsena užsitęsė 

Atsakyti

nežinau.. dabar atrodo, kad ooo, aš tai taip nedarysiu, ale kas žino, kaip ten toj galvoj susisuks?
Mano mamikė irgi sako, kad atsibunda naktį ir negali užmigt, tai todėl migdomuosius geria. Nes paskui dieną miego nori. Tai kodėl negali dieną nusnaust? Gi į darbą nereik. Ale kur tau, reik vaistų, ir psio.

Oi nežinom kaip kiekvienai gali susisukt. Mano mamai tik 65, bet aš jau keletą pastarųjų metų matau, kaip protavimas silpsta, elgesys, emocijos darosi kažkokios neadekvačios. Kai dirbt nustojo, lb pasijuto

Atsakyti

O aš pilnai suprantu Tavo mamaitę.Jei man būna nemigo naktys,paskui dieną kaip permuštas.Ir šiąnakt nubudinėjau,žinojau,kad reikės anksti keltis,svečiai turėjo atvažiuoti 8 ryto,o atvažiavo pusę aštuonių.Reikėjo iškūrenti namuką.Tai nuo 4 budėjau,žinojau,kad žadintuvas nustatytas septintai.Bet jei nesuskambės,taip nuo 4 ir prabudėjau. ax.gifKad ir išgėriu pusę tabletės,bet neveikė.
Nejaučiu spaudimo,nuo 25-rių,tik gal trejetą kartų per gyvenimą pajaučiau užkilimą.Nejaučiu,kai būna pakilęs.Kartais atrodo galva suspausta,o pasimatuoju normalus soaudimas.Dabar pradėjau gerti kas antrą dieną,nes numušu jau per žemas būna. ax.gif

Aš visą gyvenimą esu chroniška nemiegotoja. Bet jei žinau kad kitą dieną nereiks į darbą, bus išeiginė, tai ir naktinėju, per daug nesinervinu, nes žinau kad galėsiu dieną miegot. Bet jei reikia dirbt, ar kur važiuot, tai vsio, stresas. Ir niekas išties nepadeda užmigt. Viską turbūt esu išmėginus. 

Atsakyti
Neužmiegu dieną.Nei,kai vaikai naktimis nemiegodavo naktimis,mb ir auklę nusamdė pirmam vaikui,kad dienomis pamiegočiau.Niekaip.Kiek ligoninėje pavydėdavau moterims,pietus pavalgo ir knarkia.Šiandien bandžiau pasnausti,anei kaip. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš pavargstu ir vakare užmiegu ... Bet jei užmiegu 11 vakaro tai 4 valandą ryto jau visą miegą išmiegojusi. Stengiuosi vėliau gultis. Aš iš tų kuriems 6 valandų miego paprastai užtenka. 5-4 jau mažokai .
Tokie gyvenimo menkniekai kaip kelionės ar darbas jau mano išaugti . Būta rimtų bėdų gyvenime.
Papildyta:
QUOTE(Anidanda @ 2023 11 15, 15:40)
Ne nuo vaistų atsiranda buvimas daržove. Lb gerai saintlina paaiškino. O 80-90 m darzovizmas visiems jau gali būt, ar su vaistais, ar be jų. Vis tik senas žmogus, visas organizmas susidėvėjęs. Tik tiek kad gal tie vaistai tavo giminaičiui gyvybę per ilgai palaikė ir ta merdejimo ir gulejimo būsena užsitęsė </p>

Sakau , kad negaliu ginčytis su mediku . Neplaikė tie vaistai nieko ... Širdelė sveika , tai ir tempė iki 90.

Mano sūnus taip man ir paaiškino - negaliu būti mediku , negaliu būti toks cinikas, skirti vaistų kurie negydo ir dar turi šalutinį poveikį. Nėra vaistų kurie nekenktų ax.gif
Atsakyti

Mano BMW x5 irgi neištrauksi rakto be parkingo. O ne visi automatai tokie? 🤔

Lexus užsigesina ant bėgio. Kartą vos nenuriedėjo man taip :D bet ten nesideda niekur raktas, gyvena rankinėj 😃

Atsakyti

Labas rytas,

Saintlina  :4u:  :4u:  :4u:

MB mašina tai labai rėkia, jei nori išjungti ne ant parkingo. Raktelio nereikia jai. 

Mukut mudvi iš kitos eros, pas mus ne automatai  :D

Amadėja kaip vaikui koja? Sugijo?

Dar ne 100proc.sugiję, dar klijuojasi pleistrą

Atsakyti

tai šita dėl visokių kitokių niekniekių rėkia arba neužsirakina išlipus, o va šitoj vietoj tyli subinę suraukus. Va užsivest neužsiveda, jei ne ant parkingo. O išlipant nei bu, nei me. Pirmąkart man taip nusisekė per 25 metus vairavimo.
Vienžo, gerai, kad užfiksavau įvykį policijoje, nes iš ryto jau delegacija darželyjje prie tvoros stovėjo. Nuėjom, susitarė mb, kad sutvarkys. Direktorės darželio nebuvo, bet ūkvedys labai geranoriškas, dar padėkojo, kad atėjom patys. Šviesoj pasirodė, kad yr ten reikalų. Vienas stulpelis sulūžęs, reik jį arba suvirint, arba naują įbetonuot. Kitas pakrypęs. Atrodė, ir įsibėgėt nebuvo kur tuos dešimt metrų, bet ten tokia nedidukė nuokalnė, tai dvi tonos ir trinktelėjo.

Eina sau! 

Atsakyti

Man po danties rovimo ir implanto be antibų būtų šalutės, o dabar puikiai, tik pilvas grybaut pradėjo. Būna, kad reik tų vaistų....ir tiek.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 15 lapkričio 2023 - 17:11