Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 15, 11:12)
Atsigaus širdelė šuniui  wub.gif  4u.gif

Saitlina, jau geriau taip negu :
KokiusDarVaistusDaktarasParašys.
Negaliu To Ano Kito, nes numirsiu  jei pajudėsiu... Ir tt.



aha, tikrai atsigaus mano pūkutis wub.gif

šitie du variantai taigi labai tinka ))) vaistus maximiniais maišais perka ir geria. Nes gydytoja rašo viską, ko jie paprašo.
O tas 'negaliu pajudėti' tai tipiškas mano tėvas.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 15, 11:26)
aha, tikrai atsigaus mano pūkutis  wub.gif

šitie du variantai taigi labai tinka ))) vaistus maximiniais maišais perka ir geria. Nes gydytoja rašo viską, ko jie paprašo.
O tas 'negaliu pajudėti' tai tipiškas mano tėvas.


Aš galvojau , kad mamukas vaistų negeria.
Mano patirtis tokia, kad vaistai per porą metų padaro daržovę... Gal sutapimas tik? Gal ir be vaistų būtų tas atėję?
Va ir galvoju , ar pirma galva, ar pirma kūnas ?
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 15, 11:42)
Aš galvojau , kad mamukas vaistų negeria.
Mano patirtis tokia, kad vaistai per porą metų padaro daržovę... Gal sutapimas tik? Gal ir be vaistų būtų tas atėję?
Va ir galvoju , ar pirma galva, ar pirma kūnas ?


oi, geria ir mama. Bet mažiau nei tėvas. Tas tai reikia nereikia. Bet jis toli gražu ne daržovė, jis tiesiog nenori nieko daryt, todėl užsiėmęs poziciją 'aš ligonis ir nieko-o-nieko negaliu'.

Būna visaip.. kam kūnas nieko negali, bet protas aštrus labai ilgai išlieka. O kam atvirkščiai.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 15, 09:28)
kalbos nėr, kad automatas patogiau. Mechaninę juk irgi gali palikt ne ant bėgio.. O rankinio stabdžio aš išvis neturiu įpročio naudot. Prieš tech.apžiūrą tik pažiūri mb, ar jis išvis veikia ))
Papildyta:
ačiū už balioną  wub.gif
Nėr čia tiek tų nervų, nesmagumas tik. Ale mano natūrai ir nesmagumas jau nekomfortas )) Gerai, kad mašinai lyg be didesnių nuostolių (galiniam žibinte skylutė), nes važiuot reiks. Penktadienį vėl tėvus į Santariškes vežt, šeštadienį į Birštoną pas avis.
Papasakosiu aš jums smagesnę istoriją. Čia kurį laiką mamikė mane graužė, kad tėvui reik naujos lovos, nes senai jau amen, visiškai sulūžus, miegot neįmanoma. O tėvas tai šventas reikalas pas ją, duokit tuoj pat, skubiai. Užsakiau tą lovą. Antradienį pranešė, kad sekančią dieną pristatys. Mamikė pirmiau traukinio pyst ir senąją išardė gabalais. O naują atvežė - ir nieks jos nesurenka )) pats tėvas piršto nepajudins, laukia kol kažkas padarys. O nieks neapsiima. Bėda. Bet bajeris kitame. Pasakoja ji man kaip sunkiai tą seną lovą tempė į kitą namą, kurį kaip sandėlį naudoja. Klausiu - nafiga tu ją ten tempei?? Išmest gi reik iškart. Tai net supyko, abo gi gera lova. Ir išvis iš jos labai gerą etažerę reiks padaryt. Tai jau net nebežinau, kaip čia bekomentuot...


Labas rytas,

liudnos patirtys,bet man juokingos.Turbut todel,kad Saintina moka papasakot su jumoru,be pykcio.Taip smagu skaityt tokias nuotaikas,pateiktas su jumoru,bent man taip atrodo.Rasyk knygas,visi skaitys.Kazkaip tau lengvai eina perteikt nuotaikas.
Del MB uzjauciu.Imk 4u.gif Ar jis negeria pastoviai vaistu,kad jam uzkyla staiga?
Pas mus sauleta,grazu,begsiu i gamta,pasiilgau.
Issimaudziau,jegu dar nera prudais,bet einu geryn sparciai.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 11 15, 12:12)
Rasyk knygas,visi skaitys.Kazkaip tau lengvai eina perteikt nuotaikas.
Del MB uzjauciu.Imk 4u.gif Ar jis negeria pastoviai vaistu,kad jam uzkyla staiga?
Pas mus sauleta,grazu,begsiu i gamta,pasiilgau.



nesgaus iš manęs rašytoja, fantazijos tiek neturiu smile.gif
MB vaistus nuo spaudimo ir ritmo sutrikimo sąžiningai geria. Tai šiaip keista, kad užkilo, nes jau kiek laiko labai gerai sureguliuotas tas jo spaudimas.

O pas mus užtat šiandien apniukę ir dulksna smile.gif bet vis dar nešalta man ryte buvo, net pažiūrėjau, kiek temperatūros lauke smile.gif buvo +3 ))
Atsakyti

Aš galvojau , kad mamukas vaistų negeria.
Mano patirtis tokia, kad vaistai per porą metų padaro daržovę... Gal sutapimas tik? Gal ir be vaistų būtų tas atėję?
Va ir galvoju , ar pirma galva, ar pirma kūnas ?

Kokie čia vaistai per pora metų  daržovę padaro?

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 11 15, 12:47)
Kokie čia vaistai per pora metų  daržovę padaro?




Nesu medikė , kad galėčiau apie tai su medike kalbėti ax.gif
Mano patirtis ne kokia su artimu žmogumi.
Mano supratimu daržovė, kai žmogus tik valgo, miega ar guli lovoje ir iki tuliko vaikšto . Vienintelis kas įdomu jis pats ( KadaKakojau, KąDarPasakysDaktaras ) ir tt.

Mudu su MB kol kas išvengiam nemokamų vaistų. Kas džiugina rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 15, 14:43)
nesgaus iš manęs rašytoja, fantazijos tiek neturiu smile.gif
MB vaistus nuo spaudimo ir ritmo sutrikimo sąžiningai geria. Tai šiaip keista, kad užkilo, nes jau kiek laiko labai gerai sureguliuotas tas jo spaudimas.

O pas mus užtat šiandien apniukę ir dulksna smile.gif bet vis dar nešalta man ryte buvo, net pažiūrėjau, kiek temperatūros lauke smile.gif buvo +3 ))

Galbūt kažkas atmosferoje darosi ir man labai užkilo spaudimas, net vaistus pakeitė o buvo pusmetį o gal net ir daugiau sureguliuotas. Bet va kas man įdomu 175/119 dar galiu kentėti....
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 15, 13:35)

Mano supratimu daržovė, kai žmogus tik valgo, miega  ar guli lovoje ir iki tuliko vaikšto . Vienintelis kas įdomu jis pats ( KadaKakojau, KąDarPasakysDaktaras ) ir tt.

Mudu su MB kol kas išvengiam nemokamų vaistų. Kas džiugina rolleyes.gif


Man tai atrodo, kad čia ne vaistai kalti, o pats žmogus. Vienas dalykas, kai dėl rimtos ligos guli ar vos pajuda. Kitas - kai jam tieisog patogu taip ir nėr suinteresuotumo daugiau judėt ar kuo užsiimt. O kam? Gerai ir taip, AŠ dėmesio centras.

Aš kol kas be jokių vaistų gyvenu, bet mb jų gauna daug.. atrodo, ir darbas fizinis, ir valgom panašiai, ir pats tikrai ligų neieško, ir amžius vienais metais tesiskiria, bet diagnozių krūva.
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2023 11 15, 13:40)
Galbūt kažkas atmosferoje darosi ir man labai užkilo spaudimas, net vaistus pakeitė o buvo pusmetį o gal net ir daugiau sureguliuotas. Bet va kas man įdomu 175/119 dar galiu kentėti....


gal kokie magnetiniai laukai suaktyvėję?
Man tie tavo 175/119 žiauriai daug atrodo, tai gal nekentėk, jei įmanoma kažkuo numušt?..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 15, 15:58)
Man tai atrodo, kad čia ne vaistai kalti, o pats žmogus. Vienas dalykas, kai dėl rimtos ligos guli ar vos pajuda. Kitas - kai jam tieisog patogu taip ir nėr suinteresuotumo daugiau judėt ar kuo užsiimt. O kam? Gerai ir taip, AŠ dėmesio centras.

Aš kol kas be jokių vaistų gyvenu, bet mb jų gauna daug.. atrodo, ir darbas fizinis, ir valgom panašiai, ir pats tikrai ligų neieško, ir amžius vienais metais tesiskiria, bet diagnozių krūva.
Papildyta:
gal kokie magnetiniai laukai suaktyvėję?
Man tie tavo 175/119 žiauriai daug atrodo, tai gal nekentėk, jei įmanoma kažkuo numušt?..

tai nekečiu bet nekrenta, tiesiog dabar keis vaistus, kaip rozas šiandiena lankiausi šiuo klausimu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 15, 13:58)
Man tai atrodo, kad čia ne vaistai kalti, o pats žmogus. Vienas dalykas, kai dėl rimtos ligos guli ar vos pajuda. Kitas - kai jam tieisog patogu taip ir nėr suinteresuotumo daugiau judėt ar kuo užsiimt. O kam? Gerai ir taip, AŠ dėmesio centras.

Aš kol kas be jokių vaistų gyvenu, bet mb jų gauna daug.. atrodo, ir darbas fizinis, ir valgom panašiai, ir pats tikrai ligų neieško, ir amžius vienais metais tesiskiria, bet diagnozių krūva.
Papildyta:
gal kokie magnetiniai laukai suaktyvėję?
Man tie tavo 175/119 žiauriai daug atrodo, tai gal nekentėk, jei įmanoma kažkuo numušt?..

Tao va , kaip išlaikyti tą blaivų protą senatvėje ? Jei miegi tik 4 valandas ( seniems mažiau bereikia ) cepelinus gaminti, o ne pročkelių kaulinti ...
Mano patirtis kitokia, mačiau kaip akyse keičiasi žmogus . Sutapatinu su vaistu skyrimu . Buvo apie 80 metų... pragyveno iki 90. O gal ir be vaistų taip būtų atitikę ?
Dėl MB imk 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mukut wub.gif wub.gif wub.gif Laikykis širdele 4u.gif Gal daug nervo turėjai ?

PS mano tetai visokie kraujo spaudimai pasibaigėm, kai atėjo senatvinė dimensija... O tai kildavo - krisdavo ,ligoninėn važiuodavo , kelis vaistus pakeitė... O kai jau dimensija - spaudimas kiek bematuotum kaip pas jauną. Ir taip kelis metus dar pragyveno. Net vaistus daktarė nuėmė.


Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 15, 14:14)
Tao va , kaip išlaikyti tą blaivų protą senatvėje ? Jei miegi tik 4 valandas ( seniems mažiau bereikia ) cepelinus gaminti, o ne pročkelių kaulinti ...



nežinau.. dabar atrodo, kad ooo, aš tai taip nedarysiu, ale kas žino, kaip ten toj galvoj susisuks?
Mano mamikė irgi sako, kad atsibunda naktį ir negali užmigt, tai todėl migdomuosius geria. Nes paskui dieną miego nori. Tai kodėl negali dieną nusnaust? Gi į darbą nereik. Ale kur tau, reik vaistų, ir psio.
Atsakyti