Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Mano BMW x5 irgi neištrauksi rakto be parkingo. O ne visi automatai tokie? 🤔

Taip išeina,.kad ne visi..

Atsakyti

Taip išeina,.kad ne visi..

Kažkaip jau neprisimenu, kaip mano ankstesnėse mašinose buvo, neužfiksavau

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

Saintlina  :4u:  :4u:  :4u: 

MB mašina tai labai rėkia, jei nori išjungti ne ant parkingo. Raktelio nereikia jai. 

Mukut mudvi iš kitos eros, pas mus ne automatai  :D

Amadėja kaip vaikui koja? Sugijo?

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 15, 08:20)
MB mašina tai labai rėkia, jei nori išjungti ne ant parkingo.


tai šita dėl visokių kitokių niekniekių rėkia arba neužsirakina išlipus, o va šitoj vietoj tyli subinę suraukus. Va užsivest neužsiveda, jei ne ant parkingo. O išlipant nei bu, nei me. Pirmąkart man taip nusisekė per 25 metus vairavimo.
Vienžo, gerai, kad užfiksavau įvykį policijoje, nes iš ryto jau delegacija darželyjje prie tvoros stovėjo. Nuėjom, susitarė mb, kad sutvarkys. Direktorės darželio nebuvo, bet ūkvedys labai geranoriškas, dar padėkojo, kad atėjom patys. Šviesoj pasirodė, kad yr ten reikalų. Vienas stulpelis sulūžęs, reik jį arba suvirint, arba naują įbetonuot. Kitas pakrypęs. Atrodė, ir įsibėgėt nebuvo kur tuos dešimt metrų, bet ten tokia nedidukė nuokalnė, tai dvi tonos ir trinktelėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 15 lapkričio 2023 - 09:13

Saintlina, gerai , kad tik tvora... 

Pavargai, galva darbu užkimšta? Tai tik darbas, rasi kitą :wub:  :4u:​ 

Atsakyti
Labos,

Aš net automato bijau smile.gif kaip sakoma fosilija ir tiek ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 15 lapkričio 2023 - 10:06
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 15, 09:31)
<p>Saintlina, gerai , kad tik tvora... </p><p>Pavargai, galva darbu užkimšta? Tai tik darbas, rasi kitą wub.gif  4u.gif​ </p>


na taip, aš irgi pamaniau, kad gerai, jog tik tvora.
Atrodo, nepergyvenu labai dėl to darbo. Bet matyt, susidėjo. Dar dieną prieš mb greitukė nuo garažo išvežė, nes spaudimas į padebesius užkilo, nebesugebėjo parvažiuot.
Atsakyti

Labos,

Aš net automato bijau smile.gifkaip sakoma fosilija ir tiek ax.gif

Aš dabar jau vairuoju visokias, tiek automatą, tiek mechaninę... mieste  automatas žymiai patogiau. Sekati bus automatas, tą žinau :D . Nors man galvoti jau nereikia kokį bėgį jungtis...

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 15, 12:14)
na taip, aš irgi pamaniau, kad gerai, jog tik tvora.
Atrodo, nepergyvenu labai dėl to darbo. Bet matyt, susidėjo. Dar dieną prieš mb greitukė nuo garažo išvežė, nes spaudimas į padebesius užkilo, nebesugebėjo parvažiuot.

jazau tai gerai, kad tik tvora ir šitiek nervų.....čiupk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 15, 10:17)
Aš dabar jau vairuoju visokias, tiek automatą, tiek mechaninę... mieste  automatas žymiai patogiau. Sekati bus automatas, tą žinau biggrin.gif . Nors man galvoti jau nereikia kokį bėgį jungtis...</p><p></p><p></p>


kalbos nėr, kad automatas patogiau. Mechaninę juk irgi gali palikt ne ant bėgio.. O rankinio stabdžio aš išvis neturiu įpročio naudot. Prieš tech.apžiūrą tik pažiūri mb, ar jis išvis veikia ))
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2023 11 15, 10:20)
jazau tai gerai, kad tik tvora ir šitiek nervų.....čiupk  4u.gif


ačiū už balioną wub.gif
Nėr čia tiek tų nervų, nesmagumas tik. Ale mano natūrai ir nesmagumas jau nekomfortas )) Gerai, kad mašinai lyg be didesnių nuostolių (galiniam žibinte skylutė), nes važiuot reiks. Penktadienį vėl tėvus į Santariškes vežt, šeštadienį į Birštoną pas avis.


Papasakosiu aš jums smagesnę istoriją. Čia kurį laiką mamikė mane graužė, kad tėvui reik naujos lovos, nes senai jau amen, visiškai sulūžus, miegot neįmanoma. O tėvas tai šventas reikalas pas ją, duokit tuoj pat, skubiai. Užsakiau tą lovą. Antradienį pranešė, kad sekančią dieną pristatys. Mamikė pirmiau traukinio pyst ir senąją išardė gabalais. O naują atvežė - ir nieks jos nesurenka )) pats tėvas piršto nepajudins, laukia kol kažkas padarys. O nieks neapsiima. Bėda. Bet bajeris kitame. Pasakoja ji man kaip sunkiai tą seną lovą tempė į kitą namą, kurį kaip sandėlį naudoja. Klausiu - nafiga tu ją ten tempei?? Išmest gi reik iškart. Tai net supyko, abo gi gera lova. Ir išvis iš jos labai gerą etažerę reiks padaryt. Tai jau net nebežinau, kaip čia bekomentuot...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 15 lapkričio 2023 - 10:40
QUOTE(saintlina @ 2023 11 15, 10:28)
šeštadienį į Birštoną pas avis.

Papasakosiu aš jums smagesnę istoriją.



Atsigaus širdelė šuniui wub.gif 4u.gif

Saitlina, jau geriau taip negu :
KokiusDarVaistusDaktarasParašys.
DievasManePamiršo, NoriuMirti.
Negaliu To Ano Kito, nes numirsiu jei pajudėsiu... Ir tt.

Mano pusmartės baba yra energinga. Kai nesimiega ne pročkelę geria , o šeimynai cepelinų prilipdo . Turi sodą, ten tvarkosi . O vasara dar su draugėmis pakeliauja.

Mechaninę lengviau palikti "ant laisvo " mano supratimu. Rankinio aš irgi nemėgstu ,bo užšala žiema ir tt. MB savo "sunkvežimiui" ( automatas) tai dažniausiai užtraukia. Neduokdie toks pariedės ...
Atsakyti