Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety , kepurės niekada nedžiovinčiau ant trilirio ar kokio blokatoriaus. Kuo švelniau išskalbti ir pakloti , kad tik neišplertų. Mano kepurės merinas, ar merinas su kašmyru tai bijau pakruntini, kol neišdžiuvo.

Man draudimas labiausiai brango 2022 metais. Net 50 pinigų. 2023 tik + 10 Eur . Įvykių neturėjau. Tik ponui Mačiuliui atrodo , kad gyvenimas jau gerėja. O realiai tai kainos kyla. Pvz jautiena be kaulo iš ūkininko po 8 Eur. Pamenu kai pirkdavau po 5 pas tą patį.

Muka , kaip sakai , ar verta dabar eiti pas poną K į seminarą ? Ar valdžiukė kažką prastums su biudžetu ?
Mokaus mokaus ir durna numirsiu ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 14 lapkričio 2023 - 12:29
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 14, 12:29)
Man draudimas labiausiai brango  2022  metais. Net 50 pinigų. 2023 tik + 10 Eur . Įvykių neturėjau. Tik ponui Mačiuliui atrodo , kad gyvenimas jau gerėja. O realiai tai kainos kyla.  Pvz jautiena be kaulo iš ūkininko po 8 Eur. Pamenu kai pirkdavau po 5 pas tą patį.

Muka , kaip sakai , ar verta dabar eiti pas poną K į seminarą ? Ar valdžiukė kažką prastums su biudžetu ?



aš tai jau net nepamenu, kada mažiau šimto pinigų už mašinos draudimą mokėjau. Ir tiap, draudimas nuolat brangsta.

Dėl jautienos - aš šuniui Maxėj pirkdavau kotletinę jautieną po 2,5 eur. Brango brango ir dabar jau gal apie 7 pasidarė ta pati. Tai po 8 pas ūkininką visai padori kaina atrodo smile.gif

Į seminarą, manau, ankstoka dar. Biudžeto svarstymą šian išvis iš darbotvarkės išėmė, tai nieko čia greit nebus.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 14, 14:29)
Luety , kepurės niekada nedžiovinčiau ant trilirio ar kokio blokatoriaus. Kuo švelniau išskalbti  ir pakloti , kad tik neišplertų. Mano kepurės merinas, ar merinas  su kašmyru tai bijau pakruntini, kol neišdžiuvo.

Man draudimas labiausiai brango  2022  metais. Net 50 pinigų. 2023 tik + 10 Eur . Įvykių neturėjau. Tik ponui Mačiuliui atrodo , kad gyvenimas jau gerėja. O realiai tai kainos kyla.  Pvz jautiena be kaulo iš ūkininko po 8 Eur. Pamenu kai pirkdavau po 5 pas tą patį.

Muka , kaip sakai , ar verta dabar eiti pas poną K į seminarą ? Ar valdžiukė kažką prastums su biudžetu ?
Mokaus mokaus ir durna numirsiu ...

Labos,

Dar nėra kur skubėti, aš apie vasarį eičiau 4u.gif manau dar ne visi išaiškinimai yra o ir iki tol kol reiks pamiršti galima ax.gif
jazau jautiena doh.gif net pagaugai praėjo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 11 14, 13:17)
Labos,

Dar nėra kur skubėti, aš apie vasarį eičiau 4u.gif manau dar ne visi išaiškinimai yra o ir iki tol kol reiks pamiršti galima  ax.gif
jazau jautiena  doh.gif net pagaugai praėjo  blink.gif



Dėkui mergaitės, palauksiu .
Muka, gal tu kažkada apsinauodijai jautiena, kad tokia organizmo reakcija?

Kaip viena protinga Lietuvos moteris pasakė - balius baigėsi , plaštakės skirstosi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Matukas drakono nugalėtojas plokšelę pakeitė . Bendražygiai tuoj keliais keliais per raudoną klilimą. Jei jau būnant ne materialiste ir pinigų neskaičiuojant , tai mano MB sveikatos daug suvalgė....
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 14, 15:30)
Dėkui mergaitės, palauksiu .
Muka, gal tu kažkada apsinauodijai jautiena, kad tokia organizmo reakcija?

Kaip viena protinga Lietuvos moteris pasakė - balius baigėsi , plaštakės skirstosi  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Matukas drakono nugalėtojas plokšelę pakeitė . Bendražygiai tuoj  keliais keliais per raudoną klilimą.  Jei jau būnant ne materialiste ir pinigų neskaičiuojant , tai mano MB sveikatos daug  suvalgė....

dievaž nebuvau apsinuodijusi, čia prasidėjo su mano ligom berods prieš du su puse metų, tada pardėjo traukti ant viskių ventrobų t.y. subproduktų. Dabar plaučiukai su širdelę niu pasaka....
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 14, 13:30)

Kaip viena protinga Lietuvos moteris pasakė - balius baigėsi , plaštakės skirstosi  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Matukas drakono nugalėtojas plokšelę pakeitė . Bendražygiai tuoj  keliais keliais per raudoną klilimą. 


ne, sakė - kur.os namo ))

Psio, gali anie keliais nors iki Kinijos šliaužt, santykiams chana. Vakar kiek prisižvengiau, kai Matukas ir Povilioniukas aiškino, kad mes pergalę pasiekėm, išgąsdinon kinišką drakoną, dabar čia ne mes, bet jie nori draugaut.
Dievaž, nesuprantu, kaip tokie .. hm.. į valdžią patenka. Renka juos kažkas?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 14, 15:14)
ne, sakė - kur.os namo ))

Psio, gali anie keliais nors iki Kinijos šliaužt, santykiams chana. Vakar kiek prisižvengiau, kai Matukas ir Povilioniukas aiškino, kad mes pergalę pasiekėm, išgąsdinon kinišką drakoną, dabar čia ne mes, bet jie nori draugaut.
Dievaž, nesuprantu, kaip tokie .. hm.. į valdžią patenka. Renka juos kažkas?


Na tokio žodžio parašyti negali , bloką gaus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Geriausias komentaras buvo : jei plaštakės tai namo , o kas triobas po baliaus tvarkys ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 14 lapkričio 2023 - 15:40

Nu ką - viskas ok su tio implantu. Neskauda, tik valgyt sunkiai, nes vienoj pusęlėj išraurlta, o kitoj tas...

Atsakyti

Padariau gerą darbą.. pamiršau bėgį perjungt į parkingo režimą ir nuriedėjo mašina į šalia esančio darželio tvorą. Tvorą mb patvarkė, ale dėl visa ko prisidaviau policijai. Kad koks geras žmogus nepraneštų ir negaučiau pabėgimo iš įvykio vietos. Nors niekur ir nebėgau, šalia namų viskas )

Atsakyti

Padariau gerą darbą.. pamiršau bėgį perjungt į parkingo režimą ir nuriedėjo mašina į šalia esančio darželio tvorą. Tvorą mb patvarkė, ale dėl visa ko prisidaviau policijai. Kad koks geras žmogus nepraneštų ir negaučiau pabėgimo iš įvykio vietos. Nors niekur ir nebėgau, šalia namų viskas )

Man tai patikdavo volva (automatas), nes neduodavo užgesint mašinos kol neperjungta į parkingą 😃

Atsakyti

Man tai patikdavo volva (automatas), nes neduodavo užgesint mašinos kol neperjungta į parkingą 😃

Mersas neduodavo raktelio iš spynos ištraukt. O dabartinė tik užvest neleidžia, jei ne parkingas. 

Atsakyti

Mersas neduodavo raktelio iš spynos ištraukt. O dabartinė tik užvest neleidžia, jei ne parkingas. 

Mano BMW x5 irgi neištrauksi rakto be parkingo. O ne visi automatai tokie? 🤔

Atsakyti