Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Tai va, pas mano močiutę mažojoj virtuvėj buvo krosnis tik su sienele, tik pakūrimas iš kitos pusės (kairės) negu paskutinėj foto. Kokliai taip pat moliniai, dažyti aliejiniais, karščiui atspariais dažais. O va šalia krosnies, dar duonkepė krosnis, ji ne visai kaip stačiamalkis, žemesnė. Tai ten dedi stačiais malkas ar kaip nori, jos sudega, ir į tas anglis paskirsčius ir nustumus, pašauni duoną, bet ką bliekose, špižiniuose induose, bandas (toks storas kugelis aukštuose induose), pyragus, ką tik nori. O didžiojoje virtuvėje (tokia kaip svetainė kartu su virtuve) apie 40 kvadratų, gal daugiau, buvo sienelė, kuri apšildydavo. Bet dar didžiojoje virtuvėje ir kambariuose (4) išvedžioti buvo ir radiatoriai - ten jau kita šildymo sistema, kuri ir boilerį šildė.

Tai anksčiau, sename name buvo krosnis, kurią su laiku nugriovė. Naujame buvo dvi viryklės su dujiniais balionais (mažojoj ir didžiojoj virtuvėse), bet močiutė po kurio laiko susigrizbo ir pasakė - nesąmonė, kol galiu, man reik duonkepės, kad galėčiau anūkams pati duoną ir pyragus kepti. Na ir pastatė meistras.

Atsakyti

Implantą įsuko.  Vyras prigasdino, kad blogai bus...uch

Atsakyti

Bijau 😂

Atsakyti

Implantą įsuko.  Vyras prigasdino, kad blogai bus...uch

Kodėl turi būt blogai?

Atsakyti

Kodėl turi būt blogai?

Ką aš žinau, nes jam buvo 😂

Šiaip man 5ad.kitą dantį išrovė, tai sakė l.gražiai gyja, tai gal ir su šituo ok bus 😁

Tik dexametazono nebegavau 😂

Atsakyti

Kodėl turi būt blogai?

Žodis žodin tą patį parašyt norėjau )

Atsakyti

Ką aš žinau, nes jam buvo 😂 Šiaip man 5ad.kitą dantį išrovė, tai sakė l.gražiai gyja, tai gal ir su šituo ok bus 😁 Tik dexametazono nebegavau 😂
Nu tai jis senesnis, silpnesnis, taip jam ir pasakyk 🤣
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 13 lapkričio 2023 - 21:03
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Dėkui Ingrida už kavą. Su pienu ryte negeriu mirksiukas.gif Paliksiu miegalėms smile.gif
Luety, kaip sveikata ? Kai nepasirodai neramu ...
Ketvirtadienį božole diena bigsmile.gif Saintlina girdi ?
Nepatinka man božolė vynas, bet proga yra biggrin.gif bigsmile.gif
Vakar vakare prisimiau žakardą. Klaidelę padariau vėlai vakare, praleidau biški, bet principo nepamiršus. Kokia meditacija wub.gif Išbandžiau japoniškus virbalus - fe. Man per aštrūs, per kieti, nes kampuoti. KOLLAGE SQUARE. Ir valas nėra pats smagiausias, kietas. Kartais tokio reikia, bet man smagesni minkštesni valai. Kainos tikrai neverti , mano vertinimu .Na taip akys labai lygios ... Nėra smagesnių už Lantern Moon, atrodo patys mezga. Bent jau iš mano bandytų. Ir dar bumerango kulną numezgiau, ne visai geras gavosi , bet supratau principą. Moteriškė video mezgė bobutiškomis akimis , o man mezgant pagal ją viena kasytė nesigavo graži. Kitam kartui pasitaisysiu smile.gif Tos kojinės su klaidom važiuos kaiman. Storos , tiks į kroksus. Nes ir siūlai prasti , ne kojiniai tik vilnos nemažai. Galima mokintis ... Dabar jau galiu megzti raštuotas pirštines rolleyes.gif Žiemai , kuri nežina ar bus mirksiukas.gif
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 14 lapkričio 2023 - 10:18
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 14, 10:17)

Ketvirtadienį božole  diena bigsmile.gif  Saintlina girdi ?

Gražios dienos  4u.gif


puiki diena nusimato ketvirtadienį bigsmile.gif biggrin.gif

užtat šiandien nuo ryto nervina naujas viršininkas. Tiksliau, nuo vakar jau. Kaip lengva prigalvot nesąmonių, kai kažkam kitam sutvarkyt viską kažkaip reik mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 14, 10:46)
puiki diena nusimato ketvirtadienį  bigsmile.gif  biggrin.gif

užtat šiandien nuo ryto nervina naujas viršininkas. Tiksliau, nuo vakar jau. Kaip lengva prigalvot nesąmonių, kai kažkam kitam sutvarkyt viską kažkaip reik  mad.gif  mad.gif  mad.gif


drinks_cheers.gif

Taigi ne viską ir sutvarkyti galima, taip kaip jiems norisi ...




Atsakyti
Labas rytas,
esu,gyva dar. biggrin.gif biggrin.gif Nieko,aciu,Dusia,kapstausi,atgavineju jegas,o rasyt nera ka.Lietus tas pats ir siandien snioja,tamsu,o visa kita po truputi juda i prieki.Vakar draudima tvarkiau masinos,labai pabrango,net 115 pinigu.Is lempos.Ejau i generatoriaus puslapi,man ismate tokia pat maziausia kaina,nera kam skustis,ner i ka atsimust,isbandziau paskutine galimybe,paskambinau jiems,pasakiau,kad man per brangu,pati iejo i kainu generacija ir suvede pagal save visus duomenis,deja,ji gavo ta pati,todel ir is jos nieko gero negavau.Iseitis tik,nemoket pilno draudimo,bet kas is to,kaip tycia gali kas atsitikt,o tada kainuos daugiau,nei pats draudimas,o dar ir uz kito masina teks paciam moket.Zodziu,emiau teirautis,tai visos draudimo kompanijos pakele ziauriai kainas ne tik mums,bet ir visi mokejo daug daugiau.Smaugia visi is visu kampu ta vargsa zmogu.
Toliau reikia eit tvarkyt gyvybes serfitikatus ir siust i LT sodra,kaip irodyma,kad tebesam gyvi ir,kad toliau moketu pensija nuo nauju visus metus.
Gale metu daug popierizmo buna.
Dar jauciu silpnuma,pajudu kiek ir ilsiuos,kazko tai silpnumas ima.To sirgimo tiek tebuvo,tik,sakyciau toks agresyvus tas virusas,bet atsigavimui,reikia laiko.
Numezgiau duktai kepure,eisiu plaut,tampyt,neturiu nei trilitrinio,nei kokios galvos,nezinau,kas gausis.
Atsakyti