Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Panaši į slidinėjimo atrodo. Ne trumpa? Man irgi reikėtų jau pasikeist vaikščiojimo po gamtą striukę. Vaikštau jau gal 15m su ta pačia slidinėjimo, atrodo jau ne kažką,bet va neperpucia, neperlyja ir užpakalį dengia einant, yra neaptempta, tai niekaip nerandu atitinkancios šiuos kriterijus kitos 🫢

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 12 lapkričio 2023 - 18:15

Panaši į slidinėjimo atrodo. Ne trumpa? Man irgi reikėtų jau pasikeist vaikščiojimo po gamtą striukę. Vaikštau jau gal 15m su ta pačia slidinėjimo, atrodo jau ne kažką,bet va neperpucia, neperlyja ir užpakalį dengia einant, yra neaptempta, tai niekaip nerandu atitinkancios šiuos kriterijus kitos 🫢

Panaši tikrai, gal ir slidinėjimo. Bet man tinka. Užpakalį dengia ir neaptempta :) o ilgesnės nenoriu, su ilga nepatogu su šuniu miškais lakiot. Čia gal aplamai vyriškas modelis? Bet man vyriški modeliai  patinka, nes ten kur kas didesnės kišenės būna )  

Turiu ploną ir storą pūkinę Columbias, man laaabai jos patinka. Neperlyjamos, bet kvėpuojančios, lengvos, patogios. Ilgiems pasivaikščiojimams super. Prie jūros išvis faina, nes vėjo visai nesijaučia.

Užmesk akį į Hiatus parduotuvę, gal patiks kas nors.

Atsakyti

Panaši tikrai, gal ir slidinėjimo. Bet man tinka. Užpakalį dengia ir neaptempta :) o ilgesnės nenoriu, su ilga nepatogu su šuniu miškais lakiot. Čia gal aplamai vyriškas modelis? Bet man vyriški modeliai  patinka, nes ten kur kas didesnės kišenės būna )  

Turiu ploną ir storą pūkinę Columbias, man laaabai jos patinka. Neperlyjamos, bet kvėpuojančios, lengvos, patogios. Ilgiems pasivaikščiojimams super. Prie jūros išvis faina, nes vėjo visai nesijaučia.

Užmesk akį į Hiatus parduotuvę, gal patiks kas nors.

Nu va kad reik toli trenktis iki tų hiatus. O nematavus columbios nenupirksi, durniuoja ten jie su dydžiais, kiek patyrus, nors tikrai daiktai geros kokybės, turiu jų žygio kelnes, bridzus, džemperi

Atsakyti

Nu va kad reik toli trenktis iki tų hiatus. 

O Klaipėdos Akropoly jų nėra?

Atsakyti

O Klaipėdos Akropoly jų nėra?
Yra, bet retai mes ten važiuojam, 20 km. Ir šiaip nebėra man turbūt pakantumo Akropoliiams po pandemijos. Kai jau mirtinai kažko reikia, tik tada varau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 12 lapkričio 2023 - 20:05
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 11 12, 20:03)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="saintlina" data-cid="73114756" data-time="<a href="> O Klaipėdos Akropoly jų nėra?</blockquote> Yra, bet retai mes ten važiuojam, 20 km. Ir šiaip nebėra man turbūt pakantumo Akropoliiams po pandemijos. Kai jau mirtinai kažko reikia, tik tada varau


aš į visas nemaisto prekių parduotuves taip varau - kai jau mirtinai ko konkretaus reikia )) Į tą patį Akropolį nuvažiavus einu į vieną konkrečią norimą parduotuvę ir einu lauk.
O kalbant apie Hiatus, man jų parduotuvėje Akropolyje yra mažesnis norimų prekių pasirinkimas nei Outlete. Dar vyras su manim ginčijosi, ar čia išvis ta pati parduotuvė, nes paskurinįkart Akropolio Hiatus buvo praktiškai vien Jack Wolfskin drabužiai. O Outlete dominuoja Columbia. Kadangi Wolfskin esu kartą labai nusivylus dėl didelės nekokybės, tai dabar net neduodu šanso pasitaisyti ))

Labas rytas smile.gif
Atsakyti
Labos ,
Saintlina jei yra kišenėlė ant rankovės kur slidinėjimo bilietą įsidėti tai slidinėjimo.
Slidinėti bijau , bet apie slidinėliją tupinėli žinau biggrin.gif Galvoju gal pasibandyti šiemet ir man , nuvažiuoti iki Druskininkų ir instruktorių pasisamdyti ? Esu buvusi Lenkuose senai , nepavyko , bijau ... Paskui MB su vaikais vienas važiuodavo. Na reikia ko nors naujo išmokti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Pečiaus labai nenoriu griauti . Iš viso jokių kapitalinių įdėjimų į seną triobą nenoriu daryti ... Gal pavyks patieks susitvarkyti , gal rasim meistrą? Pečių meistrai deficitas, kaip mamutai baigia išmirti. Reikia vietinius pakalbinti , gal yra koks žinovas ?
Eglišakiai kaip apasauga nuo pelių mano vaikystės prisiminimas kaip kaupus darydavo. Na tikrai veikdavo . Jokių pelių. O pas mane pelėnai šitnamyje tikrai gyvena. Pernais maitinosi porais . Užteko ir man , neskūpa aš tongue.gif .Tinklelio nepriksiu. Pigiau morkų nusipirkti , plautų biggrin.gif Dėžutė su nuodais stovi nuo rugsėjo . Maitinu ir maitinu . Lauko triobos pelės ir pelėnai baigia trečią kilogramą nuodų suvalgyti . Neskūpa aš. Šiemet labai daug jų . Katinai vasaros rezitencijos pas mus neturėjo , labai jaučiasi ... Ne kaimas - laukai , miškai . Kiek lapė paretina populiacija tiek.
Gražaus ir darbingo pirmadienio 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 13, 10:36)
Saintlina jei yra kišenėlė ant rankovės kur slidinėjimo bilietą įsidėti tai slidinėjimo.



nėra smile.gif
Radau parašyta, kad hiking jacket. Tai išvis kaip tik pagal poreikį )) Jau išbandžiau, esu super patenkinta. Bent kol kas smile.gif

Pečių meistro reik bandyt per pažįstamus ieškot. Vietiniai gali ir nežinot, nes neretai ir iš kito galo Lietuvos toks meistras važiuoja. Nes nu nėr jų..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 13 lapkričio 2023 - 10:48
QUOTE(saintlina @ 2023 11 13, 10:46)
nėra smile.gif
Radau parašyta, kad hiking jacket. Tai išvis kaip tik pagal poreikį )) Jau išbandžiau, esu super patenkinta. Bent kol kas smile.gif

Pečių meistro reik bandyt per pažįstamus ieškot. Vietiniai gali ir nežinot, nes neretai ir iš kito galo Lietuvos toks meistras važiuoja. Nes nu nėr jų..


O aš niekaip nerandu įkvėpimo nuvažiuoti batų... Kol neprisnigs smile.gif

Reikėtų naują statyti , tai reiktų labai rimto meistro . O čia dėl orkaitės išlupimo ir 10 koklių įdėjimo kažin ar važiuos rimtas ? Koks durnius sugalvojo stačiamalkyje ją įmontuoti ?
Atsakyti

O aš niekaip nerandu įkvėpimo nuvažiuoti batų... Kol neprisnigs smile.gif

Reikėtų naują statyti , tai reiktų labai rimto meistro . O čia dėl orkaitės išlupimo ir 10 koklių įdėjimo kažin ar važiuos rimtas ? Koks durnius sugalvojo stačiamalkyje ją įmontuoti ?

Pas mano Močiutę buvo plyta su orkaite ir šildoma sienele ir šalia tikriausiai taip vadinamas stačiamalkis? - papildoma dalis kepti duonai, bandoms, troškiniams? Pamenu, kad tikrai ilgai ieškojo gero meistro.

Atsakyti
Pou , pas mane yra kronis virtuvėje su sienele ir su orkaite.
Stačiamalkis yra kambaryje kuriame miegame, o galinė sienelė vaikų kambaryje. vienas pečius šildo du kambarius. Orkaitė sumontuota kaip tame trečiame pečiuje.

vartotojo įkelta nuotrauka
Mano paprastas, tarybiniais laikais statytas, molinių koklių , ne blizgančių. Mano gimtinėje tokį pečiu vadina statiniu. Aplin Kauna visi žino kaip stačiamalkį. Labai gera jo šiluminė varža. Pakūrus dvi dienas būna šiltas.
Nieko nesu kepusi orkaitėje kaime.
Papildyta:
Krosnis tokia, tik su sienele :
vartotojo įkelta nuotrauka
Nuotrauka internetinė, be sienelės. Tokios mados tuose kraštuose buvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 13 lapkričio 2023 - 15:04