Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Oras migdantis, kažin ar kava padės. Dėkui Ingrida :4u:  Užsidarė mūsų kaimas, reikia tvarkyti pečių. Bandė MB pats, bet nelabai pavyko... reikės ieškoti meistro.  Pradegė. Nieko nėra amžino. 

Paslėpiau morkas, salierus, ropes šiltnamyje. Nuo pelių eglišakiais bandysiu saugotis. Eksperimentas , matysiu kaip pavyks, kaip išsilaikys duobėse.  

Kaip visada, visko per daug priaugo.

Gražaus sekmadienio :4u:​ 

Atsakyti
Pas mus apsiniauke vel,be saules,norisi eit ir gult i lova.
Labas rytas,
vakar jau jokos temperaturos,nei saltkrecio,nei prakaitavimo,nei kosulio,nei slogos.Kokie tie virusai dabar.Nakti sloga,gerkle,atrodo akiu atmerkt negali,sekancia diena nei slogos nei gerkles nebeskauda,na rytoj jau galesiu eit i dusa turbut.
Isskyrus depresini ora ir atitinkamai nuotaika,visa kaita gerai.Smagaus sekmadienio.
Atsakyti

Užsidarė mūsų kaimas, reikia tvarkyti pečių.  Pradegė. Nieko nėra amžino. 

Paslėpiau morkas, salierus, ropes šiltnamyje. Nuo pelių eglišakiais bandysiu saugotis. Eksperimentas , matysiu kaip pavyks, kaip išsilaikys duobėse.  

Pas mus kai pečius pradegė, mama nutarė jį visai išgriaut. Pasistatė katilą su radiatoriais.  Aš būčiau tvarkius..  

Morkas pernai buvau šiltnamy užkasus - pasiteisino su kaupu. Kaip šviežios ir pavasarį buvo. Pelių nei kiek nepagraužtos. 

Dulksna pas mus šiandien, vietom į lietutį pereinanti. Du kartus su šuniu pasivaikščiojom :)  reiktų daba nuvažiuot striukės sau paieškot... jei išsiruošiu, nes tingiu po parduotuves vaikščiot :)  

Atsakyti

Oras migdantis, kažin ar kava padės.

Putojantis gėrimėlis tikrai padėtų ))

O, gera mintis  :B​ 

Atsakyti

Putojantis gėrimėlis tikrai padėtų )) O, gera mintis  :B​ 

 

Padėtų pamiegoti :D ?

Atsakyti
https://www.instagra.../p/CzcV0xkMCUv/
pasportuojam biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Padėtų pamiegoti :D 

Padėtų pažvalėti ))

Atsakyti

Psio, striukė yra . Trečia Columbia ) pardavėja sakė man daugiau striukių neparduos kol šitų nesunešiosiu )) Bet labai džiaugiuosi pagaliau radus kokios ir norėjau. Reik musėt putojančio atsidaryt tokia proga ))))

Atsakyti

Psio, striukė yra . Trečia Columbia ) pardavėja sakė man daugiau striukių neparduos kol šitų nesunešiosiu )) Bet labai džiaugiuosi pagaliau radus kokios ir norėjau. Reik musėt putojančio atsidaryt tokia proga ))))

Parodyk kokia 

Atsakyti

Oras migdantis, kažin ar kava padės. Dėkui Ingrida :4u:  Užsidarė mūsų kaimas, reikia tvarkyti pečių. Bandė MB pats, bet nelabai pavyko... reikės ieškoti meistro.  Pradegė. Nieko nėra amžino. 

Paslėpiau morkas, salierus, ropes šiltnamyje. Nuo pelių eglišakiais bandysiu saugotis. Eksperimentas , matysiu kaip pavyks, kaip išsilaikys duobėse.  

Kaip visada, visko per daug priaugo.

Gražaus sekmadienio :4u:​ 

Nuo pelių gal būtų buvę efektyviau vielos tinkliukas smulkus?

Atsakyti

[url=https://www.part.lt/perziura/d47c67e6ea1706d0c2b5f214aee0dbad100.jpg]d47c67e6ea1706d0c2b5f214aee0dbad100.jpg[/URL]

Tarpinė tarp plonos ir labai šiltos. Neperšlampanti, neperpučiama, lengva. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 12 lapkričio 2023 - 18:08