Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos,
Saintlina gal Hamletą ziurejai?
Yra rusišku platformų nereikia nei netflikso smile.gif

Ne, 'Dėdę Vanią' :) 

Tas platformas reik per kompą žiūrėt. Man nepatinka. Noriu didelio ekrano ir geros kokybės vaizdo.

Atsakyti

Lyja ir dulkia ir mano kaime.. 

Muka koks šaunuolis Tavo MB!

Šiandiena galėčiau sodybą be gailesčio parduoti :D  :D  :D​ .

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 11, 15:20)
<p>Lyja ir dulkia ir mano kaime.. </p><p></p><p>Muka koks šaunuolis Tavo MB!</p><p></p><p>Šiandiena galėčiau sodybą be gailesčio parduoti biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif​ .</p><p></p>

Nei šaunuolis nei ką … blyn kaip lyja …
Saintlina galima su HDM laidu pajungti į teliką kompa ir vualia biggrin.gif
Oi net supavydejau wub.gif laukiu kada į kovna atves parodyti ši spektaklį ax.gif
Atsakyti
Labos,

pas mus atv irksciai nei pas jus.Saule,grazu,nors tik 10 silumos,vejelis toks saltokas.
Kol kas nesu geros formos.Vakar vakare temp vel pakilo,nedaug 37,5.Nakty vel slapia,bet paryciais pramuse sloga ir gerkle.Gerkle,tai nuo slogos arba atvirksciai.Siaip neskauda,tik jauciasi nosiaryklej kazkoks skaudus lankas.
Kadangi oras grazus,truputi isejau pasivaiksciot,gryzau slapia,nu bet reik prasivedint.Pavalgiau,einu i lova,silpna dar,reikia palepint save.
Atsakyti

blyn kaip lyja …
Saintlina galima su HDM laidu pajungti į teliką kompa ir vualia biggrin.gif
Oi net supavydejau 

Pas mus visai nelijo šiandien. Reik gal eit šunį išvest, a maža ką, gal ir iki mūsų ateis ))

Ne, ne tas pats bus. Žinau.:) 

O Mažasis teatras daro gastroles? Jei daro, tai turėtų atvežt. 

Atsakyti

Kadangi oras grazus,truputi isejau pasivaiksciot,gryzau slapia,nu bet reik prasivedint.

Sveik greičiau  :4u:  :4u:  :4u: 

Man kai sergu norisi į lauką išeit, prasivėdint,  trūksta gaivaus oro.

Atsakyti

Pas mus visai nelijo šiandien. Reik gal eit šunį išvest, a maža ką, gal ir iki mūsų ateis ))

Ne, ne tas pats bus. Žinau. :)

O Mažasis teatras daro gastroles? Jei daro, tai turėtų atvežt. 

Pas mus tik dabar pradėjo biski lasnoti. Iki šiol buvo ramu, gana šilta, išėjom su vaiku ir šunimi prie jūros, jokio vėjo, jūra nurimus, pasaka. MB dirba šiandien, tai visiška tyla namuose, miegojom beveik iki 11, db vaikis su ausinėm prie kompo savo urvan įlindo, o aš su knyga guliu. Tinginiadienis

Atsakyti

Iki šiol buvo ramu, gana šilta, išėjom su vaiku ir šunimi prie jūros, jokio vėjo, jūra nurimus, pasaka. 

Aina sau, koks gėris  :wub:​ 

Atsakyti

Va kokia ramybe🤗

Atsakyti

Vakare atsirado energijos ir šiandien apstu! Sptvarkiau šiltnamį, nuskyniau avietes, nuvyniojau nuo tvoros vijoklunes pupeles, kad jas kur, sriubą išviriau, židinį išvaliau, namus iškuopiau. Patinka man 😃😃😃

Atsakyti

Vakare atsirado energijos ir šiandien apstu! Sptvarkiau šiltnamį, nuskyniau avietes, nuvyniojau nuo tvoros vijoklunes pupeles, kad jas kur, sriubą išviriau, židinį išvaliau, namus iškuopiau. Patinka man 😃😃😃

Sakiau 😄. Db busi paturbinta kelias dienas 

Atsakyti

Sakiau 😄. Db busi paturbinta kelias dienas 

Matyt man ne iškart suveikė 😂

Atsakyti