Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Mūsų irgi geras tik šeimai. Lb meilus ir lipsnus. O daugiau tai visų nekenčia 😀

Atsakyti

Msn dantį išrovė, visą dieną nėr energijos visai. Ar gali būt nuo doxymetazono? Suleido, kad netintų....

Atsakyti

Msn dantį išrovė, visą dieną nėr energijos visai. Ar gali būt nuo doxymetazono? Suleido, kad netintų....
Ne, dexametazonas veikia atvirkščiai. Kelias kitas dienas po injekcijos būni kaip paturbinta, negali nusėdet vietoj 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 10 lapkričio 2023 - 16:43

Msn dantį išrovė, visą dieną nėr energijos visai. Ar gali būt nuo doxymetazono? Suleido, kad netintų....

 Greičiausiai, nuo danties, bet gali ir nuo GK taip būti.

Atsakyti

Ne, dexametazonas veikia atvirkščiai. Kelias kitas dienas po injekcijos būni kaip paturbinta, negali nusėdet vietoj 
Ane???

Tada aš tiesiog labai pavargusi 😃 😂

 

Bet visai netinsta. Aš sužavėta 😃

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 10 lapkričio 2023 - 19:50
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

Ingrida šilta arbata vaišina. Dėkui brangioji. Kitą savaitę jau šalčius žada. Minusą?

Luety, kaip sveikatos? 

Iš likučių nui dukrytės megztuko ir dar kitų pradėjau šaliką.  Gal galėjo būti platesnis? Ji labai myli susiūtus. Kaip lieps taip padarysiu.

Gražaus šeštadienio!

Atsakyti

Mūsų irgi geras tik šeimai. Lb meilus ir lipsnus. O daugiau tai visų nekenčia 😀

Bet tai koks mažutis.. kaskart pamačius foto vis nustembu ))

Atsakyti

Pas mus šiandien irgi gražus oras. Saulės nėr, net ir vėjo nėra, šilta. Faina vaikštinėti 

Vakarykštis spektaklis truko beveik penkias valandas ) grįžau netoli vidurnakčio ) 

Šiandien jau du kartus pasivakščiot buvau. Pietus pagaminsiu, dar su šuniu pasivaikščiosiu ir vėl į kultūrinį renginį :) 

Draugė prijungė prie savo Netflikso paskyros. Pažiūrinėjau ir mislinu, kad galiu atsisakyt televizijos visai.

Atsakyti

Pas mus šiandien irgi gražus oras. Saulės nėr, net ir vėjo nėra, šilta. Faina vaikštinėti 

Vakarykštis spektaklis truko beveik penkias valandas ) grįžau netoli vidurnakčio ) 

Šiandien jau du kartus pasivakščiot buvau. Pietus pagaminsiu, dar su šuniu pasivaikščiosiu ir vėl į kultūrinį renginį :)

Draugė prijungė prie savo Netflikso paskyros. Pažiūrinėjau ir mislinu, kad galiu atsisakyt televizijos visai.

Ir neužknisa tavęs 5 val žiūrėt spektaklį? 🫡 mes esam buvę ibelhauptaites operoje " Faustas", irgi tokios trukmės, tai po 3 val tepem slides, nes tiesiog neissėdėjau aš tiek laiko vienoj pozoj 🤭

Sūnus buvo kažkada palikes savo Netflix ijungta pas mus, tai man užkliuvo, kad nieko neradau lietuviškai, viskas tik angliškai. Pas mus namie yra go 3, bet as tai retai ką žiūriu, nebent koki filmą kartą savatej, ar auksinį protą. MB ta go 3 pirko realiai dėl sporto, nes žiūri visus sportu iš eilės 😆

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 11 lapkričio 2023 - 12:09

Ir neužknisa tavęs 5 val žiūrėt spektaklį? 🫡 

Sūnus buvo kažkada palikes savo Netflix ijungta pas mus, tai man užkliuvo, kad nieko neradau lietuviškai, viskas tik angliškai. Pas mus namie yra go 3, bet as tai retai ką žiūriu, nebent koki filmą kartą savatej, ar auksinį protą. MB ta go 3 pirko realiai dėl sporto, nes žiūri visus sportu iš eilės 😆

Nea ) pertraukos dvi buvo ) be to, buvo įdomu. Tai realiai neprailgo visai.

Taip, lietuviškai šitose platformose nieko nėra. Per maži mes. Aš irgi tik dėl filmų, nes daugiau nelabai ką žiūriu. Iš sporto tik krepšinį, bet tik kai rinktinė žaidžia.

Atsakyti
Labos,
Saintlina gal Hamletą ziurejai?
Yra rusišku platformų nereikia nei netflikso smile.gif
Lyja lyja lyja o MB medžius geni ot žemaitis ….
Luety kaip sveikata?
Atsakyti