Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety,žiedai žiedai šeivamedžio.Mano sūnus labai vertina. ax.gif Kasmet prisirenku. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 11 10, 12:19)

Parasyk ta savo recepta,gal greiciau atsigausim po viruso.K


35 gr duonelės, užpilti 70 laipsniu vandeniu , pamaišyti , palaukti kol atvės išmaišyti ir išgerti.
Vartoti 14 dienų gydymo - atsistatymo tikslais . Paskui pagal poreikį.
35 gr. x 14 dienų -490 gramų reiktų suvartoti . 70 laipsnių vanduo - užvirus vandenį palaukti 3 min . Sako atvėsta iki tiek .

Kitas receptas - sumaišyti lygiomis dalimis medų ir duonelę, palaikyti 14 dienų , tada permalti mėsmale. Galima tepti ant duonos, galima pasidaryti gėrimą.

Kol duonelę ar žiedadulkes valgydavau paprastai , tol nesupratau jos gerumo.
Neapdorota duonelė nėra pasisisavinama , arba pasisavinama tik 5 pr.

Kursuose mokytojas sakė , kad kai reikia naktimis projektus rašyti vartoja ne kavą, o duonelę ar žiedadulkes. Arba naktimis vairuoti . Geriau veikia negu kava. Jaunas jis dar apie 40 metų ...
Atsakyti

Aš tai galvoju stovėsiu kaip ąžuolas, bet biški palinguoju kaip drebulė .
Į dešinę pusę jaučiu kad noriu linkti . Į kairę bent neabydna būtų biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Ir aš į dešinę linkstu 🤣

Atsakyti

Man neatidaro, bet ir be atidarymo dabar einu kaip girta. Mėto į visas puses.

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 11 10, 13:12)
Ir aš į dešinę linkstu 🤣


Pabandyk sukeisti koją, kai kairę priekyje pastau visai nenoriu linkti dešinėn. Aš pastoviu tą 15 sekundžiu tik jaučiu kaip traukia ... Ir gaunasi nelengva smile.gif
Atsakyti

Pabandyk sukeisti koją, kai kairę priekyje pastau visai nenoriu linkti dešinėn. Aš pastoviu tą 15 sekundžiu tik jaučiu kaip traukia ... Ir gaunasi nelengva smile.gif

Tada į kairę linkstu 😅

Atsakyti

Vaikštom su šunsnukiu pėsčiųjų / dviračių taku prie jūros. Tuščia tuščia, gal 2 dviračiai pravažiavo per valandą. Oras gana šiltas, vėjas tik pakrantėj, miške ramu, gėris 👍

Atsakyti

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 11 10, 13:19)
Sakyciau siusk,uzsimokesiu,bet jau persirgau,tai nebereiks siemet.O tu geri uogas ar lapus?Uogas turbut.Siemet nespejau prisirinkt parke,pauksciai ir voveres nuede pirmiau manes.

Žiedus, Luety, žiedus.
Nu, nenori - kaip sau nori smile.gif
Atsakyti
Anidanda ,čia toiterjeras? wub.gif wub.gif Nešalta kojytėms?Pas mus irgi ramuma lauke.
Iš draudimo dar išpešiau tūkstanį ir tai jei nebūčiau parašiųsi kur dingo?Tylėjo,atsakymas paruoštas,galvojo jau tylėsiu ,džiaugsiuosi,ką pervedė. bigsmile.gif
Atsakyti

Anidanda ,čia toiterjeras? wub.gifwub.gifNešalta kojytėms?Pas mus irgi ramuma lauke. Iš draudimo dar išpešiau tūkstanį ir tai jei nebūčiau parašiųsi kur dingo?Tylėjo,atsakymas paruoštas,galvojo jau tylėsiu ,džiaugsiuosi,ką pervedė. bigsmile.gif
Tipo toiterjeras. Neveislinis jis. Nešalta dar, kol sniego nėra, su striukėm vaikšto, nueina daug be problemų, nėra jis labai lepus, visi jį koviniu vadina juk 🤣

 

Tai kiek iš viso gavot už tą stogą? Užteks remontui?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 10 lapkričio 2023 - 14:34
QUOTE(Anidanda @ 2023 11 10, 15:33)
Tipo toiterjeras. Neveislinis jis. Nešalta dar, kol sniego nėra, su striukėm vaikšto, nueina daug be problemų, nėra jis labai lepus, visi jį koviniu vadina juk 🤣
<p> </p>
<p>Tai kiek iš viso gavot už tą stogą? Užteks remontui?</p>

Aš gi turėjau tokią.Išmetė kažkas į gatvę,sirgo epilepsija.Tris metus kankinomės abi su Kruopa,naktimis kaip su mažu vaiku vaikščiodavau ant rankų supuodama.Kol širdutė nebe atlaikė.Veterinarai ne daug ir padėjo,kažkiek palngvindavo priepuoius.O piktumas,man tik gera būdavo,nors po priepuolių atmintis dingdavo,viskas iš naujo būdavo. ax.gif
Nežinau ar užteks.Parašiau įmonei,kuri sąmatą sudarinėjo,ar apsiims už tokią sumą dirbti?Lauksiu atasakymo,jei ką žiemą jie neturės darbo,man atrodo apsiims ir už tokią kainą? mirksiukas.gif
Atsakyti