Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(IngridaB @ 2023 11 10, 08:34)


Dusia,kur vaizdai? ax.gif
Anidanda,vat kodėl mes pradėjome naują pasiūlą,pirtintis tik namuke dviese.Atvažiuoja be nakvynės tik pasipirtinti,kitą savaitę bent du apsilankymus tokius turėsime. mirksiukas.gif Pirmadienį tokį turėjome. ax.gif
Sūnus irgi fanas pirties,vis važiuodavo į Viloną,dabar paskaičiavo,kad iki mūsų pigiau išeina atvažiuoti ir be žmonių grūsties,be bacilų. mirksiukas.gif
Anidanda pasižiūrėk arčiau Jūsų,gal yra tokai paslauga kur nors?


Ingrida, išskalbtos dabar. Blokatorių prištinėms neturiu, lankstyti - gaminti tingiu . Saviems mezgu taigi . Tai vaizdo nelabai bus ...
Turim pirtį, bet man vis tiek patinka nuvažiuoti ten kur yra kelios pirtys ... PVZ labai patinka turkiškos.
Virusu nebijau. Reikia , kad dirbtų imuninė sistema, jei žmogus yra sveikas . Jei su kokiom šalutinėm ligom tada visko gali būti . O tai žmonių bijosi , jokių ten virusų aplinkoj nebus, imuninė sistema užmigs... Čia kovido baisiausias poveikis, kad žmonės bijo žmonių.
Papildyta:
Pasitestuojam ?
https://www.facebook...005994300475798
Jei atidarys .
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 10, 07:47)
Labas rytas, kaip miegojom?</p><p>Reikia kaiman, o nenoriu visai biggrin.gif


puikiai kaip visada biggrin.gif

Aš turbūt ir nevažiuosiu šįkart. Šiandien spektaklis, ryt koncertas. Nėr kada smile.gif O kitam šeštadieniui į ganymą užsirašėm thumbup.gif Atsigaus mano pūkuotukas bigsmile.gif Mūsų trenerė šiemet netreniravo svetimų šunų, tai dabar kai paskelbė apie treniruotes ir kai jau man laisvesnis būtų laikas, užkišti savaitgaliai juodai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 10 lapkričio 2023 - 09:37
Kai prie sūnaus tiesiog kimba bacilos,lėktuvu dabar skrido pirmyn atgal su respiratoriumi.Sakė lektuve atgal tryse buvo,su kaukėmis. ax.gif Atrodo ir imunitetas dirba,kažkodėl Los Angele per 9 mėnesius jokios slogos nekibo. ax.gif Netinka mūsų klimatas? blink.gif
Turėsiu mėnesį rūpestėlį,dukra su automobiliu išvažiuoja į Ukrainą,draugės parsivežti.Viena tokį kelią,o dar gi kas dedasi ten. bigsmile.gif Paskui po Europą jau ramiau malsis,tik automobiliu neramu.Kol grįš man vis mintys bus ten.Negaliu savęs pakeisti. ax.gif
Atsakyti

Labas rytas,

MB koldūnų fanatas, aš mieliau virtinukus su bulvėmis ir spirgiukais renkuosi. Bet tai per metus kelis kartus gal, kai parlėkdavom iš kur nuvargę, o namuose tik sausas maistas.

Atsakyti

Kai prie sūnaus tiesiog kimba bacilos,lėktuvu dabar skrido pirmyn atgal su respiratoriumi.Sakė lektuve atgal tryse buvo,su kaukėmis. ax.gifAtrodo ir imunitetas dirba,kažkodėl Los Angele per 9 mėnesius jokios slogos nekibo. ax.gifNetinka mūsų klimatas? blink.gif
Turėsiu mėnesį rūpestėlį,dukra su automobiliu išvažiuoja į Ukrainą,draugės parsivežti.Viena tokį kelią,o dar gi kas dedasi ten. bigsmile.gifPaskui po Europą jau ramiau malsis,tik automobiliu neramu.Kol grįš man vis mintys bus ten.Negaliu savęs pakeisti. ax.gif

Ingrida, tegu pas imunologą nueina, pasidaro tyrimus.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 10, 09:02)
Turim pirtį, bet man vis tiek patinka  nuvažiuoti ten kur yra kelios pirtys ...

Pasitestuojam ?
https://www.facebook...005994300475798
Jei atidarys .


mes pirtį irgi turim, bet aš nemėgstu pirčių aplamai. Nebent ant apatinio laiptuko trumpai prisėdu. Krenta spaudimas stipriai.

atsidarė smile.gif Jei tiesiog pastovėt reik, tai pastovėjau kol nusibodo )) O ką reikštų neišstovėjimas?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 10, 09:36)
mes pirtį irgi turim, bet aš nemėgstu pirčių aplamai. Nebent ant apatinio laiptuko trumpai prisėdu. Krenta spaudimas stipriai.

atsidarė smile.gif Jei tiesiog pastovėt reik, tai pastovėjau kol nusibodo )) O ką reikštų neišstovėjimas?


Galvos kraujotakos sutrikimas. Jei užsimerkus normalai stovi vadinasi esi pacankė ...

Man tik baltas vynas ar šampė ir pirtis nesuderinama biggrin.gif Numuša spaudimą . Jei be priedų tai puikiai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 10 lapkričio 2023 - 09:46

1157d6ea6127d3561daccafc3932779a.jpg
Labas rytas.
Dusia,kur vaizdai? ax.gif
Anidanda,vat kodėl mes pradėjome naują pasiūlą,pirtintis tik namuke dviese.Atvažiuoja be nakvynės tik pasipirtinti,kitą savaitę bent du apsilankymus tokius turėsime. mirksiukas.gifPirmadienį tokį turėjome. ax.gif
Sūnus irgi fanas pirties,vis važiuodavo į Viloną,dabar paskaičiavo,kad iki mūsų pigiau išeina atvažiuoti ir be žmonių grūsties,be bacilų. mirksiukas.gif
Anidanda pasižiūrėk arčiau Jūsų,gal yra tokai paslauga kur nors?

Tai yra, esam nuomave ir taip. Ir dar kartais tą atvežama išsinuomojam, juk turim savo prūda. Bet va atostogu parkas kitaip, ten daug pirčių, masaziniu visokių srovių, dar negyvosios jūros vandens baseinas, kuris man lb patinka. Be to, gerokai pigiau nei visą pirtį nuomoti, o ir planuoti iš anksto nereikia, užsimanei ir atvažiavai.

Statysom nes savo pirtį, gal jau kitąmet, jei bus pinigų. Bet manau vistiek aš kartais norėsiu į spa, nes tai kitokio tipo pramoga

Kai prie sūnaus tiesiog kimba bacilos,lėktuvu dabar skrido pirmyn atgal su respiratoriumi.Sakė lektuve atgal tryse buvo,su kaukėmis. ax.gifAtrodo ir imunitetas dirba,kažkodėl Los Angele per 9 mėnesius jokios slogos nekibo. ax.gifNetinka mūsų klimatas? blink.gif
Turėsiu mėnesį rūpestėlį,dukra su automobiliu išvažiuoja į Ukrainą,draugės parsivežti.Viena tokį kelią,o dar gi kas dedasi ten. bigsmile.gifPaskui po Europą jau ramiau malsis,tik automobiliu neramu.Kol grįš man vis mintys bus ten.Negaliu savęs pakeisti. ax.gif

Ojej, užjaučiu 😱. Prazilciau

Atsakyti

Ingrida, išskalbtos dabar. Blokatorių prištinėms neturiu, lankstyti - gaminti tingiu . Saviems mezgu taigi . Tai vaizdo nelabai bus ...
Turim pirtį, bet man vis tiek patinka nuvažiuoti ten kur yra kelios pirtys ... PVZ labai patinka turkiškos.
Virusu nebijau. Reikia , kad dirbtų imuninė sistema, jei žmogus yra sveikas . Jei su kokiom šalutinėm ligom tada visko gali būti . O tai žmonių bijosi , jokių ten virusų aplinkoj nebus, imuninė sistema užmigs... Čia kovido baisiausias poveikis, kad žmonės bijo žmonių.
Papildyta:
Pasitestuojam ?
https://www.facebook...005994300475798
Jei atidarys .

Neišstoviu niekaip 🧐

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 10, 09:39)
Jei užsimerkus normalai stovi vadinasi esi pacankė ...


nu ne kaip paminklas Lenino aikštėj, ale taip kaip ta moteris video tai išstoviu ))
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 10, 10:44)
nu ne kaip paminklas Lenino aikštėj, ale taip kaip ta moteris video tai išstoviu ))


Aš tai galvoju stovėsiu kaip ąžuolas, bet biški palinguoju kaip drebulė .
Į dešinę pusę jaučiu kad noriu linkti . Į kairę bent neabydna būtų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti


Laba ryta, 4u.gif 4u.gif
perdave MB virusa man,kitaip ir nebuna.Man tik aukstesne temperatura buvo ir galvos skausmas nezmoniskas,kaip ir pernai visa nakti,paryciais geriau nuskausminamuosius ir uzmigau.Vakar dar gulejau su salcio kretimo bangom ir karscio/prakaitavimo periodais,o siandien jau pajutau,kad nebegaliu gulet.Dar nera jegu,bet ikaliau kavos ir atejau pas jus.Gyvensiu.
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 11 08, 12:23)
Luety, o tu šeivamedžio arbatos nebandžius? Nu man ir vėl jis pasiteisino. Pirma diena su baisia sloga, keturkampe galva, žiauria savijauta ir su 39+ temperatūros, antra diena be temperatūros ir žyyyyyyyyyymiai geriau, trečią dieną ėjau dirbt ir turėjau save stabdyt, kad per daug neužsigriebt. Ir tik po 6 puodus šeivamedžio arbatos kiekvieną dieną, nu ir buvo 1 paracetamolio, kai buvo 39,3. Bet kad temperatūra nukrito gal po kokių 2 val., tai dar klausimas, ar tas paracetamolis apskritai suveikė. Kosulys atsiradęs buvo, bet tik toks tarp kitko - retas, šlapias, nevarginantis. Dukra kai dažniau virusuoja, tai ji jau seniai į tą šeivamedį įtikėjus, nors pradžioj buvo: "nu kas man iš tų tavo žolių".
Galiu ir atsiųst tau. Žinau - brangu, blablabla... Bet o gal? smile.gif


Sakyciau siusk,uzsimokesiu,bet jau persirgau,tai nebereiks siemet.O tu geri uogas ar lapus?Uogas turbut.Siemet nespejau prisirinkt parke,pauksciai ir voveres nuede pirmiau manes.


QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 09, 09:08)
Mukute, kaip smagu Tave matyti temoje 4u.gif
Na tas uždegimas arba išlys arba pradings. Organizmas kartais pats puikiau susitvarko be daktarų įsikišimo .
Naliesnikų ir aš 100 metų nekepusi . Nėra norinčių . Dukra tai labai varškėčius mėgsta ir varškės apkepą.  Išmokau tinginių varškėčius orkaitėje keksiukų formelėse.  Jies skanūs ir šalti .

Luety , o kam sergančiam žmogui duonelė ? Jei ją sausą valgyti tai pasisavina iki 10 pr. O jei gėrimas pagal mano receptą, tai labai daug energijos. Jos  sergant tikrai  nereikia, tegul tik miega .
Mano sirgimai būdavo sunkūs nes aš nemiegu jei temperatūra aukščiau  38.


Parasyk ta savo recepta,gal greiciau atsigausim po viruso.Kol kas,kaip pritrucinti tarakonai slankiojam abu,vis su pasedejimais,pagulejimais.Si ryta kaip tik sauso sauksteli paemiau i burna,uzgeriau vandeniu ir sukramciau,greit tirpsta burnoj.


QUOTE(Pou @ 2023 11 09, 13:23)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73113948" data-time="1699532075"><div><p>Turtingos Jūs čia visos vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Mano mama mokėjo tobulus virtienus su bulbomis virti . Aš tokių nemoku. Nors mano MB ir vaikas sako, kad labai skanu vartotojo įkelta nuotrauka. Tikriausiai skaniausias patiekalas iš vaikystės. Ne blynai vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Kuria prasme turtingos? Aš turtinga, nes dar Mamytę turiu  wub.gif  wub.gif  wub.gif Čia tai taip.</p><p></p><p>Va virtinių, tai nemoku. Juos Tėčio Teta kepdavo su bulvėmis arba su varške su mairūnu. TMan ir Sesei skaniausi su bulvėmis bei spirgiukais, Tėtis - su varške. Bet Anapily jau Teta senokai. Nieks tokių skanių nemoka, jos dukros neišmoko, o mums piemenėms nė į galvą tuomet pasimokint.</p><p></p><p>O Močiutė zacirką skaniausią mokėjo virti, prašydavom didesnių kleckų, Mama taip nemoka, o ir neverda dabar.</p>


Man irgi zacirka labai patikdavo vaikystej,bet as nemoku tokios skanios arba miltai ne tokie siais laikais.


QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 10, 08:02)
Ingrida, išskalbtos dabar. Blokatorių prištinėms  neturiu, lankstyti - gaminti tingiu . Saviems mezgu taigi . Tai vaizdo nelabai bus ...
Turim pirtį, bet man vis tiek patinka  nuvažiuoti ten kur yra kelios pirtys ... PVZ labai patinka turkiškos.
Virusu nebijau. Reikia , kad dirbtų imuninė sistema, jei žmogus yra sveikas .  Jei su kokiom šalutinėm ligom tada visko gali būti . O tai žmonių bijosi , jokių ten virusų aplinkoj nebus, imuninė sistema užmigs... Čia kovido baisiausias poveikis, kad žmonės bijo žmonių.
Papildyta:
Pasitestuojam ?
https://www.facebook...005994300475798
Jei atidarys .


Mes sporto klube dar darydavom ant vienos kojos atsistoje.Si syk nebandziau pastovet,nes ir taip sunkiai stoviu,bet klube jau nevirsdavai i sonus,buvau issitreniravus.


Baisu ir i miesta iseit,saldytuvas tuscias,sitaip lyja,kad net tamsu.Nuplauks sala po tokio lijimo ,beveik kasdien.
Einu pagulet,gana.
Atsakyti