Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Pou @ 2023 11 09, 14:23)
vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Kuria prasme turtingos? Aš turtinga, nes dar Mamytę turiu  wub.gif  wub.gif  wub.gif Čia tai taip.</p><p></p><p>Va virtinių, tai nemoku. Juos Tėčio Teta kepdavo su bulvėmis arba su varške su mairūnu. TMan ir Sesei skaniausi su bulvėmis bei spirgiukais, Tėtis - su varške. Bet Anapily jau Teta senokai. Nieks tokių skanių nemoka, jos dukros neišmoko, o mums piemenėms nė į galvą tuomet pasimokint.</p><p></p><p>O Močiutė zacirką skaniausią mokėjo virti, prašydavom didesnių kleckų, Mama taip nemoka, o ir neverda dabar.</p>

Mamų prasme turtingos wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Turtinga,aš dar.Bet kas iš to mano mam apart keptų bulvių nieko nemokėjo. ax.gif Dar dar pas babytę eidavau kasdien pietų,tai dar kažko įvairesnio pataisydavo.Mama dar po darbo ir pas ją užeidavo pavalgyti.Tai ,kai ištekėjau absoliučiai nieko nemokėjau gaminti,nekalbant jau apie lietinius jokius.Pyragai pasvajoti galima buvo. mirksiukas.gif
Už tai mb pirmu numeriu leido mane į kulinarijos kursus. biggrin.gif
Pas mus saulė,seniai matyta,tai porus iškasiau pagaliau ir užkasiau šiltnamyje.Apie daržininkystę,sodininkystę,iš vis jokių žinių neturėjau,kaip gyvenimas visko išmoko.Džiaugiuosi,kad mano vaikai moka valgyti pasigamibti tikrai. mirksiukas.gif

Atsakyti

Lb mėgstu lietinius, bet nemoku gamint, plyšta man jie kepant. Tai neturiu kantrybės vargt. MB moka, bet gal tik kokį kartą per metus mus palepina jais.

Tai reik tik atkalt proporcijas, dėt daugiau kiaušinių ir turėt patogią keptuvę. Tiesa, l.retai kepu...reiktų kada 😁

Atsakyti
Nemoku ir aš kaip mamukas kepti naliesniku, ale va kaip gavau užsakymą tai ieškojau recepto, tai Alfo tobuli net filmuota yra medžiaga kaip daryti ir kodel , labai viskas išsamiai.
Atsakyti

O virtieniai - tai koldūnai? )

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 11 09, 15:45)
Nemoku ir aš kaip mamukas kepti naliesniku,  ale va  kaip gavau užsakymą tai ieškojau recepto, tai Alfo tobuli net filmuota yra medžiaga kaip daryti ir kodel  , labai viskas išsamiai.

Mukute man rodos kukliniesi biggrin.gif 4u.gif wub.gif
Gera gaspadinė esi tongue.gif

Verdu šaltieną, bus savaitgaliui maisto. Šią savaitę dar aviuko kepenų kepeninį ( nežinau kaip pavadinti ) kepiau. Visokius skanius maistus valgau , ko per vasara pasiilgus biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2023 11 09, 16:05)
<p>O virtieniai - tai koldūnai? )</p>


Tie patys.

Papildyta:
http://www.7ravioli....-lasinukai/html

biggrin.gif

dar pamenu , kad darydavo mama ir baba juos tokius didokus, plodavo tešlą rankom be kočėlo. Ir mokino mane taip tešlą išploti ( kumštukais, pirštukais dviem rankom ) ir kraštą raityti . Tobulai kaip jos ir neišmokau .
PS dar pasakodavo , kad būdavo virtienių darymo varžybos. Kas greičiau ir dailesnius.
Mano gimtojo rajono centre yra atsidaręs Virtienių Baras. Biški buvo kniselynės su vardo registravimu, skaičiau apie tai. Kažkada valgėm. Na ne mamos smile.gif
Atsakyti
Mano a.a. anyta darydavo kalnus koldūnų.Buvo įpratųsi Sibire.Ten rusų maistas labai mėgiamas buvo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 11 09, 16:35)
Mano a.a. anyta darydavo kalnus koldūnų.Buvo įpratųsi Sibire.Ten rusų maistas labai mėgiamas buvo. ax.gif


Virtieniai ne koldūnai tongue.gif
Atsakyti
Dusia oi su manuku ner kuom ir lygintis smile.gif o dėl koldūnų gamyboje aš net rankas nuleidžiu… nes ji mesininkus ant ausų sustato kol išrenka lajų ir pačia mesa blink.gif ten visas procesas … tėvukui stresas visad buna kaip reikia į Zanavykų turgu biggrin.gif sako kartais geriau mašinoje pasėdėti kol mamukas mesa išrenka rolleyes.gif bet jau jos koldūnai wub.gif aš ir dukra ismokytos raitoti kaseles o brolis išmokytas internetu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 09, 19:22)
Virtieniai ne koldūnai  tongue.gif

Aha ne koldūnai … man viena smetoniška gaspadinė sakė kad tai koldūnai su virta mesa ir gink die ne koldūnai ar net perozkai biggrin.gif
Atsakyti

Koldūnų tai 100 m negaminau. Daug darbo prie jų. Vaikai ir vyras valgo parduotuvinius, man tai jie fee, tik naminiai tinka. Tai taip nevalgius jų lb seniai.

Nuvarem su MB į atostogų parką po darbo. Galvojom bus mažiau žmonių ketvirtadienį. Aha 🤭. Atvažiavo latvių pilnas autobusas, gal 60 vnt, beveik vien diedai ir užsėdo visas pirtis 😤

Atsakyti

Labas rytas, kaip miegojom?

Reikia kaiman, o nenoriu visai :D .

Pusfabrikačiai iš prekybos centro mano supratimu yra nuodas :B . Nesu tokia gera gagaspadinė kai Muka, ar pyragų kepėja kaip Ingrida, bet šeimyna pamaitinti moku. Be to planuotoja ir voverė :D 

Baigiau riešines,  nešiotoja sakė gražios.  Man jau nepatinka, pernelyg ryškios. Ir kojiniai siūlai ant rankų mane kanda. Galėčiau nešioti tik merino vilnos... jautriaskūrė esu.

Gražaus penktadienio :4u:  :wub:​ 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Dusia,kur vaizdai? ax.gif
Anidanda,vat kodėl mes pradėjome naują pasiūlą,pirtintis tik namuke dviese.Atvažiuoja be nakvynės tik pasipirtinti,kitą savaitę bent du apsilankymus tokius turėsime. mirksiukas.gif Pirmadienį tokį turėjome. ax.gif
Sūnus irgi fanas pirties,vis važiuodavo į Viloną,dabar paskaičiavo,kad iki mūsų pigiau išeina atvažiuoti ir be žmonių grūsties,be bacilų. mirksiukas.gif
Anidanda pasižiūrėk arčiau Jūsų,gal yra tokai paslauga kur nors?
Atsakyti