Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mes su Telia turime sutartį,bet jau senokai.Vis prasitesiame. ax.gif Be jokių mantrybių. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labos,

Nutraukiau visas sutartis dėl televizijos, tų 14 kanalų per akis smile.gif visa kita per kompiuterį ax.gif
Dusia viskas ok, ligas jau tipo pabaigė ieškoti,uždegimas kažkoks yra, bet neaišku nuo ko, ponia laukite kol išlys kas nors.... Va tokia mano epopėja pas daktaruuuuus, beveik visus metus.....
Ech jau noriu žiemos miego ax.gif nors keliuosi anksti, bet dirbti nesinori...
Vakar kalną naliesnikų prikepiau, jaunimo užsakymas, šimtą metų nekepusi buvau, net internete receptų ieškojau blink.gif bet va Alfo receptas liuks patiko smile.gif
AA kak žizn moloda? ax.gif
Ate o kuom tu kvėpuoji 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 09 lapkričio 2023 - 09:17

Saintlina neišmanau apie televizijas nieko  :rolleyes:.  Kaime teliko nėra,  Kaune retai kokį filmą pasižiūriu. O ryte atsikėlusi anksti labai smagu su savim pasibuti,  man patinka. 

Ingrida, kai sumokėjau už akinius daug, tai saugau kaip savo akį :D . Reikalingi darbui... ty kompui labai. 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 09, 11:16)
<p>Saintlina neišmanau apie televizijas nieko  rolleyes.gif.  Kaime teliko nėra,  Kaune retai kokį filmą pasižiūriu. O ryte atsikėlusi anksti labai smagu su savim pasibuti,  man patinka. </p><p>Ingrida, kai sumokėjau už akinius daug, tai saugau kaip savo akį biggrin.gif . Reikalingi darbui... ty kompui labai. </p><p></p><p></p>

akinius turiu net tris, mašinoje į toli, darbe kaip reikia skaityti, o rankinukyje progresyviniai ax.gif draugė dirbo optikoje kažkada ax.gif Tiesa man glaukoma dar pilnai nepatvirtinta, bet pas okulistą lankausi kas pusmetį, stebi ar progresuoja
Atsakyti
Tai mūms pakanka irgi 14 kanalų.svečiams Telia.O jie daugiausia žiūri mtv muziką. mirksiukas.gif
Tai taip Dusia,man užtenka tikrai skaitymui akiniai tik,mezgimui,paskaitymui ir tai stengiuosi kojines tokias,be mantrybių megzti be akinių.Tik,kai kokius raštus reikia megzti užsidedu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 11 09, 11:21)
Tai mūms pakanka irgi 14 kanalų.svečiams Telia.O jie daugiausia žiūri mtv muziką. mirksiukas.gif
Tai taip Dusia,man užtenka tikrai skaitymui akiniai tik,mezgimui,paskaitymui ir tai stengiuosi kojines tokias,be mantrybių megzti be akinių.Tik,kai kokius raštus reikia megzti užsidedu. mirksiukas.gif

na teip dėl svečių tai reikia....
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 11 09, 09:16)
Labos,

Nutraukiau visas sutartis dėl televizijos, tų 14 kanalų per akis smile.gif visa kita per kompiuterį  ax.gif
Dusia viskas ok, ligas jau tipo pabaigė ieškoti,uždegimas kažkoks yra, bet neaišku nuo ko, ponia laukite kol išlys kas nors.... Va tokia mano epopėja pas daktaruuuuus, beveik visus metus.....
Ech jau noriu žiemos miego  ax.gif nors keliuosi anksti, bet dirbti nesinori...
Vakar kalną naliesnikų prikepiau, jaunimo užsakymas, šimtą metų nekepusi buvau, net internete receptų ieškojau  blink.gif bet va Alfo receptas liuks patiko smile.gif
AA kak žizn moloda? ax.gif
Ate o kuom tu kvėpuoji  4u.gif

Mukute, kaip smagu Tave matyti temoje 4u.gif
Na tas uždegimas arba išlys arba pradings. Organizmas kartais pats puikiau susitvarko be daktarų įsikišimo .
Naliesnikų ir aš 100 metų nekepusi . Nėra norinčių . Dukra tai labai varškėčius mėgsta ir varškės apkepą. Išmokau tinginių varškėčius orkaitėje keksiukų formelėse. Jies skanūs ir šalti .

Luety , o kam sergančiam žmogui duonelė ? Jei ją sausą valgyti tai pasisavina iki 10 pr. O jei gėrimas pagal mano receptą, tai labai daug energijos. Jos sergant tikrai nereikia, tegul tik miega .
Mano sirgimai būdavo sunkūs nes aš nemiegu jei temperatūra aukščiau 38.
Atsakyti

Saintlina neišmanau apie televizijas nieko  :rolleyes:.  Kaime teliko nėra,  Kaune retai kokį filmą pasižiūriu. O ryte atsikėlusi anksti labai smagu su savim pasibuti,  man patinka. 

Ai, kaime tai nėr kada nei įsijungt tokio daikto )) nebent virtuvėj. Tiesa,  va kaime mėgstu teliką kokiu prieškalėdiniu laikotarpiu, kai visą dieną reik virtuvėj praleist ir kokį Harį Poterį rodo ar pan ))

Atsakyti


Nutraukiau visas sutartis dėl televizijos, tų 14 kanalų per akis smile.gifvisa kita per kompiuterį ax.gif

Va ir aš galvoju, kad gal taip ir padaryt :) pasilikt internetą plius užsisakyt Netfliksą :)  nes nieko aš nežiūriu, tik filmo kartais kokio norisi. A fig rasi  )

Atsakyti

O kas tie naliesnikai?

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 09, 10:31)
<p>O kas tie naliesnikai?</p>

vartotojo įkelta nuotrauka

Na man iš vaikystės naliesnikai tai tokie blynai su varške viduj. Valgomi su grietine. Dar būtinai reikia išvirti kakavos. Maistas žiemos sekmadienio pusryčiams biggrin.gif Nes yra laiko maisto gaminimui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 09, 12:31)
<p>O kas tie naliesnikai?</p>

Lietiniai blyneliai smile.gif aš tik šįkart dariau kumpis su sūriu ir daržovėmis keptomis oi raitojo net ausys klapsęjo, tiesa dar juos prieš apkepant būtinai dar pavilgau kiaušinio/vandens plakinyje ax.gif taip viena šefė kavinės pamokino ax.gif
Atsakyti