Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(IngridaB @ 2023 11 08, 12:33)
Prieš du metus parinko akinius okulisto kabinete,ištyrė akių dugną.Na žinokite jokio skirtumo nepajaučiau nuo parduotuvinių.Man kas mėnesį reikia naujų vis atsisėdu,ar šiaip susilaužo man jie. ax.gif Lygiai tas pats vaikystėje,išrašė,savaitę panešiojau,sudaužiau kuprinėje,einant namo,neprisireikė daugiau gyvenime iki senatvės. mirksiukas.gif Gal neapaksiu dar? mirksiukas.gif


Ingrida, tu nedirbi kompu . Su tais turginiais į monitorių negaliu žiūrėti , viskas liejasi .
Atsakyti
Luety, o tu šeivamedžio arbatos nebandžius? Nu man ir vėl jis pasiteisino. Pirma diena su baisia sloga, keturkampe galva, žiauria savijauta ir su 39+ temperatūros, antra diena be temperatūros ir žyyyyyyyyyymiai geriau, trečią dieną ėjau dirbt ir turėjau save stabdyt, kad per daug neužsigriebt. Ir tik po 6 puodus šeivamedžio arbatos kiekvieną dieną, nu ir buvo 1 paracetamolio, kai buvo 39,3. Bet kad temperatūra nukrito gal po kokių 2 val., tai dar klausimas, ar tas paracetamolis apskritai suveikė. Kosulys atsiradęs buvo, bet tik toks tarp kitko - retas, šlapias, nevarginantis. Dukra kai dažniau virusuoja, tai ji jau seniai į tą šeivamedį įtikėjus, nors pradžioj buvo: "nu kas man iš tų tavo žolių".
Galiu ir atsiųst tau. Žinau - brangu, blablabla... Bet o gal? smile.gif
Atsakyti

Luety, o tu šeivamedžio arbatos nebandžius? Nu man ir vėl jis pasiteisino. Pirma diena su baisia sloga, keturkampe galva, žiauria savijauta ir su 39+ temperatūros, antra diena be temperatūros ir žyyyyyyyyyymiai geriau, trečią dieną ėjau dirbt ir turėjau save stabdyt, kad per daug neužsigriebt. Ir tik po 6 puodus šeivamedžio arbatos kiekvieną dieną, nu ir buvo 1 paracetamolio, kai buvo 39,3. Bet kad temperatūra nukrito gal po kokių 2 val., tai dar klausimas, ar tas paracetamolis apskritai suveikė. Kosulys atsiradęs buvo, bet tik toks tarp kitko - retas, šlapias, nevarginantis. Dukra kai dažniau virusuoja, tai ji jau seniai į tą šeivamedį įtikėjus, nors pradžioj buvo: "nu kas man iš tų tavo žolių".
Galiu ir atsiųst tau. Žinau - brangu, blablabla... Bet o gal? smile.gif

Aš juo irgi tikiu. Mažajam tik šeivamedžiū sirupas yra aiškią naudą davęs imunitetui. Kai papildus perku, stengiuosi su juo imt.

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2023 11 08, 14:44)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kavasucitrina" data-cid="73113725" data-time="1699442609"><div><p>Luety, o tu šeivamedžio arbatos nebandžius? Nu man ir vėl jis pasiteisino. Pirma diena su baisia sloga, keturkampe galva, žiauria savijauta ir su 39+ temperatūros, antra diena be temperatūros ir žyyyyyyyyyymiai geriau, trečią dieną ėjau dirbt ir turėjau save stabdyt, kad per daug neužsigriebt. Ir tik po 6 puodus šeivamedžio arbatos kiekvieną dieną, nu ir buvo 1 paracetamolio, kai buvo 39,3. Bet kad temperatūra nukrito gal po kokių 2 val., tai dar klausimas, ar tas paracetamolis apskritai suveikė. Kosulys atsiradęs buvo, bet tik toks tarp kitko - retas, šlapias, nevarginantis. Dukra kai dažniau virusuoja, tai ji jau seniai į tą šeivamedį įtikėjus, nors pradžioj buvo: "nu kas man iš tų tavo žolių".
Galiu ir atsiųst tau. Žinau - brangu, blablabla... Bet o gal? vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Aš juo irgi tikiu. Mažajam tik šeivamedžiū sirupas yra aiškią naudą davęs imunitetui. Kai papildus perku, stengiuosi su juo imt.</p>

Na, man sirupai nepatinka, nes su cukrum smile.gif. O virusuojant daug skysčių ir šiaip pataria gert, tai va pliumpinu tą šeivamedį ir tiek. Lasinskas dar su liepų žiedais perpus siūlo maišyt, sako, dar šiek tiek efektyviau, bet šiemet liepukų neturiu, tai ir vienas šeivamedis sueis.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 08, 12:09)

Vaikystėje tai apgaudinėdavau gydytojus. Mokėjau lentelę mintinai  biggrin.gif  Dabar nepavyktų. Nes raidės keičiasi ...


aš tai nė vienos raidės nematau be akinių, ką jau ten beapgaudinėsi )))
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 11 08, 12:33)
Prieš du metus parinko akinius okulisto kabinete,ištyrė akių dugną.Na žinokite jokio skirtumo nepajaučiau nuo parduotuvinių.


tai tau gal tik skaitymui/mezgimui tereik?
Mano kai didelis minusas su navorotais, tai aš išvis neįsivaizduoju, kaip galima per masinės gamybos akinius ką nors matyt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 11 08, 14:00)
... tai ir vienas šeivamedis sueis.


o to šeivamedžio kur galima paimt? Man irgi kažkas kabintis bando, bet man šį savaitgalį kultūrinė programa numatyta, visai nenorėčiau snargliu pasidabint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 08, 15:46)
o to šeivamedžio kur galima paimt? Man irgi kažkas kabintis bando, bet man šį savaitgalį kultūrinė programa numatyta, visai nenorėčiau snargliu pasidabint smile.gif

Tai vaistinėj gali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 11 08, 14:51)
Tai vaistinėj gali smile.gif


užsuksiu pažiūrėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 08, 16:01)
užsuksiu pažiūrėt smile.gif

Aš tai pati prisirenku, man patikimiau. Nors Pou pasakytų kitaip biggrin.gif
Atsakyti
Laba.
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 08 lapkričio 2023 - 18:04

Mergikės, ar kas nors žiūrit HBO?

Atsakyti

 Net googlinau kas tai 😃

Atsakyti

 Net googlinau kas tai 😃

))) 

Reik suprast, kad nežiūrit :) 

TV+interneto planas baigiasi, Telia siūlo tęst sutartį. Aš sakau, kad man visiškai nereik jų 92 kanalų, nes nežiūriu aš jų ir išvis ten nėr ką žiūrėt. Pasiūlė planą su HBO, bet aš nesu jo bandžius. Teoriškai žinau kas tai, bet praktiškai nesusidūrus. 

Atsakyti