Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Pou @ 2023 11 07, 12:29)
<p>Dusia, gaila, bet pasakojau apie kitokius atvejus, kai pakalbėt nėra kada, kai iš už nugaros prišokęs smaugt pradeda. Tada kovoji už gyvybę, nes ne tik kad kalbėt negali - kvėpuot negali. Tada gal ir galima iš kišenės sugrabaliot viena ranka tą balionėlį kažkaip, jei galva dar veikia.</p><p>Čia Vilniuje buvo tokie du atvejai.</p><p></p><p>Bet gal jau nesigilinam.</p>

O čia jau atsitiktinumas...
Bet manau , kad didesnė tikimybė taip būti užpultai smulkiai, lėtų judesių moteriškei . Bijos energingos, stambesnio sudėjimo ( ne storumo , o sudėjimo ) ... Čia kaip antilopių bandoj , liūtas visad renkasi silpnesnį ax.gif Tyko ir laukia silpnesnės. Jei moteriške 180 ūgio , jauna , sportiška, sunkiai tu jai ką padarysi vienas ant vieno ...
Atsakyti

O čia jau atsitiktinumas...
Bet manau , kad didesnė tikimybė taip būti užpultai smulkiai, lėtų judesių moteriškei . Bijos energingos, stambesnio sudėjimo ( ne storumo , o sudėjimo ) ... Čia kaip antilopių bandoj , liūtas visad renkasi silpnesnį ax.gifTyko ir laukia silpnesnės. Jei moteriške 180 ūgio , jauna , sportiška, sunkiai tu jai ką padarysi vienas ant vieno ...

O kuri čia mūsų siekia 180 :) ir jauna :) Visos bent jau vidutinio amžiaus :)

Yra posakis "Besisaugantį ir Dievas saugo".

Kaip ir sakiau, baimėje gi negyvensi.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 07, 12:50)
O čia jau  atsitiktinumas...



man toks atsitiktinumas teko dukart. Kai jokių šansų apie nukalbinimą negalėjo būti. Vienąkart gatvėj iškart griebė už plaukų ir tempė link mašinos, buvo dviese. Išgelbėjo atsitiktinis praeivis, aiškiai pasimokęs kovos menų.
Antrąkart laiptinėj pasivijęs stvėrė iš už nugaros už kaklo. Bet spėjau suspiegti, kaimynai išpuolė.
Tai čia aš pačiam Vilniaus centre gyvenau. Aišku, iki 180 cm man gerokai trūksta ) Po to ilgai kavalieriai iki pat durų lydėjo.

Dabar taip, visur su mašina, kas žyyymiai prideda saugumo. Nu arba su šuniu smile.gif ale dabar jau pasiekiau filosofinį amžių, kai kažkaip saugiau jaučiuosi )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 07 lapkričio 2023 - 13:50
QUOTE(saintlina @ 2023 11 07, 13:47)
man toks atsitiktinumas teko dukart. Kai jokių šansų apie nukalbinimą negalėjo būti. Vienąkart gatvėj iškart griebė už plaukų ir tempė link mašinos, buvo dviese. Išgelbėjo atsitiktinis praeivis, aiškiai pasimokęs kovos menų.
Antrąkart laiptinėj pasivijęs stvėrė iš už nugaros už kaklo. Bet spėjau suspiegti, kaimynai išpuolė.
Tai čia aš pačiam Vilniaus centre gyvenau. Aišku, iki 180 cm man gerokai trūksta ) Po to ilgai kavalieriai iki pat durų lydėjo.

Dabar taip, visur su mašina, kas žyyymiai prideda saugumo. Nu arba su šuniu smile.gif ale dabar jau pasiekiau filosofinį amžių, kai kažkaip saugiau jaučiuosi )

Nemielos patirtys...
wub.gif 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aptūrėjųsi ir aš užpuolimą,atsitiktinė mašina išgelbėjo. ax.gif
Atsakyti
tokiam puodely karštas šokoladas galėtų būti.. wub.gif
Atsakyti
Labos ,
Saintlinai nuo pat ryto saldumynai galvoj biggrin.gif wub.gif
O aš sugadintas žmogus, be kavos esu pikta ir be energijos ... Žinau , kad priklausomybė. Ir žinau kurie ne patys geriausi mechanizmas pas mane suveikia ax.gif Bet keisti kažką taigi nesinori biggrin.gif
Vakar buvo lakstymo diena... Darbiniais reikalais su senais kolegomis teko pabendaruti . Trututis gėrio ir šilumos , kai dar prisimena, ir geru žodžiu mirksiukas.gif wub.gif O vakarop akis tikrinau smile.gif Į tolumas vis dar matau kaip erelis. O skaitymui, mezgimui , kompui tie patys akiniai kaip prieš du metus . Nieko keisti nereikia . Taigi bobučių teorija , kad užsidėjus skaitymui akinius akys tik silps visai neteisinga. O komfortas megzti tamsius ir plonus siūlus, ar pilkas sf tvarkyti neapsakomas tongue.gif
Kaunas jau gražiai puošiasi , pasivaikščiojom po Laisvę su MB . Žvakių koplytėlę tuo pačiu aplankėm. Už gyvus ir miriusius po žvakelę uždegėm.
Pasimatavau kelias poras batų Akriuke, bet nei vieni nelipo. Kurie baisiai patogūs tai tikrai Sodra... Į akis jau nereikia žiūrėti , pagal batus amžių žinai biggrin.gif (bent ant mano kojos taip atrodo...) O kurie su cinkeliu, tai nežinau ar tikrai patogūs. Vienžo, noriu kažko tokio...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 08, 09:49)
Saintlinai nuo pat ryto saldumynai galvoj  biggrin.gif  wub.gif



aha smile.gif gerai būtų dar ir su šampano taure bigsmile.gif
Atsakyti
Man irgi ryte turi būti kruzas kavos,paskui nebe reikia. ax.gif
Dusia mezgu jau seniai su skaitymo akiniais. mirksiukas.gif
Taip buvau susiplanavųsi savaitę,sako kaip ten dievas juokiasi?Šiandien skalbimo diena,paskui daržovių raugimas,rytoj,nesijuokite kūčiukų kepimas,mielės jau nupirktos šviežios man skaniausia.Paskambino klientai,mes norime pas jus šiandien.Viskas aukštyn kojomis. bigsmile.gif
Tai gerai vakar leido įmišką bent.Žaliuokės liko neliestos,man kažkaip baisoka.
Kaupiuosi kalėdiniam pyragui,perkuosiu vis kai pamatau kokių įdomesnių džiovintų vaisių.Reikės Norfon apsilankyti,jie turi visko. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labos is ryto,is lyjancio pajurio miesteleio.LYja visa vakara,kur per lietu eisi?....tik dainuot norisis.
MB suslogavo,gerkle,pakosti,vakar buvo 37,3,tai atrode,kaip mirstantis. biggrin.gif biggrin.gif Manu kosytes isvirt pusryciams,karsta pusle padet po kojom,bo sala ir negali uzmigt ir duok vaistu.Nei vieno argumento negalejau atremt,bet ...yra Dievas.Isigrudo paracetamolio tablete ir isv.....Liepe tada paslept visus vaistus nuo jo. biggrin.gif biggrin.gif Vistiek klausia,tai kaip gydysiuos.Tai sakau,kad ir gydyt nera ko.Gerkle skalauji,kojas pasildai vandeni su druska,snargli nusnypsti ir guli sau.Arbatu ir ciobreliu ir melisos ir biciu duoneles,visko turi,tik svarbu saikingai naudot.Kai su tuo susitaike,miegojo iki 5 ryto ramiai.
Dabar svarbu man nepagaut jo viruso.Gerkle kimsta kazkiek,bet eisiu kajeno isgert.
Del akiniu turiu savo nuomone.Mes esam kompanijoj Specsavers.Didele akiniu kompanija,ten ir tikrina akiu dugna ir akis visokiais aparatais,akispudi,po to su tyrimais i kabineta pas alia okulista.Kokio plauko ten tik nera ir juodi ir geltoni ir skeltaakiai japoniukai kitajukai.Tai akys kasmet silpsta,ne kas met,kas du metus,nes reikia planus vykdyt.O man kuo toliau tuo prasciau matosi nuo tu ju akiniu.Dabar bifikalinius ar kaip jie ten,brangus,bet trumparegei patogus,gali kabet ant nosies ir mezgant ir i kampa ziurint ir viskas matosi,nu bet eit su jais,turi galva laikyt tam tikroj padety,nes griusi.Supykau,issiemiau savo senuciukus akinius,kur pries 6 metus nesiojau ir ka,matau puikiausiai su jais.Zadu ieskot kazkokia firmele,prie kurios nereikia prisirist.Bet ne visi turi akispudzio matuoklius,ne visi turi akiu dugno apziuros aparatura.Man sake kaires akies nerva jau velka ,tai liepia jau tikrintis kas meta ,o ne kas du.

Atsakyti
Prieš du metus man parinko akinius Filmane. Skaitymui ir kompui. Brangūs. Skelti per pusę. Apsauga nuo kompo, apsauga nuo susibraižymo ( ar kažko ten ) .Nedavė pasirinkti rėmelių kurie gražūs , turėjo atitikti kokius ten reikalavimus. Ty arti akių, kad nežiūrėčiau per viršų. Vienžo susimokėjau už pribumbasus nemažai , gerai kad kiesti nereikia.

Iki įsitaisymo normalių akinių turėjau tų elementarių skaitymui ( kur turguj pardavinėja biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ) . Va jie tai gali gadinti akis ax.gif
Pasikabini ant nosies galo - pažiūri į popierių per akinius, o tada per viršų į ekraną.
Kaip man taip patinka visokie daktarai, tai vakar pasijaučiau atlikusi žygdarbį normaliai išsityrus akis po kokios 15 metų pertraukos rolleyes.gif
Vaikystėje tai apgaudinėdavau gydytojus. Mokėjau lentelę mintinai biggrin.gif Dabar nepavyktų. Nes raidės keičiasi ...
Atsakyti
Prieš du metus parinko akinius okulisto kabinete,ištyrė akių dugną.Na žinokite jokio skirtumo nepajaučiau nuo parduotuvinių.Man kas mėnesį reikia naujų vis atsisėdu,ar šiaip susilaužo man jie. ax.gif Lygiai tas pats vaikystėje,išrašė,savaitę panešiojau,sudaužiau kuprinėje,einant namo,neprisireikė daugiau gyvenime iki senatvės. mirksiukas.gif Gal neapaksiu dar? mirksiukas.gif
Atsakyti