Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Bet jis norėjo apiplėšti turbūt, ne prievartauti? 🧐ir tai buvo mieste?

apskritai tai manau kad neįmanoma nuo visko apsisaugoti. Balionėlis gal kažkokia saugumo iliuzija tik teikia, kažin ar pavyktu juo realybėj apsigint 

Tai ką apiplėši, jei matai, kad eina su šiukšlių maišu iki konteinerių maskatuodama.

Vos nepasmaugė. Ir dar viena moteris panašų tipą apibūdino, kad jis vos nepasmaugė. Ir vienu, ir kitu atveju išbaidė kiti vyrai. Nežinia kaip būtų buvę.

Per žinias kažkurias rodė ir spaudoj rašė.

Gal ir neišsitrauktum, na bet rankinėj jis išvis ne prie ko, kaip kokie kvepalai. Nes ir jie neblogai suveikia į akis papurškus. Bet gi rankinės dugne kažkur...

Atsakyti

Anksti keltis ir man katastrofa, ilgai kankinausi, kol nepradėjau dirbt ant savęs. Db pasidarius nuo 10, tai pats tas man.

Turiu ir aš dujų balionėli, bet kol aš jį suzvejociau rankinėje, tai spėtų išjungt mane 😁

Bet aš mieste vakarais nevaikštau, o miške nebijau visai, nemanau kad plėšikams apsimoka miške tupet

Nu man tenka dėl mažojo keltis...net kai į darbą 10. Nėr gyvenimo 😂

Atsakyti

Bet jis norėjo apiplėšti turbūt, ne prievartauti? 🧐ir tai buvo mieste?

apskritai tai manau kad neįmanoma nuo visko apsisaugoti. Balionėlis gal kažkokia saugumo iliuzija tik teikia, kažin ar pavyktu juo realybėj apsigint 

Ilgai šia tema diskutavom su moterimis. Svarbiausi 2 dalykai: stengtis nevaikščioti nesaugiose vietose nesaugiu laiku ir... jaustis drąsiai. Abu dalykai itin sumažina tikimybę būt užpultai. 

Atsakyti

Nu, tai kai moteris kaip niekur nieko nešė šiukšles į konteinerį, kaip ji jautėsi?

Ir saugiai, ir drąsiai.

Nieks neapsaugotas nuo nesąmonių.

Atsakyti

Nu, tai kai moteris kaip niekur nieko nešė šiukšles į konteinerį, kaip ji jautėsi?

Ir saugiai, ir drąsiai.

Nieks neapsaugotas nuo nesąmonių.

Būtent, neapsaugotas niekas. Tad nėra prasmės ištisai visko bijot. Didesnė tikimybė kad mašina suvažinės, nei kad maniaka sutiksi. Tai negi db bijoti eit iš namų  

Atsakyti

Labas rytas. Kaip miegojom?

Jei jaunystėje išgyvenau, kai buvo visur palaida bala.... tai  maniakai tegul patys pasisaugo.  Žiaurūs laikai buvo.  

O aš taigi studentė, bendrabutyje gyvenau...

Ingrida kokias dovanas šioms Kalėdoms sugalvojai? Kojinės visiems bus? Tu taigi negali ramiai, 1000 įdėjų pas Tave  :wub: 

Mukute kaip laikaisi? Sveika?

 

Mezgu riešinės. Ir reikės vakare užmestuką susiskaičiuoti. Matematiką moku, bet mezginius skaičiuoti vis tiek nepatinka :D . Kai galvoji skauda :P .

Gražios dienos!

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Važiuioju girion,pasivaikščioti.Mamą dar prikalbinau.Ai rasime ką -nerasime,bet po pušynus pasivaikščiosime.Tikiuosi neprilijo baisiai,pravažiuosime?Važiuosime į gilumą,nemėgstu pakraščiuose grybauti.
Rami miške,tikrai niekas neužpuls.Aplamai mėgstu viena grybauti.Baisiauisa ant angies užlipti,daugiau viskas ramu. mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas,

mano pastabos buvo dėl to, kad balionėlis rankinėj prilygsta kvepalus - kartais ir norint juo sunku toj "juodoj skylėj" surasti. Nežinau kaip pas jus, mano rankinės didelės ir ten galybė daiktų sudėta :)

Protingas atsargumas niekam nepakenkė, bet iš kitos pusės, jei bijosi bent kokio šešėlio - taip pat ne gyvenimas.

Kaune saulė blizgina gražiai.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 11 07, 08:43)
mano pastabos buvo dėl to, kad balionėlis rankinėj prilygsta kvepalus - kartais ir norint juo sunku toj "juodoj skylėj" surasti.


tai čia savaime aišku, kad toks daiktas po ranka turėtų būti. Bet kai turi rankoj, jo neprireikia. O kaip tyčia kai jo reik, jis būna namie ar rankinės dugne.
Man taip su šuniu buvo. Turėjau dujas tašiuke, bet tašiukas buvo ant kranto. O šunį užpuolė, kai mes vandeny buvom.

Šiaip dar vietoj dujų plaukų lako flakonas tinka, būna nedidelių. Bet vėlgi - reik jį po ranka turėti.
Atsakyti

tai čia savaime aišku, kad toks daiktas po ranka turėtų būti. Bet kai turi rankoj, jo neprireikia. O kaip tyčia kai jo reik, jis būna namie ar rankinės dugne.
Man taip su šuniu buvo. Turėjau dujas tašiuke, bet tašiukas buvo ant kranto. O šunį užpuolė, kai mes vandeny buvom.

Šiaip dar vietoj dujų plaukų lako flakonas tinka, būna nedidelių. Bet vėlgi - reik jį po ranka turėti.

Taip, tinka ir lakas, dezodorantas, kvepalai. Aerozolis į akis. Na dujos dar per kvėpavimo takus.

Atsakyti
Niekada net nepagalvojau , kad šiais laikais reiktų kažką kišenėje nešiotis. Gūdžiom naktim nevaikštau, Boltas ne karvė kainuoja jei nevairuoju . 8-9-10 vakaro dar ne naktis , rajone daug žmonių sutinku , kas į parduotuvę, kas šunis vedžioja.
Jei kas prisikabintų bijočiau tokius dalykus naudoti , nes jei nepasiseks tai ne pyragas... O nušnekinti visada gali... Bet tai mano patirtis iš jaunystės tokios. Esu į namus ėjusi 2 valandas 20 metrų. Po žodelį , po žingsnelį. Bo vyriška jėga vis tik kita.
Atsakyti

Dusia, gaila, bet pasakojau apie kitokius atvejus, kai pakalbėt nėra kada, kai iš už nugaros prišokęs smaugt pradeda. Tada kovoji už gyvybę, nes ne tik kad kalbėt negali - kvėpuot negali. Tada gal ir galima iš kišenės sugrabaliot viena ranka tą balionėlį kažkaip, jei galva dar veikia.

Čia Vilniuje buvo tokie du atvejai.

Bet gal jau nesigilinam.

Atsakyti