Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Mano dukra paveldėjo tokius netinkamus nagus iš tėvo ...
Operavo Vilniuje, už pinigus. Baltijos Amerikos klinikoje, pas konkretų gydytoją, pavardės jau nepasakysiu . Pradžioje vieną paskui kitą. Kažkaip ten kitaip operuoja, neskausmingai. Kitą dieną galėjo mautis į normalius batus ir vaikščioti. Nuvežė, nupjovė ir namo . Vienas vietinis nuskausminimas ir jokių vaistų nuo skausmo paskui ir tt. Paaugliukė buvo.
Gal dabar jau visur taip daro ?
Mano kolegės vaikas tai ligoninėne gulėjo , į perrišimus vežiojo .

Išoperavo su vietine nejautra, po to davė ibuprofeno ir paleido namo. Persirišt reiks kartą paroj.

Atsakyti

Saintlina, gerai, kad turi tuos pipirus, tikrai. Kitoj temoj pasakojo, kaip Vilniuje prieš gerą mėnesį ar du nelinksma moterims buvo kai kuriuose rajonuose. Vieną plėšikautoją pagavo, o va kaip su kitu - nežinau (ans smaugė moteris). Pasisaugok.

Aha, Pilaitėj ir dar kažkur moteris užpuldinėjo kažkoks pyp.

Atsakyti

Amanda, o Tu nedirbi , kad anksti keltis ne Tau ?
Nes jei vaikai į mokyklą- darželį, o jei dar ir vežioti reikia tai kas rytą 6 keltis mamai labai normalu .

Dičkis pats nuvažiuoja, o mažą galima tik nuo pysės 8, tai l.retai keltis reik anksčiau 7, nes darbas visaip. L.retai anksti, o būna ir nuo 10 :)

Atsakyti

maniškiui Santariškėse operavo, tai irgi tik vietinis nuskausminimas, iškar namo ir jokių perrišimų po to. Labai bijojo, ilgai nesutiko operuot, o paskui taip staiga viskas pasibaigė ir visam laikui.
Papildyta:

visai normalus oras smile.gifryte lijo, bet visai nešalta buvo, pusantros valandos su šuniu pravaikščiojom. Koks geras dalykas tos neperšlampančios striukės thumbup.gifVilniuj gerai tas, kad ir paryčiais tamsu nebūna. Išeinam penktą ir yr kur eit, net miškelyje nėr tamsu, o dar lapai geltoni kiek šviesos prideda. Šaligatviai išvis puikiausiai apšviesti, eik kur nori. Va kaime prabundu, o eit tai nėr kur, visur tamsu. Nori nenori reik laukt kol švist pradės.

Tikiuos praeis, bes nedžiugina klausimas ar pirmąkart 😂

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 11 06, 12:50)
<p>Saintlina, gerai, kad turi tuos pipirus, tikrai. Kitoj temoj pasakojo, kaip Vilniuje prieš gerą mėnesį ar du nelinksma moterims buvo kai kuriuose rajonuose. Vieną plėšikautoją pagavo, o va kaip su kitu - nežinau (ans smaugė moteris). Pasisaugok.</p>


aha, buvo. Bet ten moteriškės su rankinukais ėjo. O šuninkas gi nieko nesineša. Ir toliau nuo mūsų rajono. Šiaip jei iš galo pribėgus trinkteli, tai nespėsi nei išsitraukt to šokerio. Bet vėlgi - jei kažkas artinasi, šuo iškart reaguoja, tai net jei aš kažko nepastebiu, pamatau iš šuns elgesio.
Papildyta:
QUOTE(Amadėja* @ 2023 11 06, 13:12)
Tikiuos praeis, bes nedžiugina klausimas ar pirmąkart 😂</p>


klausimas ar pirmąkart operuoja? Toks tikrai nedžiugintų..
Atsakyti

Anksti keltis ir man katastrofa, ilgai kankinausi, kol nepradėjau dirbt ant savęs. Db pasidarius nuo 10, tai pats tas man.

Turiu ir aš dujų balionėli, bet kol aš jį suzvejociau rankinėje, tai spėtų išjungt mane 😁

Bet aš mieste vakarais nevaikštau, o miške nebijau visai, nemanau kad plėšikams apsimoka miške tupet

Atsakyti
Jei susikaičiuoju tai 5 ir 8 metai parėjo. Abi kojos tvarkytos. Jokių bėdų. Mums žadėjo gerą rezultatą.
Atsakyti

Plėšikas tai nieko, bet va koks nors maniaaakas man baisu.

Anidanda, kai eini viena, prietemoj, tai kišenėj laikyk. Kam jis rankinėj apskritai reikalingas :)

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 06, 11:36)
ir aš tokios nuomonės, kiek tai liečia būtent tą vietinę aplinką, nekalbant globaliau. Taip, studentavimo laikais gerokai baisiau buvo, ne kartą buvau užpulta, net savoj laiptinėj. Bet vis apgindavo kažkas.
Dabar išties ramiau. Be to, kuo ten ta vidutinio amžiaus motera dėmesį atkreips? Apsirengus bile kaip, rankinuko nesineša, šalia šuo kaip meška į kiekvieną judesį ausis pastato.
Papildyta:
  biggrin.gif  biggrin.gif
geras tu žmogus  wub.gif


Aga,su sautuvu pro miegancia gal ir praeitum biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Juokiuos.Esu jautri.

Prasivedziojau save iki pajurio,pajuriu ir atgal.Daug kranu,daug sunkvezimiu pajury,semia zvyra is juros ir krauna ant kranto,o sunkvezimiai dar atveza tokio sudino zvyro ant kranto,buldozeris lygina.Pas mus cia kasmet taip dirba,bet galetu smeli pilt.Klausiau ,kodel ne smely,sake musu miestas yra iskisulys ir ji plaka kryzmines bangos,smelis nudulketu i jura greitai.
Oras puikus,kiek vejuotas.Bet patalyne jau sausa kieme.Liuks.Pasimankstinau,dabar galiu megzt.Pietus vakar pasidariau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 06 lapkričio 2023 - 15:53

Plėšikas tai nieko, bet va koks nors maniaaakas man baisu.

Anidanda, kai eini viena, prietemoj, tai kišenėj laikyk. Kam jis rankinėj apskritai reikalingas :)

Neemanau kad mūsų amžiaus grupė dar įdomu maniakams 😁

Nu va nevaikštau aš mieste tamsoj kažkaip. Arba pamirštu tą balioną is vis🤣

Atsakyti

Neemanau kad mūsų amžiaus grupė dar įdomu maniakams 😁

Nu va nevaikštau aš mieste tamsoj kažkaip. Arba pamirštu tą balioną is vis🤣

Ta moteris mūsų metų ir tiesiog išnešė šiukšles. Užpuolikas ją užpuolė ir pradėjo smaugti.

Atsakyti

Ta moteris mūsų metų ir tiesiog išnešė šiukšles. Užpuolikas ją užpuolė ir pradėjo smaugti.
Bet jis norėjo apiplėšti turbūt, ne prievartauti? 🧐ir tai buvo mieste?

apskritai tai manau kad neįmanoma nuo visko apsisaugoti. Balionėlis gal kažkokia saugumo iliuzija tik teikia, kažin ar pavyktu juo realybėj apsigint 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 06 lapkričio 2023 - 16:05