Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO


QUOTE(IngridaB @ 2023 11 06, 07:15)
Labas rtas.



Labas rytas,

akurat tokios dienos pas mus.Nors vakar buvo grazi diena,net ranksluosciai isdziuvo lauke,bet nakti pyle non stop,gausiai.Siandien saules mazai,bet jau bent nelyja,rodo nelis diena,einu patalyne sudet skalbt,vejas prapus lauke.

Pou,zakardas dabar mezgasi be pratempimu,kaip Dusia sako,jei daugiau,kaip 3 akys su pratempimu,jau susuka siula uz mezginio.Dabar buna mezginys su zakardu storas.As nesiryztu megzt,o ypac didelio kokio,man atrodo kancia,nebetureciau kantrybes.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 06, 08:53)
Operavo Vilniuje, už pinigus. Baltijos Amerikos klinikoje, pas konkretų gydytoją, pavardės jau nepasakysiu .  Pradžioje vieną paskui kitą. Kažkaip ten  kitaip operuoja, neskausmingai. Kitą dieną galėjo mautis į normalius batus ir vaikščioti. Nuvežė, nupjovė ir namo . Vienas vietinis nuskausminimas ir jokių vaistų nuo skausmo paskui ir tt.  Paaugliukė buvo.
Gal dabar jau visur taip daro ?
Mano kolegės vaikas tai ligoninėne gulėjo , į perrišimus vežiojo .


maniškiui Santariškėse operavo, tai irgi tik vietinis nuskausminimas, iškar namo ir jokių perrišimų po to. Labai bijojo, ilgai nesutiko operuot, o paskui taip staiga viskas pasibaigė ir visam laikui.
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2023 11 06, 10:59)
akurat tokios dienos pas mus.


visai normalus oras smile.gif ryte lijo, bet visai nešalta buvo, pusantros valandos su šuniu pravaikščiojom. Koks geras dalykas tos neperšlampančios striukės thumbup.gif Vilniuj gerai tas, kad ir paryčiais tamsu nebūna. Išeinam penktą ir yr kur eit, net miškelyje nėr tamsu, o dar lapai geltoni kiek šviesos prideda. Šaligatviai išvis puikiausiai apšviesti, eik kur nori. Va kaime prabundu, o eit tai nėr kur, visur tamsu. Nori nenori reik laukt kol švist pradės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 06 lapkričio 2023 - 11:12
QUOTE(saintlina @ 2023 11 06, 10:11)
maniškiui Santariškėse operavo, tai irgi tik vietinis nuskausminimas, iškar namo ir jokių perrišimų po to. Labai bijojo, ilgai nesutiko operuot, o paskui taip staiga viskas pasibaigė ir visam laikui.
Papildyta:
visai normalus oras smile.gif ryte lijo, bet visai nešalta buvo, pusantros valandos su šuniu pravaikščiojom. Koks geras dalykas tos neperšlampančios striukės thumbup.gif Vilniuj gerai tas, kad ir paryčiais tamsu nebūna. Išeinam penktą ir yr kur eit, net miškelyje nėr tamsu, o dar lapai geltoni kiek šviesos prideda. Šaligatviai išvis puikiausiai apšviesti, eik kur nori. Va kaime prabundu, o eit tai nėr kur, visur tamsu. Nori nenori reik laukt kol švist pradės.


Tu drasi,keltis penkta ir eit i miska,kad ir parka,ne mano nervam ir jei butum mano dukra,zinodama pergyvenciau labai.Ar suva tave apgintu,jei neduok Die,kas?
as tai nesikaliu ansti rudeni,pats organizmas siulo pailset,anksciau sia pries 8,o siaip 8:30 mazdaug.Kai saule sviecia,tai norisi keltis anksti,o kai niuruma,tai guliu,pikta buna,kad tamsu,o jau gilus rytas.Nu bet gal jau islijo viska?Tiek pyle,grynai nuo gryzimo is po atostogu,tai gal pora dienu buvo graziu,siaip istisas lietus.
Sodo kampas ,kur pelynas,silauoge ir melisa,skendi vandeny,o siaip labai slapia,nesinori klampot po darza,tai tik apziurejom,kad audra nieko blogo nepadare musu sklype,tik kazkieno ruberoidas nuo stogo vejo inestas i musu sklypa,tai pasiemiau svogunu ksute ir namo.Negali net tarpuvagyje atsistot,labai slapia.
Atsakyti
Luety , kodėl DABAR. Aš kai jauna ir graži buvau , ty buvau mačiusi tik apie 20 vasarų ir sau megztukus mezgiau žakardu ( ne regalnu, iš 4 gabalų) tai visada siūlą persukdavau po 3 akių. biggrin.gif tongue.gif O jei siūlai storesni , tai ir po 2.

Jau nenešiojamos, bet laikomos kaip atsiminimas mamos pirštinės. 1 ir 2 pusė. Balti siūlai naminė vilna, kažkiek pasivelia ir kitoj pusėj.
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Pou nekyla noras megzti ?
Nors jie ne dukrytė ir jos užsakymai kažin ar megzčiau biggrin.gifO kai pradedi taigi sunku sustoti ...
Pardavimui negaliu megzti , man gaila biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Dabar tausoju akis, kad ir noras užeitų - negaliu.

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 11 06, 11:30)
Tu drasi,keltis penkta ir eit i miska,kad ir parka,ne mano nervam ir jei butum mano dukra,zinodama pergyvenciau labai.Ar suva tave apgintu,jei neduok Die,kas?
as tai nesikaliu ansti rudeni,pats organizmas siulo pailset,anksciau sia pries 8,o siaip 8:30 mazdaug.


man kai septintą reik jau išvažiuot į darbą, tai ir tenka anksti keltis smile.gif nors aš lygiai taip pat paryčiais maklinėju su šuniu ir savaitgaliais, ir per šventes ))
Dėl drąsos - man kažkaip nebaisu. Pakankamai saugu, manau, dabar Vilniuje. Nežinau, ar gintų šuo, nebuvo tokios situacijos. Pagal veislę turėtų ginti iki paskutinio. Bet šuo iš išvaizdos atrodo didžiulis, tos kudlos vizualiai jį didesnį už vokiečių aviganį padaro. Ir jis visad palaidas. Tai paprastai neina artyn pašaliniai smile.gif Na, ir aš visad turiu elektrošoką ir dujas smile.gif šituos, tiesa, šuniui apginti nuo kitų šunų, na bet gi turiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 06 lapkričio 2023 - 11:54
QUOTE(saintlina @ 2023 11 06, 10:51)
man kai septintą reik jau išvažiuot į darbą, tai ir tenka anksti keltis smile.gif nors aš lygiai taip pat paryčiais maklinėju su šuniu ir savaitgaliais, ir per šventes ))
Dėl drąsos - man kažkaip nebaisu. Pakankamai saugu, manau, dabar Vilniuje. Nežinau, ar gintų šuo, nebuvo tokios situacijos. Pagal veislę turėtų ginti iki paskutinio. Bet šuo iš išvaizdos atrodo didžiulis, tos kudlos vizualiai jį didesnį už vokiečių aviganį padaro. Ir jis visad palaidas. Tai paprastai neina artyn pašaliniai smile.gif Na, ir aš visad turiu elektrošoką ir dujas smile.gif šituos, tiesa, šuniui apginti nuo kitų šunų, na bet gi turiu smile.gif


Saugu yra namie uz uzrakintu duru siais laikais.Na,kad turi apsisaugojimo priemones,tai jau man ramu. biggrin.gif Tada pabegtum,jei ka,nesi istizus,daug vaikstai.

Dusia,nuostabus darbas.Viska suspedavo musu mamutes ir gyvulius apeit ir darzus apziuret ir dar vaikus apmegzt,o mano mamute dar ir apsiut.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 11 06, 12:07)
Saugu yra namie uz uzrakintu duru siais laikais.Na,kad turi apsisaugojimo priemones,tai jau man ramu. biggrin.gif Tada pabegtum,jei ka,nesi istizus,daug vaikstai.

Dusia,nuostabus darbas.Viska suspedavo musu mamutes ir gyvulius apeit ir darzus apziuret ir dar vaikus apmegzt,o mano mamute dar ir apsiut.



Šitie laikai pakankamai saugūs.
Bent man , kuri nesaugiais laikais buvo studentė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 06, 12:27)
Šitie laikai pakankamai saugūs.
Bent man , kuri nesaugiais laikais buvo studentė  ax.gif


ir aš tokios nuomonės, kiek tai liečia būtent tą vietinę aplinką, nekalbant globaliau. Taip, studentavimo laikais gerokai baisiau buvo, ne kartą buvau užpulta, net savoj laiptinėj. Bet vis apgindavo kažkas.
Dabar išties ramiau. Be to, kuo ten ta vidutinio amžiaus motera dėmesį atkreips? Apsirengus bile kaip, rankinuko nesineša, šalia šuo kaip meška į kiekvieną judesį ausis pastato.
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2023 11 06, 12:07)
Na,kad turi apsisaugojimo priemones,tai jau man ramu. biggrin.gif


biggrin.gif biggrin.gif
geras tu žmogus wub.gif
Atsakyti

Saintlina, gerai, kad turi tuos pipirus, tikrai. Kitoj temoj pasakojo, kaip Vilniuje prieš gerą mėnesį ar du nelinksma moterims buvo kai kuriuose rajonuose. Vieną plėšikautoją pagavo, o va kaip su kitu - nežinau (ans smaugė moteris). Pasisaugok.

Atsakyti

Išoperuot turėtų. Ir baigsis tie įauginėjimai. Buvo mano vaikui taip.

Labai tikiuosi

Atsakyti
Amanda, o Tu nedirbi , kad anksti keltis ne Tau ?
Nes jei vaikai į mokyklą- darželį, o jei dar ir vežioti reikia tai kas rytą 6 keltis mamai labai normalu .
Atsakyti