Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

🤣turbūt. Šiaip Jie tikisi kad išaugs gal tą durnuma, kad čia tiesiog vaikiškas elgesys 

Panašu, kad ilgai reiks laukt )) jau kaip pripras, taip ir bus.

Atsakyti

Sunku su tokiu šuniu turi būt gyvent. O kaip su jūsiškiu sutaria kai pas jus vieši?
Jis nori žaist, lenda. Bet mūsų taigi visų nekenčia, veja šalin jį, arba pats bėga slėptis, kai nenuveja. Po to kivirčo iki kraujo, absoliučiai nebedraugauja mūsiškis su juo 😁
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 05 lapkričio 2023 - 21:43

Jis nori žaist, lenda. Bet mūsų taigi visų nekenčia, veja šalin jį, arba pats bėga slėptis, kai nenuveja. Po to kivirčo iki kraujo, absoliučiai nebedraugauja mūsiškis su juo 😁
Ai, geriau tegu nebendrauja nei konfliktas vėl. Aš su jokiais patinais savajam neleidžiu bendraut. Nes čia sekundžių reikalas. Nors jis ir pats apeina kitus šunis. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 05 lapkričio 2023 - 22:19

Ai, geriau tegu nebendrauja nei konfliktas vėl. Aš su jokiais patinais savajam neleidžiu bendraut. Nes čia sekundžių reikalas. Nors jis ir pats apeina kitus šunis. 
Mūsiškis su niekuo nebendrauja, nebent jaunus šuniukus bando uzdominuot. O ne jaunus tai iš vis puola agresyviai, tai neleidžiam mes jo prie nieko, ko nepažįsta is seniau. Nes garantuotai būtų pjautynes. Bet va kai kas nors į svečius atsiveža, tai žinai, ne taip paprasta atskirt. Sūnus su drauge tai turi jorka, kuris lb geras, tai kai atvažiuoja, abu šunys tiesiog ignoruoja viens kitą, būna ramu. O va krikšto dukros šuo kitoks, bet juk nepasakysiu kad nesiveztu ko, kur gi jie paliks vargšelį, tai kažkaip tenka saugoti viską 😁
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 05 lapkričio 2023 - 22:32

Labas rytas,

Dusia, gal tavo mama megzdavo labai jau smulkų žakardinį raštą, kur siūlai gražiai prasikeičia, trumpais atstumais. Pamenu, turėjau labai gražias, tai nu nervas imdavo, kol įkišdavai. Raštas tiesiog buvo toks, kad vienos spalvos siūliukas, atkartojimą ganėtinai toli turėjo, na tai gaunasi vidinėj pusėj tokia kai kilpa, jei pirštinę sumakalaluoji. O aš gi tai nepasieda, visko prisigalvodavau. Dar kiti mezga žakardines dvigubas, kad visuje būtų lygaus rašto mezgimas. Bet ten tai kažkoks kosmosas.

Taip, anksčiau statyti daugiabučiai nuomojasi žemę iš savivaldybės, nebent suformavę sklypą ir išsipirkę gyventojai, tuomet jau žemės mokestis VMI eina.

Šibukas toks jau yra, na sunkiai nuvaldoma šunų veislė.

Atsakyti

Labas rytas.vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 06 lapkričio 2023 - 08:27

Labą rytą. Nuo pusės 7 ligoninėj su vaiku. Kažką darys su įaugisiu nagu....

Nesutverta aš keltis taip anksti 😂

Atsakyti
Labas rytas,
Vaje kokie kampuoti akinai biggrin.gif Megztukas tai gražus , šiltas smile.gif ir kava stipri , kaip tik tokiam niūram rytui . Tamsuma tamsuma , ir taip iki Kalėdų .
Pou žakardinant negalima siūlo palikti daugiau kaip 3 akys. Reikia "užkabinti už pagrindinio siūlo , nes kitiap nepatogu ar pirštinė ar megztukas... Megztuką rengiantis jei užkabinsi už kokio siūlo žiedu tai visą suvarysi ... Turiu noruose ir tokį žakardinį megztuką, tik paroje laiko trūkumas smile.gif
Grįžaus iš kaimo baigiau dar vieną porą kojinių ir pradėjau riešines. Nežinau ar reikia. Pati myliu tik odines pirštines . Pavargau kaime vakar, nežinau kodėl taip labai . Na nemažai ir padariau . Liko darbo vienam savaitgaliui sakyčiau . Ir nebenoriu ten važiuoti iki pavasario. Man visada taip.


Atsakyti

Labą rytą. Nuo pusės 7 ligoninėj su vaiku. Kažką darys su įaugisiu nagu....

Nesutverta aš keltis taip anksti 😂

Išoperuot turėtų. Ir baigsis tie įauginėjimai. Buvo mano vaikui taip.

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2023 11 06, 08:36)
<p>Labą rytą. Nuo pusės 7 ligoninėj su vaiku. Kažką darys su įaugisiu nagu....</p><p>Nesutverta aš keltis taip anksti 😂</p>


Mano dukra paveldėjo tokius netinkamus nagus iš tėvo ...
Operavo Vilniuje, už pinigus. Baltijos Amerikos klinikoje, pas konkretų gydytoją, pavardės jau nepasakysiu . Pradžioje vieną paskui kitą. Kažkaip ten kitaip operuoja, neskausmingai. Kitą dieną galėjo mautis į normalius batus ir vaikščioti. Nuvežė, nupjovė ir namo . Vienas vietinis nuskausminimas ir jokių vaistų nuo skausmo paskui ir tt. Paaugliukė buvo.
Gal dabar jau visur taip daro ?
Mano kolegės vaikas tai ligoninėne gulėjo , į perrišimus vežiojo .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 06 lapkričio 2023 - 08:57

Dusia, tikriausiai, kad reikėjo užkabinti, "nedadarytos" buvo :) Aš megztukus mezgus, bet su tuo užkabinimu nepamenu, tikriausiai kabindavau, nes nepamenu pinkliavų.

Išoperuos, pamokins, kaip reik teisingai kirpti nagus.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 11 06, 09:59)
<p>Dusia, tikriausiai, kad reikėjo užkabinti, "nedadarytos" buvo smile.gif Aš megztukus mezgus, bet su tuo užkabinimu nepamenu, tikriausiai kabindavau, nes nepamenu pinkliavų.</p><p></p><p>Išoperuos, pamokins, kaip reik teisingai kirpti nagus.</p>

Pou nekyla noras megzti ?
Nors jie ne dukrytė ir jos užsakymai kažin ar megzčiau biggrin.gif O kai pradedi taigi sunku sustoti ...
Pardavimui negaliu megzti , man gaila biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti