Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Tai reiškia ten tavo žemė, ne savivaldybės 

Taip išeina

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2023 11 05, 19:18)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Anidanda" data-cid="73113261" data-time="1699204575"> Tai nuomą moki, kaip suprantu </blockquote> Parašyta, kad žemės mokestis



Moki kam ? VMI ar savivaldybei ? Jei savivaldybei tai žemės nuomos mokestis , jei VMI tai žemės mokestis . Jei daugiabutis , tai paprastai žemė būna savivaldybės. Pasikelk nuosavybės dokumentus , parašyta ten žemė ar ne ?
Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2023 11 05, 16:23)
<p>Dusia, taip, šiltesnės, ypač kumštinės. Bet man vis koks pirštas strigdavo mažai.</p>


Nepamenu tokio atsitikimo . Mano vaikai dar augo su mamos megztom pirštinėm. Niekada nesiskundė ... Dejuodavo tik kad ne tokios kaip visų kitų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 05 lapkričio 2023 - 19:37

Moki kam ? VMI ar savivaldybei ? Jei savivaldybei tai žemės nuomos mokestis , jei VMI tai žemės mokestis . Jei daugiabutis , tai paprastai žemė būna savivaldybės. Pasikelk nuosavybės dokumentus , parašyta ten žemė ar ne ?
Papildyta:

Nepamenu tokio atsitikimo . Mano vaikai dar augo su mamos megztom pirštinėm. Niekada nesiskundė ... Dejuodavo tik kad ne tokios kaip visų kitų biggrin.gif

Vmi moku

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 11 05, 17:39)
Bobteilas bute visai normaliai smile.gif tik kojas purvinuoju sezonu būtų ką veikt mazgot )) o šiaip mano kolis ne ką mažiau apaugęs ))) bet aišku, kaime jam geriau.. va prabuvom penkias dienas, kaifas jam ten, lauke ir lauke. </p><p></p><p>Buvau batų pirkt. Važiavau į Ecco, matavausi tuos, kurių buvau gvalt užsimanius - nee, ne tas. Persimatavau dar kokias septynias poras ir vis dėlto nuėjau kitur ir nusipirkau Salomonus. </p>


Gaila man bobteilą bute laikyti ... Jam reikia laukų , avių ir laisvės.
Gal kai jau nebekeliausim ir gyvensim kaime įsitaisysiu biggrin.gif

Hikingo batų turiu, pirkau dvi poras... Salomonus pirkau vokiečiuose. Man reikia šiaip batų rudeniui- žiemai ... Kasdienai. Nerandu gražių ir patogių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 05 lapkričio 2023 - 19:47

Gaila man bobteilą bute laikyti ... Jam reikia laukų , avių ir laisvės.
Gal kai jau nebekeliausim ir gyvensim kaime įsitaisysiu biggrin.gif

Hikingo batų turiu, pirkau dvi poras... Salomonus pirkau vokiečiuose. Man reikia šiaip batų rudeniui- žiemai ... Kasdienai. Nerandu gražių ir patogių.

Nešioju ecco ala kerzinius

jau trecia žiemą bus. Man gražūs ir patogūs. Ir dar neslidūs, kas man ypač aktualu. Bet tokio modelio jau nėra db pardavime 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 05 lapkričio 2023 - 19:53
QUOTE(Amadėja* @ 2023 11 05, 19:38)
Vmi moku


Vadinasi žemė po butu Tavo nuosavybė.
Seni sovietiniai tai stovi ant savivaldybės žemės.
Atsakyti

Gaila man bobteilą bute laikyti ... Jam reikia laukų , avių ir laisvės. Hikingo batų turiu, pirkau dvi poras... Salomonus pirkau vokiečiuose. Man reikia šiaip batų rudeniui- žiemai ... Kasdienai. Nerandu gražių ir patogių.
Nemačiau ganančio bobteilo, nors tai ir aviganis  :) Kai rasi tokius batus, pasidalink kur radai. Man irgi reik ir nerandu :) Salomonai irgi kasdienai, bet su šuniu. O į darbą tai nėėė..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 05 lapkričio 2023 - 21:21

Na nzn, jis net į savo vardą nereaguoja. Tik kai krikšto dukra šaukia, galvą pakelia, ir tik tam tikru specifiniu tonų. 

Va, būtent - į specifinį toną reaguoja. Nes žino, iki kokios ribos galima nereaguot :) 

Atsakyti

Va, būtent - į specifinį toną reaguoja. Nes žino, iki kokios ribos galima nereaguot :)
Tas reagavimas tai tik ausų pakėlimas. Nu kaip į savo vardą. Bet neklauso nieko, ką ji jam liepia 😁. Aš pradžioje iš vis galvojau, kad gal jis kurčias 😆

Mūsų šuo pvz viską supranta, daro ką liepiam mes su mb, kai kiti šaukia irgi kažkiek reaguoja, bent atsigręžia, ateina. Nors jis juk visai nedresuotas 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 05 lapkričio 2023 - 21:25
QUOTE(Anidanda @ 2023 11 05, 21:23)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="saintlina" data-cid="73113298" data-time="<a href="> Va, būtent - į specifinį toną reaguoja. Nes žino, iki kokios ribos galima nereaguot smile.gif</blockquote> Tas reagavimas tai tik ausų pakėlimas. Nu kaip į savo vardą. Bet neklauso nieko, ką ji jam liepia 😁. Aš pradžioje iš vis galvojau, kad gal jis kurčias 😆
<p>Mūsų šuo pvz viską supranta, daro ką liepiam mes su mb, kai kiti šaukia irgi kažkiek reaguoja, bent atsigręžia, ateina. Nors jis juk visai nedresuotas </p>

Nesupranta lietuviškai . Teks šeimininkams japonų kalbą mokytis ...
biggrin.gif
Atsakyti

Nesupranta lietuviškai . Teks šeimininkams japonų kalbą mokytis ...
biggrin.gif

🤣turbūt. Šiaip Jie tikisi kad išaugs gal tą durnuma, kad čia tiesiog vaikiškas elgesys 

Atsakyti

Tas reagavimas tai tik ausų pakėlimas. Nu kaip į savo vardą. Bet neklauso nieko, ką ji jam liepia 😁. Aš pradžioje iš vis galvojau, kad gal jis kurčias 😆

Sunku su tokiu šuniu turi būt gyvent. O kaip su jūsiškiu sutaria kai pas jus vieši?

Atsakyti