Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dusia, taip, šiltesnės, ypač kumštinės. Bet man vis koks pirštas strigdavo mažai.

Atsakyti

O kam jūs juos taip anksti maitint pradėjot? Juk pilni laukai ir miškai dar maisto, niekas neapsnigta 

Mačiau vakar koks tai gamtininkas sakė, kad jau galima pradėt lesint.

Atsakyti

Vargas toks šuo, kad ir labai gražus.

Mano svajonių šuo yra bobteilas, bet jo bute nelaikysi

 

Tai jau tikrai.. nenorėčiau tokio.

Bobteilas bute visai normaliai :) tik kojas purvinuoju sezonu būtų ką veikt mazgot )) o šiaip mano kolis ne ką mažiau apaugęs ))) bet aišku, kaime jam geriau.. va prabuvom penkias dienas, kaifas jam ten, lauke ir lauke. 

Buvau batų pirkt. Važiavau į Ecco, matavausi tuos, kurių buvau gvalt užsimanius - nee, ne tas. Persimatavau dar kokias septynias poras ir vis dėlto nuėjau kitur ir nusipirkau Salomonus. 

Atsakyti

Nu vat, o tai ką žmonėms daryt, kad jau įsigijo tą kvailą šunį 😁. Gi ne išmes į gatvę, telieka mylėt tokį, koks yra

Atsakyti

Nu vat, o tai ką žmonėms daryt, kad jau įsigijo tą kvailą šunį 😁. Gi ne išmes į gatvę, telieka mylėt tokį, koks yra
Kai jau turi, tai tik mylėt ) 

Ir manau, kad jis visai ne kvailas, o kaip tik gudrus. Jaučia, kiek jam leidžiama ir manipuliuot gerai moka :) 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 05 lapkričio 2023 - 18:38
QUOTE(Anidanda @ 2023 11 05, 17:00)
O kam jūs juos taip anksti maitint pradėjot? Juk pilni laukai ir miškai dar maisto, niekas neapsnigta </p>

Nespėju saulėgražų pilti.Į langus pradėjo barškinti,teko pradėti lesinti.Ant kamuoliukų dar ne taip puola,bet lesyklėlę,staigiai ištuština.Zylės ir žvirbliai pagrinde.Tuoj geniai pradės lankytis.Kėkštai varo obuolius.gražuoiai. wub.gif
Turėjau sūniuką svečiuose,pasipirtinome,išsikepėme mėsytės,obuolių pyragą.Papasakojo apie kelionę,pasirodo Prancūzijoja užpulta blakių,bijojo viešbutyje rasti.Sakė masiškai plinta. bigsmile.gif
Atsakyti

Kai jau turi, tai tik mylėt ) 

Ir manau, kad jis visai ne kvailas, o kaip tik gudrus. Jaučia, kiek jam leidžiama ir manipuliuot gerai moka :)

Na nzn, jis net į savo vardą nereaguoja. Tik kai krikšto dukra šaukia, galvą pakelia, ir tik tam tikru specifiniu tonų. Man jis atrodo tiesiog neprotingas, lyginant su mūsų spirgu 

Nespėju saulėgražų pilti.Į langus pradėjo barškinti,teko pradėti lesinti.Ant kamuoliukų dar ne taip puola,bet lesyklėlę,staigiai ištuština.Zylės ir žvirbliai pagrinde.Tuoj geniai pradės lankytis.Kėkštai varo obuolius.gražuoiai. wub.gif
Turėjau sūniuką svečiuose,pasipirtinome,išsikepėme mėsytės,obuolių pyragą.Papasakojo apie kelionę,pasirodo Prancūzijoja užpulta blakių,bijojo viešbutyje rasti.Sakė masiškai plinta. bigsmile.gif

Nesistebiu, juk ten kiek benamių gatvėse gyvena, masiškai pilnos pakampes 

Atsakyti

Žemė po butu ne tavo. Čia gaunasi nuoma iš savivaldybės.

Tai kodėl tada aš turiu mokėt?

Atsakyti

Tai kodėl tada aš turiu mokėt?

Tai nuomą moki, kaip suprantu 

Atsakyti

O kam jūs juos taip anksti maitint pradėjot? Juk pilni laukai ir miškai dar maisto, niekas neapsnigta 

Pats laikas pratint, nesapradėjus, kai pilna sniego, beberanda paukštukai tų lesyklų.

Atsakyti

Tai nuomą moki, kaip suprantu 
Parašyta, kad žemės mokestis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 05 lapkričio 2023 - 19:18

Parašyta, kad žemės mokestis

Tai reiškia ten tavo žemė, ne savivaldybės 

Atsakyti