Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

:D  :D  :D​ 

Ir dar graužia viską, ypač mėgsta batų raistelius ir kartono dėžes 😆. Dar nugrauze musmusio rankena, paslėpė vieną MB tapke, o naktį bandė suėsti tualeto šepetį 🤣

Atsakyti
Vienu euru pakilo kaina žemės.Namuko žemė dar negavo dukra mokeščio. ax.gif
Kas ketvirtas tikrai svečias atsiveža šunį.Daugiausia plaukų po dvigulę lova,kol aš ten išlandžioju.Ir šiandien kažkokios velsės kudlota madam yra.Turėsiu darbo. ax.gif
Auga kilogramai ne daug,bet kylam auštyn.Ko gero teks dar sėsti ant mb dviračio?Baigėsi žemės darbai,lakstymas po miškus ir nebe padeda ir sportas. mirksiukas.gif
Atsakyti

Ir dar graužia viską, ypač mėgsta batų raistelius ir kartono dėžes 😆. Dar nugrauze musmusio rankena, paslėpė vieną MB tapke, o naktį bandė suėsti tualeto šepetį 🤣

Siaubas tikrai ))) gal labai jaunas dar?

Atsakyti

Siaubas tikrai ))) gal labai jaunas dar?

Metukai jam, jaunas

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

Gražus ir saulėtas rytas :wub:  :wub:  :wub:​  . Popiet lietaus žada, važiuosim namo , kai ims lyti.

Grybų pas mus nebėra, pavėlavom kokią savaitėlę. Visur nespėsi.

Vargas toks šuo, kad ir labai gražus. Mano svajonių šuo yra bobteilas, bet jo bute nelaikysi. Ir su mūsų gyvenimo būdu šuo visai netinkamas augintinis.

Gražaus sekmadienio :4u: 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 11 04, 16:40)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73112971" data-time="1699098217"><div><p>Pritariu,varo i viduramzius.
O tai ar ne pati medicina save taip pastate?Arba ne,sistyema viska taip sustate.Medicina tapo komercija,kas kelia zmoiu nepasitikejima,o susirgus,kad kreipiasi,tai reiskia dar neismuso visu tukejimo laseliu.Nesiplesiu.
Pataikiau i tarpa,kai nelijo ir nuejau pas kirpeja be laso lietaus.Isejus ,truputi gavau,bet tuoj ismukau i parde,pralaukiau ir gryzau be lietaus.Pasiseke. vartotojo įkelta nuotrauka
Ryt rodo,kad nebus lietaus,reikes nuvaziuot i soda,jei nenuskendo,ar vejas nenunese namelio,pavesines ir siltnamio,tai reik nors svogunu parsivezt,jau baigesi namie.</p></div></blockquote><p>Nesuprantu to posakio, kad medicina tapo komercija. Nes o tai kaip jūs įsivaizduojat medikai turi gyvent? Nemokamai dirbt, nemokamai gydyt, konsultuoti be atlyginimo, teikti paslaugas dykai, o patys eit elgetaut? Visiems reikia valgyt, namų, vaikus augint, o juk viskas kainuoja. Visi žmonės nori atlygio už savo darbą. Ir logiška, kad kai žmogus daug metų, pnergijos, resursų, investavo į savo studijas, nuolatinį mokymąsi, tai ir tas atlyginimas turi būt adekvatus, o ne minimumas. Tad aišku kad jų paslaugos nekainuos centų </p>


Labas rytas,pas mus irgi grazus rytas,sauletas,dangaus daug melyno,islijo,apsivale dangus,grazu,bet nakciai irgi rodo sugryztant lietu.Grazu,bet vejas nemazas iki 35km/val,tai jau didesnis uz vidutini pas mus.
Anidanda,kiekvienas darbas turi but atlyginamas ir yra.Kad moka mazai LT,tai nesiginciju,UK pvz.seimynistai tik poliklinikose gauna 60-80K i metus ir tai streikuja,bet komercija as matau kitaip.Bet nenoriu bediskutuot.Kas mato,mato,kas ne,ne,o as nieko nepakeisiu.
Dusia tavo vaikas saunuolis,Lietuvos mokslo ateitis. 4u.gif 4u.gif

Atsakyti

Luety, kad ne Lietuvai jis dirba, o Amerikai. Kompanija amerikiečių kurioje jis dirba... garbė, šlovė ir pinigai jei ką atranda irgi kompanijos nuosavybė :rolleyes: . Nebe tie laikai kad be bazės kažką atrastumei... įrengimai, regentai ir tt kainuoja daug.

Parodyk riešinės kurias pradėjai? O aš pagalvojau , kad labai noriu prisiminti žakardą. Mokėjau gerai jaunystėje ir labai patikdavo.  Reiktų pradėti nuo pirštinių, tokių kaip AA mama megzdavo . 

Atsakyti

Labas rytas,

Dusia, žakardą lengviausia prisimint didesniame mezginy, man atrodo. Va pirštinėse žakardas man nepatogu dėvėt, nebent labai jau smulkus raštelis ir plonas siūlas.

Be galo gražu.

Lesyklėlė tiesiog nešiojasi į šonus nuo zylių ir žvirblių peštynių. Išbaido ir bukučius, sniegenas tie žvirbliai, ypač karkliniai.

Atsakyti

Labas rytas,

Dusia, žakardą lengviausia prisimint didesniame mezginy, man atrodo. Va pirštinėse žakardas man nepatogu dėvėt, nebent labai jau smulkus raštelis ir plonas siūlas.

Be galo gražu.

Lesyklėlė tiesiog nešiojasi į šonus nuo zylių ir žvirblių peštynių. Išbaido ir bukučius, sniegenas tie žvirbliai, ypač karkliniai.

O kam jūs juos taip anksti maitint pradėjot? Juk pilni laukai ir miškai dar maisto, niekas neapsnigta 

Atsakyti

Pou , kai dar būdavo rimtos žiemos tai megzdavo žakardu pirštines, kad šiltesnis būtų.  Jei vienu siūlu tai  ne žiemai... mano tokie atsiminimai apie pirštines. Man labai gražios  latviškos. Kažkada kai Rygoj buvom grožėjausi. 100 pr natūrali vilna ir  žakardas.  Ir kiek jie pirštinių knygų turi! Tada beveik nemezgiau, tai neišlaidavau knygoms. Dabar norėčiau turėti. Turiu estiškos natūralios vilnos bandysiu. Reikia  iš sruogų susivyti.

Atsakyti

Anidanda, pradėjom lesint, kai šalnos stiprokos buvo ir sniegas pirmas pasirodė.

Zylės jau seniai priekaištavo, kad nelesinom.

Vyras pradėjo lesint, kai ligoninėj gulėjau, kad man grįžus linksmiau būtų lovoj gulėt.

Atsakyti