Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

 Turėtų greit suklestėt visokie šamanai ir būrėjos 😄

Būrėjos turbūt visais laikais klesti :) 

Atsakyti

Luety, vakcinų tema sutarimo niekada nebus 😉 nes skirtingi įsitikinimai ir patirtys

Atsakyti

Luety, vakcinų tema sutarimo niekada nebus 😉 nes skirtingi įsitikinimai ir patirtys

Atsakyti

Pritariu,varo i viduramzius.


O tai ar ne pati medicina save taip pastate?Arba ne,sistyema viska taip sustate.Medicina tapo komercija,kas kelia zmoiu nepasitikejima,o susirgus,kad kreipiasi,tai reiskia dar neismuso visu tukejimo laseliu.Nesiplesiu.
Pataikiau i tarpa,kai nelijo ir nuejau pas kirpeja be laso lietaus.Isejus ,truputi gavau,bet tuoj ismukau i parde,pralaukiau ir gryzau be lietaus.Pasiseke. bigsmile.gif
Ryt rodo,kad nebus lietaus,reikes nuvaziuot i soda,jei nenuskendo,ar vejas nenunese namelio,pavesines ir siltnamio,tai reik nors svogunu parsivezt,jau baigesi namie.

Nesuprantu to posakio, kad medicina tapo komercija. Nes o tai kaip jūs įsivaizduojat medikai turi gyvent? Nemokamai dirbt, nemokamai gydyt, konsultuoti be atlyginimo, teikti paslaugas dykai, o patys eit elgetaut? Visiems reikia valgyt, namų, vaikus augint, o juk viskas kainuoja. Visi žmonės nori atlygio už savo darbą. Ir logiška, kad kai žmogus daug metų, pnergijos, resursų, investavo į savo studijas, nuolatinį mokymąsi, tai ir tas atlyginimas turi būt adekvatus, o ne minimumas. Tad aišku kad jų paslaugos nekainuos centų 

Atsakyti

Luety, vakcinų tema sutarimo niekada nebus 😉 nes skirtingi įsitikinimai ir patirtys

Tai kiekvienas ir renkasi, sirgt ar skiepytis. Kas nebijo, kas nesunkiai serga, tai ir rizikuoja. Aš esu linkus naudotis mokslo išradimais, o šių vakcinų sudėtis yra visiškai normali, nieko ten nėra naujo ir neištirto. Skiepijames mes visi šeimoj ir darbe, dauguma ir nuo gripo, erkinio encefalito, hepatito, pneumokoku ir tt. Tokia jau mūsų darbinė aplinka, pilna infekcijų, neišvengsi. Gyvenčiau sau kur kaime, ne dirbčiau, tai nesukciau galvos. Bet db yra ne taip

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 04 lapkričio 2023 - 17:45

Tai kiekvienas ir renkasi, sirgt ar skiepytis. Kas nebijo, kas nesunkiai serga, tai ir rizikuoja. Aš esu linkus naudotis mokslo išradimais, o šių vakcinų sudėtis yra visiškai normali, nieko ten nėra naujo ir neištirto. Skiepijames mes visi šeimoj ir darbe, dauguma ir nuo gripo, erkinio encefalito, hepatito, pneumokoku ir tt. Tokia jau mūsų darbinė aplinka, pilna infekcijų, neišvengsi. Gyvenčiau sau kur kaime, ne dirbčiau, tai nesukciau galvos. Bet db yra ne taip

Tai būtent

Atsakyti

Tai būtent

Kaip tavo mažius? Patvirtino mononukleoze?

Atsakyti

Kaip Jums žemės mokestis už 2023 metus?  Man mokėti dvigubai daugiau negu praėjusiais. Čia vadinasi mano žemės vertė padvigubėjo :D ? Turtingesnė tapau :rolleyes:  :P 

Aš tai norėjau , kad vaikai link medicinos suktų.  Bet abu  kategoriški tuo klausimu.

Atsakyti

Kaip Jums žemės mokestis už 2023 metus?  Man mokėti dvigubai daugiau negu praėjusiais. Čia vadinasi mano žemės vertė padvigubėjo :D ? Turtingesnė tapau :rolleyes:  :P

Aš tai norėjau , kad vaikai link medicinos suktų.  Bet abu  kategoriški tuo klausimu.

Pas mus tai nepakilo, toks pats kaip pernai 

Atsakyti

Kaip tavo mažius? Patvirtino mononukleoze?

Patvirtino, bet ir taip 99proc.jau tikra buvau.

Geriau. Gauna virškinimo fermentų iš ananasų ir vaistų nuo refliukso, tai geriau, nes labai atsirūginėjo. Kepenys ir blužnis padidėję nestipriai.  Jau ir aktyvumas grįžo,  į lauką.nori su kamuoliu :)

Atsakyti

Pas mus tai nepakilo, toks pats kaip pernai 

Pirma iš mano pažįstamų žmonių kuriai nepakilo. Žinosiu, kad ir taip yra.

Atsakyti

Pas mus tai nepakilo, toks pats kaip pernai 

Mano buto irgi tie patys 3eurai 😁

Atsakyti