Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Va prie mano kaimo eglyne tai tikrai šviečia lepeškos. O Dzūkijoje tai samanos, lapai visai nematau.

Atsakyti

Va kokį svečią turiu 😍

 

Luety, išnagrinėjus seniai aš tas sudėtis, profesionaliai, žinau gamybos technologijas, esu baigus biologija universitete, tai nelimpa man tie gąsdinimai skiepais. Džiaugiuosi kad jie buvo išrasti, esu pilnai vakcinuota prieš kelis metus. Dabar yra atnaujinimas naujoms atmainoms. Kadangi esu didelės rizikos grupėj, nes turiu sunkią astmą, be to nuolat dirbu su priėmimo skyriaus pacientais, tai man būtų nelogiška nesinaudoti instrumentais, kurie gebėja nuo sunkių ligos komplikacijų.

Atsakyti

Va prie mano kaimo eglyne tai tikrai šviečia lepeškos. O Dzūkijoje tai samanos, lapai visai nematau.

Samanose viskas matosi. Va kaip lapuočių miške žmonės grybus mato, tai supratimo neturiu )

Atsakyti

Va kokį svečią turiu 😍

Čia ne šitą kažkada naktį vaikėtės? )))

Atsakyti

attachicon.gifIMG_2773.jpeg

Va kokį svečią turiu 😍

Luety, išnagrinėjus seniai aš tas sudėtis, profesionaliai, žinau gamybos technologijas, esu baigus biologija universitete, tai nelimpa man tie gąsdinimai skiepais. Džiaugiuosi kad jie buvo išrasti, esu pilnai vakcinuota prieš kelis metus. Dabar yra atnaujinimas naujoms atmainoms. Kadangi esu didelės rizikos grupėj, nes turiu sunkią astmą, be to nuolat dirbu su priėmimo skyriaus pacientais, tai man būtų nelogiška nesinaudoti instrumentais, kurie gebėja nuo sunkių ligos komplikacijų.

Koks fainas :)

Oj, ir pas mus vėjas užėjo....ohoho koks

Atsakyti

Čia ne šitą kažkada naktį vaikėtės? )))

Taip, tą patį 🤣. Dabar jau griežtai pririštas būna, nieką nebepaleidzia, nes nevaldomas bėgikas jis 😂

Atsakyti

Taip, tą patį 🤣. Dabar jau griežtai pririštas būna, nieką nebepaleidzia, nes nevaldomas bėgikas jis 😂

Tai jau taip, shibos tokios ))

Atsakyti

Šibukus nuo pirmų dienų reik dresuot ir tai yr reikalų. Visi japoniukai iki paskutinio lašo bando savo ribas.

Sutinku dėl samanų ir lapuočių. Lapuičiuose tai nuojauta tik padeda, kur apžiūrėt reik, o va samanos iš ryto nuo rasos dar prigludusios būna, grybai gerai matosi. Sunkiausia grybaut popiet dėl saulės.

Atsakyti

Šibukus nuo pirmų dienų reik dresuot ir tai yr reikalų. Visi japoniukai iki paskutinio lašo bando savo ribas. Sutinku dėl samanų ir lapuočių. Lapuičiuose tai nuojauta tik padeda, kur apžiūrėt reik, o va samanos iš ryto nuo rasos dar prigludusios būna, grybai gerai matosi. Sunkiausia grybaut popiet dėl saulės.
Dresuotas jis ir egzaminą išlaikęs  😁. Nepadėjo 🤣

Šiaip visiškai kvailas, bet lb mielas, gerietis toks, be agresijos. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 03 lapkričio 2023 - 22:34
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Dusia,iki kulno dar nedaėjau,po pietų truputi pamezgu dar.Akys surenkamos ant mašinos. ax.gif
Atsakyti

Dresuotas jis ir egzaminą išlaikęs  😁. Nepadėjo 🤣

Šiaip visiškai kvailas, bet lb mielas, gerietis toks, be agresijos. 

Jei egzaminą išlaikęs, tai nekvailas :) o kokį egzaminą laiko shibos?

Atsakyti
Ingrida, pasirodysi kai baigsi ? Labai įdomu wub.gif
Kava skani, dėkui brangioji 4u.gif
Vėjuota ir niūru. Gražią dieną prie kompo, niūrią lauke. Nepasirinksi .

Mano priemartės šunys labai auklėti. Klauso iš pusės žodžio. Pvz į virtuvę negalima jiems eiti ir tt. Griežtos ribos nustatytos.
Kažkada buvom RS medelyne. Tai kai šeimininkas eina įleisti klientų, šunys patys sulenda į voljerą. Šeimininkas tik uždaro juos. Atrodo , kad žvilgsniu juos valdo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Bet gal ne visus taip galima ?

Mano net katė auklėta, virtuvėje nei ant stalo nei ant spintelių niekada neleidom. Nelipa. Katės sako sunkiai dresuojamos smile.gif Matyt mūsų paklusni papuolė biggrin.gif
Atsakyti