Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,
nu pagaliau atsigavo senute supermama. biggrin.gif Be jos kazkaip atrodo nera kas veikt,truksta,kaip draugo,isvykusio toli.Pripratimas.
Pas mus vejas buvo net 87km/val nakti ir diena.Kita diena jau tik 65,o siandien yra bet nebe toks,jau tik 30km/val,tai cia beveik yprasta toks.Na o tas uraganas,tai baisu,atplese mano miegamojo fortke,buvau tik pusiau prisukus,gerai,kad nesugadino uzrakto.Siaip skraide dailktai,siuksliadezes,medziai linko lig zemes,lietus baisus non stop.Gerai,kad ne tiesiai i langus o is sono truputi,bet vistiek jautesi,kaip ispusto siluma kambaryje.
Siandien saulyte,bet rodo 17 val prasides vel lietus.Nebenoriu jo,nusibodo,kai gryzom lyj istisai,vos pusdienis be lietaus ir vel.Kaip koks lietu sezonas.Vasara lietaus mazai,o rudeni atiduoda visus kritulius.
Eisiu vel saves isvedziot,sedejau dvi dienas be vaiksciojimo,tik mankstos,norisi jau prasieit.
Anidanda,neik tu tu skiepu,nu paskaityk tu truputi ir kita spauda.UK vyksta teismai visiem sumanytojam,Jonson and jonson firma bankrutuoja del baudu uzdetu del fiktyviu skiepu,amerikoj irgi teismai,negi nieko neskaitot.Tai ne skiepai nuo kovido.Paskaitykit bent ju sudeti,issinagrinekit.Daugiau nieko nesakysiu.
O kur dingo rudeninis gripas?Jei sloguoji,gerkel skauda ,lauzo kaulus,temperatura,tai gi gripas,gydaisi ramiai,kaip anais gerais laikais,kam tie testai dar?Juk jie nei pades nei nepades,tai tik saves gazdinimo testas,o man kovidas.Jis buvo ir bus,ir niekur mes nesidesim,ar tu skiepysies ar ne,jei pagausi virusa,sirgsi.Taskas,daugiau tyliu.
Atsakyti

Luety, yra testai ir gripui. Namuose gali pasidaryti - Vyrui darėm abu. Gydymas, jei vartoji specifinius vaistus, skiriasi. Komplikacijos taip pat.

Atsakyti
Kaune darbar vėjas 27 km/val. Nors gražiai saulėta.
Treniruotė buvo rimta... nei rankyčių nei kojyčių biggrin.gif
MB darbai užspaudė po gastrolių , tai kaiman tik rytoj. Dviejų mašinų nevarysim ax.gif
Juo senyn , juo mažiau man to dažo ir daržovių bereikia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Pagrybauti norėčiau , gal ryt pavyks ?

Atsakyti

 Pagrybauti norėčiau , gal ryt pavyks ?

Man šiandien jau dukart pavyko ) šuo jau nebenori su manim į miško pusę eit ))) kol keliuku einam, jam smagu. Bet po mišką vaikštinėt po visokius šabakštynus nepatinka. Eina už manęs mano pėdom. 

Atvežė man substratą šilauogėms, reik eit pabaigt sodinimo darbus.

Atsakyti

Man šiandien jau dukart pavyko ) šuo jau nebenori su manim į miško pusę eit ))) kol keliuku einam, jam smagu. Bet po mišką vaikštinėt po visokius šabakštynus nepatinka. Eina už manęs mano pėdom. 

Atvežė man substratą šilauogėms, reik eit pabaigt sodinimo darbus.

Va jė zau, kaip aš tau pavydžiu.

Nors prieš gerą mėnesį, važiavom į Suvalkiją grybaut, MB kelis grybus tesurado, o aš ėjau takeliu ir per metrą nuo takelio vis raudonviršius rinkau. Pilną krepšį pririnkau. Tada dar nudrožiau, kur niekad neužeidavom, ir jo krepšį pririnkau, savo atidavus panešiot. Vidutiniškai abu po krepšį pririnkom.

Tai ir tu keliuku eik ir dairykis.

FB viena moteris rodė kaip su savo šuniu grybauja - jis išmokęs voveraites surasti. Suranda, suloja, atsitupia prie jų.

Atsakyti
Saintlina, gana ganyti Lesiui. Reikia ieškoti grybautojų mokyklos biggrin.gif
Kai su MB grybauju tai jis suranda , o aš pjaunu . Nes vis nematau ir nematau rolleyes.gif
Atsakyti
Aš vietoje treniruotės mišku prasiėjau,turėjau laiko tarpą,kol svečiai atvažiavo.Keli tamprūs kazlėkai,tikri kazlėkai ir kelios voveraitės.Man atrodo p0 šalnos -4 miškas užmigo jau.Čia nėra šilbaravykių ir kazlėkų ne tiek kiek girioje. ax.gif
Vakar pradėjau su mezgimo mašina kojines su ruoželiais dviejų spalvų megzti.Dieve kaip nebe primatau. blink.gif Skarą pabaigiau,laukia didelis darbas išplauti ir ištampyti su adatytėmis.Nežinau nežinau kada ryšiuosi dideliam darbui? ax.gif
Atsakyti

FB viena moteris rodė kaip su savo šuniu grybauja - jis išmokęs voveraites surasti. Suranda, suloja, atsitupia prie jų.

 

Tikiu, kad šuo gali surasti grybus, bet kaip jis atskiria kur voveraitė, kur šungrybis, nelabai įsivaizduoju. Voveraičių kvapas gi nėr specifinis.

Atsakyti

Kai su MB grybauju tai jis suranda , o aš pjaunu . Nes vis nematau ir nematau rolleyes.gif

Pas mus MB irgi geriau baravykus geriau mato :) bet randu ir aš :)

Atsakyti

Mūsų šeimoj aš geriau "pamatau", bet labai džiaugiuosi, kai MB randa - tuomet galiu ramiai grybaut :)

Atsakyti
Aš tai lepeškų Dzūkijos miškuose nematau . Pradžioje visai , paskui pripranta akis, pavyksta kažkiek rasti . Dėl kitų grybų tai mudu vienodai.
Ingrida reikia akinukų mezgimui.
O kaip mezgasi kojinės mašina? Kaip kulnas ? Kaip užbaigimas? Ar tai reikia surinkti ir baigti rankomis ? Niekada nesu mezgusi mezgimo mašina.
Per kelionė numezgiau dvejas kojines antrukais virbalais iš plonų siūlų . 420m/100gr.
Dabar mezgu skirtingų spalvų : vienos pagrindas tos splavos, o kitos atnara, kulnas, pirštai. Toks užsakymas biggrin.gif

Atsakyti

Dusia, lepeškos gi iš tolo šviečia!

Man sunkiau grybaut, kai pilna lapų, na va, kaip dabar kad, reik laiko, kol akis pripranta.

Bet tikrai gera grybautoja buvau, jaučiau, kur grybai sėdi. Gal kad nuo mažumės grybauju. Galėjau kasdien grybaut, o grybus išdalint.

Atsakyti