Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Luety @ 2023 10 31, 11:37)

Saintlina,sapnavau tave ir Lesiu,nors nesu gyvai maciusi,vargau su tavo suniu,o tu miegojai lovoj. biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
r


o kaip tu su juo vargai? )))
Atsakyti

Sekmad.naktį nušalo agurkai šiltnamy, jurginai lauke. Buvo šaltuko.

Oj, česnakai laaabai gerai

 Mažai gi su jais darbo, o, jei perdaug, yai galima ir parduot.

Aš dar nepasodinau...Visokių reikalų, gal šią savaitę kažkaip. 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na pagaliau,baigėsi išeiginės,sutvarkėme. mirksiukas.gif
Luety,Tavęs ten nenupūtė?
Sūnus kaio tik Prancūzijoje,jau ,kai skrido,lėktuvas buvo pakliūvęs į audrą,sakė pusę lėktuvo,meldėsi,pusė vėmė. ax.gif
Atsakyti

Nenorėčiau lėktuve į audrą papult..

Mes kaime sėdim su šuniu. MB išvažiavo dirbt, mus paliko, pasiims turbūt sekmadienį. Bet tai man mašinos jau dabar trūksta )) sugalvojau, kad norėčiau rudeniškus Kernavės piliakalnius skendinčius rūke saulei tekant aplankyt.. bet teks atidėt )

Šilauiges dvi sodinau, iškasiau tokį griovį,.kad žemės pritrūkau :) bet draugės žentas žadėjo atvežt. Vienžo, sunku be mašinos.

O šiaip smagu,.kaf SM pagaliau atsigavo :)

Atsakyti

Saintlina, pats tas be mašinos eit grybaut...

O Kernavėj bus vėjuota ant piliakalnių. Šįryt Kaune labai raudonai tekėjo saulė, visas dangus degė.

Atsakyti
Labos,
Atsigavo Supermamos wub.gif
Kapai aplankyti, sesės pačiupintos, vaikai buvo parvažiavę, tai visai geros dienos buvo .
Šiandien dirbam smile.gif Ir dar bėgsiu pasportuoti , kad nesumedėčiau . Nor kelionėje nuo 12 iki 18 km. per dieną suvaikščiodavom. Tokios jau tos kelionės po miestus tongue.gif
Mano vaikas, kad pristsportavęs... Vaje koks rėmas biggrin.gif Plaukimą lankęs tai labai sliekas niekada nebuvo , bet dabar rimtai raumenuką augina. Na jei žmogui reikia, turi valios , ko gi ne ?
Reiks nuvažiuoti iki kaimo . O jau nenoriu blink.gif . Gal ryt ? Planavau šiandien , bet MB turi daug reikalų .
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
Saintlina,tai gi grybauk.Pas Tave ten grybai dygsta.Pas mane planuose antradienį dar į girią nuvažiuoti,jei išeis?Dabar tai visos dienos darbingos. mirksiukas.gif
Dukrai antra savaitė nekrenta temperatūra.Toks virusas,būta pas gydytoją,tyrimai nieko nerodo.Sako turi preiti savaime. ax.gif
Atsakyti

Saintlina, pats tas be mašinos eit grybaut...

O Kernavėj bus vėjuota ant piliakalnių. Šįryt Kaune labai raudonai tekėjo saulė, visas dangus degė.

Tavo tiesa iš tikrųjų.. visą rūką vėjas išnešios. Tai ir gerai,kad nevažiuosiu ))  Vėjuota ir kaime, bet miške vėjo nėr. Prasiėjom ryte, makavykų prisirinkom.

Grybaut šiuo metu reiktų truputį toliau , kur baravykai dar dygsta, tai gerai būtų mašina. Bet tiek to, makavykų randu ir šalia.

Atsakyti

Ingrida, gal dukrai covidas? Aš sirgau savaitę su aukštoka temperatūra, galvaskaudžiu, sloga, gerklę keletą dienų paskaudėjo ir greit smuktelėjo žemiau - kosėt stipriai pradėjau. Tyrimai covido nerodė, nors darė ir tą profesionalų, ne tik namūdinį. O va MB susirgo iš paskos, jam kuo puikiausiai testas parodė. Tai manau, kad ir man covidas buvo, tiesiog testai nerodė.

Mano Mama ir Sūnus prieš gerą mėnesį covidu prasirgo. Labai jis vėl šėlsta ir bjaurokas.

Saintlina, jauni makavykai taip pat puikūs grybai. Ir šilbaravykių turėtų būt. Pasižiūriu grybautojų grupėse į foto, pasidžiaugiu už Dzūkiją.

Atsakyti

Mes pasiėmėm išeiginių, tai cilinam. Atvyko vakar krikšto dukra su vyru ir išprotėjusiu šunimi 😂, tai turim ką veikt. Atsivežė virtualios realybės akinius, pirmą kart gyvenime žaidėm su MB tuos akinius užsidėję. Oi prisizvengem vieni iš kitų. Kaip tos smegenys vis tik įdomiai reaguoja. Pvz amerikietiškus kalnelius tipo važiavom su tais akiniais, atrodo juk suvoki kad čia netikra, bet kaip baisu, net supykino mane vienu momentu 🤣. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 03 lapkričio 2023 - 11:05

Ingrida, gal dukrai covidas? Aš sirgau savaitę su aukštoka temperatūra, galvaskaudžiu, sloga, gerklę keletą dienų paskaudėjo ir greit smuktelėjo žemiau - kosėt stipriai pradėjau. Tyrimai covido nerodė, nors darė ir tą profesionalų, ne tik namūdinį. O va MB susirgo iš paskos, jam kuo puikiausiai testas parodė. Tai manau, kad ir man covidas buvo, tiesiog testai nerodė.

Mano Mama ir Sūnus prieš gerą mėnesį covidu prasirgo. Labai jis vėl šėlsta ir bjaurokas.

Saintlina, jauni makavykai taip pat puikūs grybai. Ir šilbaravykių turėtų būt. Pasižiūriu grybautojų grupėse į foto, pasidžiaugiu už Dzūkiją.

Aš užsiregistravau skiepams nuo covid pirmadienį. Kažkokie atnaujinti, tipo šių metų atmainai tinka. Nes baisu kiek sergančių aplink, nenoriu pakartot sirgimo, tikiuosi kad suveiks skiepai 

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 11 03, 10:46)
<p>Ingrida, gal dukrai covidas?

Įtariame,nors tyrimas nerodo.Bet gal jau per vėlai bandė?Jokio kousio,slogos,temperatūra dvi savaites. bigsmile.gif
Atsakyti