Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas is lietingos pajurio. 4u.gif 4u.gif Nakty nelijo,tai dabar kabo baisus debesis ir ziuri,kur pilt.Jau ,kaip nusibodo tokios dienos doh.gif
Burokeliai nebijo salnu,cia niekas ju nekasa per ziema,ateina,issirauna ir nesasi namo.Na,cia daugiausia minus 5,kad bna,tai ir viskas,bet ir tas retai.Cia nekasa,morku,poru,pastarnoku,kale kopustu,mangoldu,dar kazko,jau neatsimenu.
Kopustus sodina is rudens,sunku priprast.
Dusia,pafilmuok siulu parde,idomu bus paziuret.
Atsakyti

Luety būtinai pafilmuosiu. Jei leis pardavėja :D .

Lietuvoje galima nekasti tik pastarnokų. Jei -20 tai ir porai sušala. Bent jau man taip buvo kažkurią žiemą.  

MB su klientais miške. Aš mieste... o jau oro gražumas, saulė žeme ritinėjasi. Vakar diena linojo, vakare pylė kaip iš kibiro. Išsilijo matyt per naktį...

Atsakyti

Kaip faina, aš irgi mielai nekasčiau morkų anei burokėlių.. morkas tai aš išraunu, o paskui dalį šiltnamy užkasu ) labai pasiteisino man toks laikymas. Dirvoj palikt ir lyšnai nesivargint būtų dar geriau )

Atsakyti

Viena moteris daržininkų grupėje vis filmavo, kad eina į daržą žiemą pasikasti morkų. Nukapsto sniegą ir rauna tas morkas - o gražumas.

Kai auginau porus, tai žiemai mes juos į šiltnamio kokį kampą įkasdavom čiut daugiau apkasdami nei jie realiai augo. Pavasarį puikiausiai raudavom gražius. Žiemą retai beįvažiuosi į sodą. Šiltnamis toks vėjų prapučiamas, minusas stiprus būna.

Močiutė sakydavo, kad burokėliai ir morkos skaniausi po šalnų,- saldesni.

Atsakyti
Laba visoms.

QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 30, 09:52)
Kažin kaip mano ropės, išgyveno ar nelabai hmm.gif . </p><p>Gražaus ir darbingo pirmadienio 4u.gif​ </p><p></p><p></p><p></p>

Tikrai išgyveno tie tavo runkeliai. Pas mane dar avietės noksta, niekas nenušąlo.

Pagal orą šiandien tikras pavasaris atrodytų, jei ne pilnas kiemas geltonų lapų prisnigta. Bet taip gražu toks kilimas.

Bet tai ot.. pamiršau postus į kuriuos kažką sakyt galvojau biggrin.gif Nu ir ką, vsio, neturiu ką pasakot bigsmile.gif Jei ką prisiminsiu, užeisiu biggrin.gif

Užkniso šitos SM reklamos, prisijungt tik iš 10to karto, postą 5×sudubliuoja.. kad juos š***čius sutrauktų..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 30 spalio 2023 - 16:01

Dėkui Ex  :4u: 

Ant ropių nevarom, yra skanių. Kas daržoves mėgsta :D .

Važiuojam namo. Pasiilgau katės ir namų.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 10 30, 15:56)
Pas mane dar avietės noksta, niekas nenušąlo.




pas mus jau nušalo avietės. Davė šalnos sekmadienio naktį.
Mamos gėlės verandoj apšalo, nes šuo naktį gastroliavo kieme, tai verandos durys atidarytos buvo )))
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 31, 07:30)
Važiuojam namo. Pasiilgau katės ir namų.


o jau katė kaip tavęs pasiilgo.. bigsmile.gif
Atsakyti

Katė bus įsižeidusi kelias valandas. Apsimes,  kad manęs nemato :rolleyes: .

  Luety pirkai virbalų rinkinį? Kokį?    Kelionėse patogiausias mezginys yra dvi kojinės ant zilkinių virbalų iš plonų siūlų.  Užima mažai vietos, skaičiuoti nereikia :rolleyes: .

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 31, 11:09)
Katė bus įsižeidusi kelias valandas.



neapsimes, o bandys prisiminti, kas tu tokia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 31, 10:09)
<p>Katė bus įsižeidusi kelias valandas. Apsimes,  kad manęs nemato rolleyes.gif .</p>
<p>  Luety pirkai virbalų rinkinį? Kokį?    Kelionėse patogiausias mezginys yra dvi kojinės ant zilkinių virbalų iš plonų siūlų.  Užima mažai vietos, skaičiuoti nereikia rolleyes.gif .</p>



Dar ne namie?Nakvojot kazkur?
Nepirkau dar to rinkinio,neissirenku,o ir laiko tam ne labai beturiu.Issirinksiu kazkada,gal Kaledom dovanu mirksiukas.gif bigsmile.gif
Labas rytas 4u.gif 4u.gif
Nelyja,eisiu save issivedziot,jau dvi dienas nebuvau nosies iskisus,o po pietu rodo vel lietu.
Saintlina,sapnavau tave ir Lesiu,nors nesu gyvai maciusi,vargau su tavo suniu,o tu miegojai lovoj. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
reik kirpykla aplankyt,laukiu kirpejos atsakymo,kada priims,reikia eit i merija,patvirtint gyvybes sertifikata, ir issiust LT sodrai,kad gaut pencija toliau,irodyt kad esu gyva dar.Masina MB turi varyt technikine,metu gale draudimas moket,gatviu tasxus moket,zodziu metu gale pas mus islaidu laikotarpis,nera kada galvot apie Oropesa,tai tik pasiziuriu oru prognoze ten ,palinguoju galva ir tiek.
Atsakyti

Nakvojome Lenkijoje, nebe tie metai , kad naktimis važiuoti.  Jaunystėje važiuodavome, bo pinigų mažai, o sveikatos daug buvo :D .

Saintlina,  pas kates labai gera atmintis :P . O moteriškai pasimaivyti jos moka :wub:​ 

Atsakyti