Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Sveikos 🌷 Sveikata pabirus buvo, bet nesiplėsiu.

Saintlina, baravykučiai 🤩, o Kaune šiandien pirmas sniegas pabiro.

Tai jau vampyrai nebaisūs bus 🥸

Atsakyti

o Kaune šiandien pirmas sniegas pabiro.

Tai jau vampyrai nebaisūs bus 🥸

O Zarasuose kiek sniego  :blink: nebuvau, fb mačiau foto ir video. SEUbas.

Ne, nebaisūs visai bus )) ir yra šiaip. Daug tų česnakų dar likę. Bet laikosi jie pas mane iki birželio, tai kaip nors.

Atsakyti

O Zarasuose kiek sniego  :blink: nebuvau, fb mačiau foto ir video. SEUbas.

Ne, nebaisūs visai bus )) ir yra šiaip. Daug tų česnakų dar likę. Bet laikosi jie pas mane iki birželio, tai kaip nors.

Dar žiemos nenor.

Gal daug jų suvalgot?

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Rokiškyje irgi blta balta,gili žiema atrodo. bigsmile.gif
Šįryt šalna. mirksiukas.gif
Atsakyti

Labos, 

Namo noriu šalčio ne. Čia šiandie žada iki 16. Atskridau su striuke 3/1 tai vidinė kabo spintoj, bliuzonas ir plonytė striukė pats tas. Ir tas oras žemyninis, kitoks...

Šiandien i Coburgą traukinuku, ryt  vakare automobiliu pajudėsim link namų. Gal iki Lenkijos  ar kažkur jau netoli nakvosim. Vienžo čigonai mes...

Gražaus sekmadienio, nesušalkit  :4u:​  

Atsakyti
Anidanda, tu Ecco batų gerbėja. Gal teko įvertinti Ecco Gruuv? Galvoju, kad noriu smile.gif
Atsakyti

Anidanda, tu Ecco batų gerbėja. Gal teko įvertinti Ecco Gruuv? Galvoju, kad noriu smile.gif

Tokio modelio neturiu, tai negaliu nieko pasakyti 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti

Imu kavos, dėkui Ingrida. 

Šiandien tikiuosi pavyks aplankyti dar vieną siūlų parduotuvę :P . Nei man ko reikia, bet vis tiek rūpi. Spalvų terapija garantuota. Popiet judam į namų pusę.

Pradėjau kojines iš naujų siūlų. Ir tie pas juos geresni... bent taip atrodo. Vakarų rinkai gaminta, ne rytų.

Mukute pasodinai česnakus? Kažin kaip mano ropės, išgyveno ar nelabai :hmm: . 

Gražaus ir darbingo pirmadienio :4u:​ 

Atsakyti
Labos,

Česnakai sukišti prie to pačio ir svogūnai ax.gif Tiesa šalnos būta neblogos, mano paprikom kiek supratau jau amen, palikau dar neskintas, ai kiek bus tiek. Antra partija obuolių sūrio išvirta, šį kart gardinau citrina tongue.gif
Dusia geros kelionės 4u.gif O ropės manau tikrai išgyveno jos kaip burokėliai pakelia šalnas smile.gif
Atsakyti

Aš kaip tik maniau, kad burokėliai šalnų bijo :) 

Pas mus praėjusi naktis šalta buvo. Kaži, kaip ten mano pomidorai šiltnamy išgyveno? Pilna dar žalių )) 

Labas dienas :) 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 10 30, 11:43)
<p>Aš kaip tik maniau, kad burokėliai šalnų bijo smile.gif </p><p>Pas mus praėjusi naktis šalta buvo. Kaži, kaip ten mano pomidorai šiltnamy išgyveno? Pilna dar žalių )) </p><p></p><p>Labas dienas smile.gif </p>

gal bet pas mane nebijo smile.gif
Atsakyti