Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Daug kas varo atostogų tų laisvadienių proga 😃

Atsakyti

Jokių eilių Vilniaus oro uoste.  Per anksti atvažiavom prisiskaitę gazdinimo.  Virbalai neužkliuvo, dėkui Ingrida :4u: . Neprailgs kelionė, ypač namo mašina grįžti. 

Lapkričio 1 pas mus šeimoj visada kapai, tokios tradicijos. Diena protėviams...

Nei ten mano svajonių šalis Vokietija... bet jei yra tokia galimybė, kad kainuoja tik vienas bilietas man, ko gi nepasinaudoti. Juolab atostogų turiu daug. Nesvarbu, kad visi nuo ryto verkė, kaip manęs tokios svarbios visą savaitę nebus  :D

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2023 10 24, 12:17)
<p>Vakar ir Vilniuj buvo l.dideli kamščiai dėl nepravažiuojamų balų. Vyras iki darbo važiavo 2 val.</p>


https://www.youtube....h?v=4OTXc1PNPDQ
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Dusia,smagaus poilsio. 4u.gif
Atsakyti

Gražus tas Miunchenas. Oras nuostabus, saulėta, žada 17 šiandien. Gerai ištrūkti iš kasdienybės.  

Ps dukrytė parašė, kad megztuką  kolegės išgyrė... ne visos suprato , kad rankų darbo. O kai kažkuri mezganti užmatė, tai labai visos aikčiojo. Kaip basas angelas per širdį  :wub: 

Gražios dienos :4u: 

Atsakyti
Labos smile.gif
Dusia turbūt geresnio įvertinimo nėra wub.gif Pailsėk pravėdink galvelę 4u.gif
Duok dieve, kad nelytų savaitgalį oi kaip reikia, kad nelytų, sodinti česnakus verkiant reikia. O ir jau nenoriu sodo darbų, viskas man po vėlynių smegendėžė apsisuka ax.gif noriu į spektaklius, kultūrkės ax.gif
Gražios dienos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 10 26, 07:44)

Duok dieve, kad nelytų savaitgalį oi kaip reikia, kad nelytų, sodinti česnakus verkiant reikia.


ir mano nesodinti. Šiam savaitgaliui žadėjo tokį gražų orą, o va kaip prognozė pasikeitė.. aš ir pagrybauti tikėjausi dar, nes pas mus pagaliau grybai dygti pradėjo. Tai jau kai aš iki to kaimo nuvažiuosiu, kokie ten grybai prie +2 bedygs?
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2023 10 26, 07:44)
noriu į spektaklius, kultūrkės  ax.gif


pas mane jau pripirkta bilietų nuo sekančio mėnesio ir į koncertus, ir į spektaklius ) jau irgi noriu wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oi Dusiuk,kaip širdį paglosto. wub.gif wub.gif
Mes šeštadienį apvažiuosime mb gimtinę.Sudėsime žvakes,nesinori per vėlines makaluotis,bus giminių,kas uždegs žvakeles. ax.gif
Kasmet pamirštu tą datą.Kažkaip šiemet nepamiršau,38,kaip su mb žengiame koją kojon. mirksiukas.gif
Atsakyti

ir mano nesodinti. Šiam savaitgaliui žadėjo tokį gražų orą, o va kaip prognozė pasikeitė.. aš ir pagrybauti tikėjausi dar, nes pas mus pagaliau grybai dygti pradėjo. Tai jau kai aš iki to kaimo nuvažiuosiu, kokie ten grybai prie +2 bedygs?
Papildyta:

pas mane jau pripirkta bilietų nuo sekančio mėnesio ir į koncertus, ir į spektaklius ) jau irgi noriu wub.gif

Aš sekmadienį netikėtai užėjau rudmesiu tiltą miške netoli namų. Bet sukirmije jau, deja. Tai atsizymejau vieta mapsuose, kad rasčiau kitąmet.

Mes irgi prisipirke bilietų 😄. 

Atsakyti

e31fe2e238fa99047547cb7055dcae8e.jpg
Labas rytas.
Oi Dusiuk,kaip širdį paglosto. wub.gifwub.gif
Mes šeštadienį apvažiuosime mb gimtinę.Sudėsime žvakes,nesinori per vėlines makaluotis,bus giminių,kas uždegs žvakeles. ax.gif
Kasmet pamirštu tą datą.Kažkaip šiemet nepamiršau,38,kaip su mb žengiame koją kojon. mirksiukas.gif

Oho kiek daug😍. Švenčiate kaip nors dar?

Man šį šeštadienį grupioku susitikimas, 20 m po universiteto baigimo. Tai suorganizavo viena grupioke sodyba nelabai toli nuo manęs, važiuosim su mb. Tai tas vos ne labiau už mane laukia, taip jam patiko mano grupiokai prieš 10 m🤣

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 10 26, 09:16)
.Švenčiate kaip nors dar?</p><p>Man šį šeštadienį grupioku susitikimas, 20 m po universiteto baigimo. Tai suorganizavo viena grupioke sodyba nelabai toli nuo manęs, važiuosim su mb. Tai tas vos ne labiau už mane laukia, taip jam patiko mano grupiokai prieš 10 m🤣</p>

Tai tokias neišskirtines datas,nebent kokia skanesne vakariene,vyno taurė.Aš vis pamirštu.Pamenu 15 metų sukaktuvę.Vežiau žmones į turgų Utenon su mikroautobusu,grįžtu pavargųsi kaip ciuciukas,vėlai vakare.Namie stalas,gėlės,dovana,visai pamiršųsi. ax.gif
30 metų perlinėms,vaikai padovanojo kelionę,35- į Birštoną spa važiavome.Labai nesureikšminame datos.Apvalios datos dar dar.
Ar valgėte supuvųsią silkę?Dukra parvežė iš Danijos.Laikau šaldytuve,nežinau nežinau ar atidarysiu?Parvežė visokios egzotikos,dar svirpliai visokie,skanu,anyžinis imbieras.Bet silkė?Ji pati,kai kraustėsi iš UK,iš buto išnešė į parko šukliadėžę irgi nesiryžo atidaryti. biggrin.gif Sakė reikia atidaryti,laikant dėžutę kibire su vandeniu. bigsmile.gif
Atsakyti

Ingrida sveikinu, graži data :4u: 

Ale ir jaunos Jūs tekėjot :D .

Lyja pas mus, nemiela... eisim į muziejų. Ai dar siūlų parduotuvę pakeliui patikrinsiu. Vakar turgų aplankiau, bičių produktus patikrinau.... neturi jie duonelės ir žiedadulkių. Muilu, guminukų ir kt su medumi.produktų daug.

Ir dar prabangiuose parduotuvėse į megztus rankomis megztukus pažiūrėjau.  Visų kaina virš tūkstančio eurų... kas perka? Bet kabo, tai perka?

Gražios dienos!

Atsakyti