Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ne, į kadrą nepakliūvu.

O galėtum :)

Kavaaa, smagu tave matyt  :yahoo:​  užeik dažniau  :wub: 

Atsakyti

Na dirbančiam žmogui tas pristatymas į namus visai nepatogus dalykas ...

"Darbdavys " kryžminimo nesukelia, o man ryt vakare skrydis ... Pykstu .

Aha, man irgi be ryšio pristatymas į namus kai dirbi. O pristato tai tik darbo metu. Nebent darbinį adresą nurodyt? Tai aš irgi paštomatus renkuosi. DPD pas mus jei atveža ir neranda, įdeda į paštomatą.

Ugu, aš irgi šian burbėjau ta tema )

Atsakyti

Ne visos elektronines pardės  leidžia rinktis paštomatus, vis susiduriu Su tuo

Atsakyti

Šiandien moliūgo diena.Išsikepiau ryte,dabar kepa nedidelis pyragas,vakarienei moliūgų trinta sriuba.Gerai,kai užaugo nedideli.Didelius ištaškė audra. mirksiukas.gif
Nežinau,noriu pramoninės džiovyklės.Noriu vaisių-uogų išklotinių prisigaminti.O ir obuolių traškučiai visai kitaip džiūna.MB tik užsminiau,sako dar vienas trantas stovės namie?O aš noriu.Kaip ir distiliatorius galvoje,svajonėse.Džiovintuvus jau du radau skelbiu.lt

Nuostabus dalykas, man atrodo!

Aišku obuolius, grybus galima ir su paprasta...bet išklotines tas tikrai tik.su rimta!

Atsakyti

Kas čia per modelis? Man panašu į samodielkinę. Ir ne nauja. Neimčiau turbūt ir už dyką. Jei tu planuoji leisti apie 300 eur, gal pažiūrėk vis tik tą Ezidri, pvz. čia: https://mulciavimas....kle-ezidri.html
Aišku, su papildomais padėklais kainuos daugiau, nu bet tikrai nėra ką lygint su tavo išsirinkta. Ir nauja, ir su garantija, ir elektrai nebaisiai ėdri, ir su padėkliukais, ir su kitais gerais navarotais.
Pastiles išdžiovintum ir ant popieriaus, bet KAAAAAM??? Kai šiais laikais yra patobulinimų.

Kokia gera info 😍

Atsakyti

Ne visos elektronines pardės  leidžia rinktis paštomatus, vis susiduriu Su tuo

Taip. Užknisa juodai

Atsakyti

Aha, man irgi be ryšio pristatymas į namus kai dirbi. O pristato tai tik darbo metu. Nebent darbinį adresą nurodyt? Tai aš irgi paštomatus renkuosi. DPD pas mus jei atveža ir neranda, įdeda į paštomatą.

Ugu, aš irgi šian burbėjau ta tema )

Darbinį, žinoma

Atsakyti

Tai aš tokią ,panašią su 5 padėklais turiu n metų(firma nepasakysiu,vienos iš pirmųjų).Bet man ten taip ilgai viskas džiūna. ax.gifKažkaip galvojau jei įsigyčiau tokią didesnę,jau daugiau galėčiau padžiovinti tuo pačiu jungimu elektrą. ax.gif

Šiaip reik atkalt technologiją. Mama tai obuolius varo po n trilitrinių. Jin kažkaip daro pertaukas, pravėdina, sukeičia padėkliukus vietom, o naudoja paprastutę džiovyklę.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti

Skani kava, dėkui Ingrida  :4u: 

Nuo tokios kavos ir pavalgai.

Vėlyvas skrydis, bet mes jau traukinyje. Mašinos neverta palikti Vilniuje, nes parveš mus į Kauną. Atgal mašina...

Šiandiena  po 8 reikėjo būti kitam Kauno gale. Šiaip mašina 15 min . Šiandien piko metu 50 min. Darbas iš namų  man sutaupo apie pora valandų dienos. Savaitė ir 10 val... kiek pamegzti galiu :D .

Gražios dienos!

Atsakyti

Vakar ir Vilniuj buvo l.dideli kamščiai dėl nepravažiuojamų balų. Vyras iki darbo važiavo 2 val.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 24, 10:15)
<p>Skani kava, dėkui Ingrida  4u.gif </p><p>Nuo tokios kavos ir pavalgai.</p><p>Vėlyvas skrydis, bet mes jau traukinyje. Mašinos neverta palikti Vilniuje, nes parveš mus į Kauną. Atgal mašina...</p><p>Šiandiena  po 8 reikėjo būti kitam Kauno gale. Šiaip mašina 15 min . Šiandien piko metu 50 min. Darbas iš namų  man sutaupo apie pora valandų dienos. Savaitė ir 10 val... kiek pamegzti galiu biggrin.gif .</p><p>Gražios dienos!</p>


Gero skrydzio.
As galvojau,kad tu vakar vakare isskridai biggrin.gif
Atsakyti