Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Amadėja* @ 2023 10 22, 20:17)
Vilniuj irgi toks. Fainiai rudeniškas 🤩


nežinau nežinau... vakar vakare tai nelabai fainas oras buvo ) na, namie sėdint tai tikrai neblogas, bet šunį vedžiot bėda )) Šiandien iš ryto jau visai neblogai - šilta, lietus jau nestiprus, smagiai valandikę palakstėm.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pas mane rytinis pusrytukas,šviežiai skintos geltonos avietės su grūdėta varškyte. wub.gif
Atsakyti
Labos iš ryto smile.gif

Ai gyva ax.gif pomidorus nuskyniau, nuroviau, žalius mažus užraugiau o didesnius į dėžutę, ačiū die tėvukas gerai išskynė biggrin.gif O va paprikas palikau su čiliais, šalnų nežada dar tai mislinu tegu būna, nes ir šiltnamio stiklus MB sutvarkė ax.gif
Gėlės vazonuose net pleška, ale pamislinau kiek aš matau, tai nupjoviau, persodinau ir paruošiau žiemai mamikei į laiptinę ax.gif Obuolius žieminius palikau kitam savaitgaliui skinimui. MB paruoš žemę česnakam kitą savaitę, tai sukišiu. Na o pernai sodintus česnakus, kurie šiemet sudygo sakiau išravėsiu ir užmulčiuosiu, kaip sakoma laukite tęsinio biggrin.gif
Oi nepatinka man ta dargana ir drėgmė, sode jau norisi pirtukėje šildyti šonus ir laukan nelįsti, o čia dar darbas darbą veja... va tos dvi savaitės atostogų tikrai jaučiasi, darbai atsilieka oi oi kaip sode unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 23, 08:44)
Aš praėjusiais metais nenupjoviau , nedaėjo rankos. Ir  turėjau visai normalius du derlius. Vasarinis geresnis .  Tiksliau norėjau išrauti jas iš tos vietos , ir nebeauginti visai . Pernelyg prastos žemės tokiai ėdriai uogai kaip avietė  ax.gif


pas mane avietės geriausiai augo šalia vištų aptvaro ) ten vištos kartais mėgsta pasikapstyt, tuo pačiu ir patręšia, matyt smile.gif vandens šlanga ten irgi nesunkiai pasiekia. Tai rudenį aviečių begalė būna.
Atsakyti

Siuntinys atsirado pas kaimynus, gretimame ofise 😄. Ot dirba kurjeriai, px kur palikt, nereikia nei paskambint nei pranešt, maždaug patys lakstykit ir ieškokit 🤣

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 10 23, 10:28)
<p>Siuntinys atsirado pas kaimynus, gretimame ofise 😄. Ot dirba kurjeriai, px kur palikt, nereikia nei paskambint nei pranešt, maždaug patys lakstykit ir ieškokit 🤣</p>


nieks nesikeičia..
Gerai, kad atsirado. Tik gaila, kad ne tuo laiku, kada labiausiai reikėjo.
Tu jiems atsiliepimą parašyk smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 23 spalio 2023 - 10:26
Labas rytas,
pas mus 14,bet be saules ir dregna,zeme slapia,matyt rukas nukrito i zeme.Zoles vel nenupjausim.Ir isvis nebera to vakarykscio entuziazmo eit i soda siandien ax.gif ,nu gal dar saule islys,ir entuziazmas ateis. biggrin.gif
Anidanda,smagu,kad atsirado,bet as taip nepalikciau,tikrai bloga atsiliepima palikciau,ir dar paskambinciau vadovybei,kaip dirba.Pas mus irgi DPD mano nemegstamas,pats neatsakingiausias.Dar pas mus vezioja visus kinieciu uzsakymus EVRY,tai labai puikus ,atsakingi,visada rasi,jei kur padeda,imeta rasteli,kad yra ten ir ten.
Siaip geriausias Rpyal mail,tik ji privatizavo ir prasidejo nesamones.TUrejom puiku laiskininka,su sypsena,malonus toks,dingo,nenese pasto niekas ilgai,po to eme keistis,klausiu kas atsitiko,sako naujas seimininkas sustambino apylinkes,sumaise pradejimo nesiot taskus savaip,butinai turi dirbt,kaip jis nori,tai seniejo beveik visi isejo,o ateje arba bega lauk,arba makaluojasi.Tai gal tris menesius taip buvo.Dabar turim toki mimra,nei aciu nei labas,nieko.Imeta,vartus dauzo koja,baisybe toks.Nu bet nesioja.Labai eme smukdyt Royal mail visos paradavimo platformos.Anksciau budavo pasiulymas ,kad tik Royal mail pristatymas arba jusu vadinamas pastomatas.Pastomatai buvo nepaklausus,nes Royal meil pristatydavo visada laiku,saugiai.Dabar pardavimo platformose daug pristatytoju,tai dauguma renkasi pastomata,jei nera Royal mail opcijos.Nes kiti neranda adreso,nugrybauja,ypac Anazone,DPD.
Tai va,toks potyris pas maus su pristatymais.
Muka,isakymas-atostogos kas 3 menesius ir toli nuo namu,kur silta. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Siuntinys atsirado pas kaimynus, gretimame ofise 😄. Ot dirba kurjeriai, px kur palikt, nereikia nei paskambint nei pranešt, maždaug patys lakstykit ir ieškokit 🤣

Reikės parašyti 

Atsakyti
Šiandien moliūgo diena.Išsikepiau ryte,dabar kepa nedidelis pyragas,vakarienei moliūgų trinta sriuba.Gerai,kai užaugo nedideli.Didelius ištaškė audra. mirksiukas.gif
Nežinau,noriu pramoninės džiovyklės.Noriu vaisių-uogų išklotinių prisigaminti.O ir obuolių traškučiai visai kitaip džiūna.MB tik užsminiau,sako dar vienas trantas stovės namie?O aš noriu.Kaip ir distiliatorius galvoje,svajonėse.Džiovintuvus jau du radau skelbiu.lt
Atsakyti
Na dirbančiam žmogui tas pristatymas į namus visai nepatogus dalykas ...
Man pvz iš iHerb visada veža Venipakas. Užsakant pasirinkti pristatymo galimybės į paštomatą nėra ax.gif Kadangi iš vakaro gaunu žinutę su numatomu pristatymo laiku ir galimybę siuntą reguliuoti pasirenku paštomatą. Man paštomatai labai arti . DPD tas pats. Kažkokios bėdos su sistema, kad nebuvo gautos žinutės apie pristatymo laiką ? Bandyčiau pasiaiškinti tikrai .
Luety , Jūs taigi pjaunat trimeriu ? Trimeriu kaip ir dalgiu - tikrai patogiau pjauti šlapią žolę. MB vasara keliasi anksčiau , kad būtų rasota , kai tenka pjauti trimeriu . Traktoriuku ir žoliapjove nepapjausi , kemša šlapia.

"Darbdavys " kryžminimo nesukelia, o man ryt vakare skrydis ... Pykstu .

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 23, 10:20)
Na dirbančiam žmogui tas pristatymas į namus  visai nepatogus dalykas ...
Man pvz iš iHerb visada veža Venipakas. Užsakant pasirinkti  pristatymo galimybės į paštomatą nėra  ax.gif  Kadangi iš vakaro gaunu žinutę su numatomu pristatymo laiku  ir galimybę siuntą reguliuoti  pasirenku paštomatą. Man paštomatai labai arti .  DPD tas pats. Kažkokios bėdos su sistema, kad nebuvo gautos žinutės apie pristatymo laiką ? Bandyčiau pasiaiškinti tikrai .
Luety , Jūs taigi pjaunat trimeriu ? Trimeriu kaip ir dalgiu  - tikrai patogiau pjauti šlapią žolę. MB vasara keliasi anksčiau , kad būtų rasota , kai tenka pjauti trimeriu .  Traktoriuku ir žoliapjove nepapjausi , kemša šlapia. biggrin.gif  biggrin.gif

"Darbdavys " kryžminimo nesukelia, o man ryt vakare skrydis ... Pykstu .


Pas mus akumuliatorinis nedideis trimeriukas su storu valu,kur sukasi ir kerta zole.Slapia pjaunant taso ir kemsa labai,neimanoma nupjaut.Tiek tos zolytes teturim,pajegumai pakankami to trimeriuko,tik sausai zolei.Jei nenukerpi laiku,negrazus zolynas,nu bet orai neleidzia juodai palaikyt grazu zolyna.

Kokio cia tau dar kryzminimo reikia? biggrin.gif biggrin.gif
Kur skrisi?
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 10 23, 12:42)
Pas mus akumuliatorinis nedideis trimeriukas su storu valu,kur sukasi ir kerta zole.Slapia pjaunant taso ir kemsa labai,neimanoma nupjaut.Tiek tos zolytes teturim,pajegumai pakankami to trimeriuko,tik sausai zolei.Jei nenukerpi laiku,negrazus zolynas,nu bet orai neleidzia juodai palaikyt grazu zolyna.

Kokio cia tau dar kryzminimo reikia? biggrin.gif  biggrin.gif
Kur skrisi?


Vadinasi mano akumuliatorinis trimeris kitoks... arba žolė pas mane kaimiška, ne veja.

kryžminis - čia darbinis keiksmažodis . VMI yra pažadėjusi , bet pažadų nesilaiko ...

Taigi rašiau ,Vokietija, MB komandiruotė, aš palydovė ... Kompensacija už tai , kad į Zakopanę nevežė . Noriu prasinešti virbalus rankiniam... Tikiuosi , nes bus kokios dvi dienos kai jam susitikimai , o aš galėsiu sėdėti ir megzti viešbutyje . Ingrida pas mus moka smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 23 spalio 2023 - 12:35