Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos ,
Imu kavos , dėkui Ingrida 4u.gif pagal mane - skani , stipri .
Atsakyti

Tai tada nebūtų atsiuntę sąskaitos faktūros juk. Ir mokėjimas per paysera. Ten juk matosi įmonės pavadinimas. Tai įmonė reali tikrai, ta su 16 mln apyvarta. Payseros atsiskaitymai apsk yra laikomi saugiais 

Viskas su įmone normaliai. Čia dpd grybą supjovė. Išsiaiškinsit ryt.

Atsakyti

Viskas su įmone normaliai. Čia dpd grybą supjovė. Išsiaiškinsit ryt.

Tikiuosi.

Koks tobulas šiandien oras pajūry. Toks švelnus, drėgnas, minkštas, nešalta, vėjas nedidelis. Prisivaiksciojom. Dar į Basanke nuvažiavom karšto vyno atsigert, Palanga nurimus. 

Atsakyti
Pas mus irgi nuostabus oras,be vejo,saueta,15 silumos.Susiruosem pasivaiksciot,bet patraukem i soda.Kazkaip sazine eme griauzt,kad sodas nesutvarkytas.Pomidorus nuskynem visus,isrovem,raudonu/zaliu,50/50.Sviestiniu riesutu(butter nuts) kibiras,trys dideles kaliaropes,kasute spinatu,kasute sparaginiu pupeliu,truputis agurku,gal 6 kokie.Nuroven cukinijas,niekines jau,minkstos,nuroven sparagines,isvalem siltnmai,pasidarbavom,kaip uz tevyne,svarainius dar nusiskyniau,nedaug siemet,bet antrameciai,ner ko noret,tai bliudelis mazutis buvo.Isliko ant sakos vienas vienintelis obuolys pirmametis,skanus-zieminis.
Tai va,pasikvietem sunu,pasidalinom darzovem paskutinem,supjausciau svarainius,issiviriau sparagines ir borokelius,sudejau pomidorus zalius i dezutes,liko tik isravet pastarnokus,porus,pagrazint braskes,pereit pro darzeli,ka israut,ka nukirpt,nukirpt avietes ir gale lapkricio pasodint cesnakus ir svogunus ir sodas ilsesis iki pavasario.MB dar liks pjaut zole laiks nuo laiko.
Poisi uzskaitau,kiek praejau zingsniu-nezinau,telefo nesinesiojau,bet smagu,esu patenkint.Jei ryt dar toks oras,vaziuosim likusius darbus padaryt.
Atsakyti

Luety jei nepjautumei aviečių turėtum du derlius. Aš taip padariau pernais. Pavalgymui buvo ir vasarą ir rudenį.  Ir šaldikliui.

Atsakyti

Tikiuosi.

Koks tobulas šiandien oras pajūry. Toks švelnus, drėgnas, minkštas, nešalta, vėjas nedidelis. Prisivaiksciojom. Dar į Basanke nuvažiavom karšto vyno atsigert, Palanga nurimus. 

Kaip smagu  :wub: 

Pas mus iki pietų malonu buvo, o po to pradėjo pliaupt. 

Kaip atšventėt vakar? Nepramiegojo jubiliatas gimtadienio? )

Atsakyti

Nešvenčiam mes, simboliškai tortą suvalgom ir tiek 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 22 spalio 2023 - 17:12
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 22, 16:06)
<p>Luety jei nepjautumei aviečių turėtum du derlius. Aš taip padariau pernais. Pavalgymui buvo ir vasarą ir rudenį.  Ir šaldikliui.</p>


Esam bande dali palikt nepjautu,tai nieko gero.Derlius vienas,ankstyvas,vabalai puola,pauksciai puola,nieko neliko,o kai nupjauni,buna velesnis derlius,gausus,pauksciai laukuose,nebeidomu mano avietes jiems tada.
Atsakyti

Esam bande dali palikt nepjautu,tai nieko gero.

Aš irgi pjaunu, nes iš dviejų derlių man nieko nesigauna. Nauji ūgliai užauga gerokai aukštesni už senuosius ir ant tų senų uogos suvargsta be šviesos. Nedaug jų ir tebūna. 

Atsakyti

Tikiuosi.

Koks tobulas šiandien oras pajūry. Toks švelnus, drėgnas, minkštas, nešalta, vėjas nedidelis. Prisivaiksciojom. Dar į Basanke nuvažiavom karšto vyno atsigert, Palanga nurimus. 

Vilniuj irgi toks. Fainiai rudeniškas 🤩

Atsakyti

Aviečių kirpy galima neskubėt, kad ir žiemą. Tegul.lapus numeta. Dar uogų priskyniau puslitrį 😃

Atsakyti
Labas rytas,

Lietuvoje rekomenduoja avietes nupjauti kovo- vasario mėnesį. Aš praėjusiais metais nenupjoviau , nedaėjo rankos. Ir turėjau visai normalius du derlius. Vasarinis geresnis . Tiksliau norėjau išrauti jas iš tos vietos , ir nebeauginti visai . Pernelyg prastos žemės tokiai ėdriai uogai kaip avietė ax.gif Šiemet nebenorėsiu gal išrauti , tik sutvarkysiu, išretinsiu.
Veislių turiu kelių . Ir sodybiečiai pas mane vežė ir pirkau. Grežinį turėjau tai ir uogų buvo. Vanduo svarbiau negu dirva pasirodo. Kur auga atgerinta žemė , daug mulčo sudėta buvo .
Mukute gyva po savaitgalio?
PS aš ir gėlynus nelabai nupjaunu rudenį. Kai kas labai gražiai atrodo apsnigę, kiti sukrenta nuo šalnų ir gaunasi kaip apsauga šaknims. Kaldra smile.gif Lietuvai tai tinka.
Anidanda, kaip ten reikalai su tuo pristatymu?
Gražaus ir darbingo pirmadienio 4u.gif


Atsakyti