Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Vaizdai nežvarbūs :) tik šuneliukas toks mažyyytis atšiauriam pajūry atrodo. Kaip jis išsilaiko ant kojyčių per tokį stiprų vėją, kuris žmogų iš kojų verčia?

Jis arti žemės gi 😁. O ir vaikštom užuovėjomis. Bet yra tekę nešti prieš vėją kažkada 🤣

Atsakyti

Nu ir situacija turiu.

Užsisakiau ipad pirmadienį. Iš istore. Antradieni parašė kad issiunte, davė siuntos sekimo nr dpd. Laukiu laukiu. Nėra. Ką tik pažiūriu pagal šitą siuntos sekimo nuoroda- rašo - siunta pristatyta šiandien 17.06 😱

Nei manęs ten buvo kur užsakytas pristatymas, nei skambučio iš kurjerio buvo. Nei jokios SMS, kas paprastai būna iš dpd. Nieko. O daikto negavau. Ką daryt?

Atsakyti

Man panasiai buvo.Instagramoj issoko puslapis M&S labai pigus rubai,ispardavimas.Neieskojau nieko smulkiau,grynai uzsisakiau rubu uz £36 su trupuciu ir laukiu,idejo konfirmacija orderio,idejo sekimo numeri.Buvo pirmadienis,pas mus nedarbo diena-banko holiday vadinasi,niekas nedirba.Ir bac gaunu pranesima,kad ryte 9:30 siunta pristatyta.Kur,kaip??AS jiems rasau,kokia siuntu kompanija pristate?Raso musu paciu.Prasau atsiust irodymus,kad siunta buvo pristatyta,nes visos kompanijos daro foto siuntinio ir buto duru,arba,jei as paimu,tai siuntini ir mano rankas.Jokiu irodymu neatsiuncia,spardosi,kad atsiunte.Susirasinejau gal pora savaiciu,supykau ir pasakiau,kad atsiimsiu per banka.Issigando,pasake,kad nutare grazint,bet ne is kart,uztruks iki dvieju savaiciu.Vel trolinimas.Ir taip ir nuplauke mano pinigeliai,pagavau durniu.Blogiausia,kad ne per paypala mokejau,o Revolut kortele,o is ten atsiimt pinigu neina.Va taip.Dabar ziuriu labai atidziai isnagrineju kas siuncia,is kur,skaitau visus atsiliepimus,tikrinu viska viska,kas imanoma,ir moku paypalu.

Nu gal dar atgausi,gal ne viskas dar prarasta.DPD pas mus pats prasciausias pristatytojas,amzinai meluoja.

Atsakyti

Nu aš pirkau iš istore, čia oficialus iPhone produktų distributors Lt. Atsiuntė sąskaitą įmonei, du PVM lengvata dar,  nes pirkau ant savo įmonės. Niekaip neatrodo scamas. Turi jie fizinių daug parduotuviu lt. Ir čia jie man atsiuntė siuntos sekimo nuorodą per dpd. Aš neužsakiau to dpd, čia tas istore jų paslaugas perka, kad atgabentu prekę man.

Parašiau visiems laiškus, ir istore, ir dpd, nu bet iki pirmadienio nieks gi jų net nežiūrės. O man reikėjo rytdienai, tai tai nemalonu,  dabar įrodinėt reiks kad aš ne kupranugaris 😱.

Preke brangi, ne keli eurai, o toks neatsakingumas 🥲

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 20 spalio 2023 - 21:35
QUOTE(Anidanda @ 2023 10 20, 20:34)
<p>Nu aš pirkau iš istore, čia oficialus iPhone produktų distributors Lt. Atsiuntė sąskaitą įmonei, du PVM lengvata dar,  nes pirkau ant savo įmonės. Niekaip neatrodo scamas. Turi jie fizinių daug parduotuviu lt. Ir čia jie man atsiuntė siuntos sekimo nuorodą per dpd. Aš neužsakiau to dpd, čia tas istore jų paslaugas perka, kad atgabentu prekę man.</p>
<p>Parašiau visiems laiškus, ir istore, ir dpd, nu bet iki pirmadienio nieks gi jų net nežiūrės. O man reikėjo rytdienai, tai tai nemalonu,  dabar įrodinėt reiks kad aš ne kupranugaris 😱.</p>
<p>Preke brangi, ne keli eurai, o toks neatsakingumas 🥲</p>

DPD man atrodo dirba ir sestadieniais,bent pas mus dirba.Galima skambint jiems rytoj ,manau.Gal pristate i imone?
Atsakyti

DPD man atrodo dirba ir sestadieniais,bent pas mus dirba.Galima skambint jiems rytoj ,manau.Gal pristate i imone?
Negalėjo, nes ten nieko nėra. Penktadieni nedirbame 

Lietuvos dpd savaitgalį nedirba, nėra kam skambint 😭

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 20 spalio 2023 - 21:53

Anidanda, mano sūnui ipadą pristatė - tai paliko lauke  prie laiptinės durų. Grynas atsitiktinumas, kad pamatė per langą  dpd mašiną nuvažouojančią ir nuspremdė išeiti patikrinti. Bet čia per karantiną. O draugei buvo identiška situcija kaip tau, tai kai pradėjo koliotis, pasirodo, kad kaimynui atidavė. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 21 spalio 2023 - 04:42
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Anidanda- 4u.gif
Atsakyti

Anidanda, mano sūnui ipadą pristatė - tai paliko lauke  prie laiptinės durų. Grynas atsitiktinumas, kad pamatė per langą  dpd mašiną nuvažouojančią ir nuspremdė išeiti patikrinti. Bet čia per karantiną. O draugei buvo identiška situcija kaip tau, tai kai pradėjo koliotis, pasirodo, kad kaimynui atidavė. 

Pypiec, atsiprašant 😱. Tai kur man jo ieškot dabar 🤣

Atsakyti
Labos,
Luety M&S parduotuvė man labai patinka 4u.gif Gaila nėra Lietuvoj ax.gif
Kol kas neturiu prastų patirčių su siuntiniais. Jei tik galima VISKĄ siunčiuosi į paštomatą. Kartais įkrauna į kitą paštomatą, jei tas prie namų užimtas. Tenka pasivaikščioti arba važiuoti.
DPD visada iš ryto gaunu žinutę su pristatimo laiku . Į Viber. Patvirtinu arba persikeliu laiką. Jei patvirtinu gaunu kitą žinutę su kodu , tą kodą diktuoju kurjeriui... Čia jei kartiais dėžutė netelpa į paštomatą.Tokia sistema kiek aš susidūrusi .
Dukrytė pargrįžo , megztuką pasimatavo, apsikačiavo biggrin.gif Reikia baigti rankoves ir išskalbti. Laukia malonus savaitgalis namie wub.gif wub.gif wub.gif . Man vaikai namo parvažiuoja, o ne atvažiuoja. Juokiasi draugės iš manęs, perekšlės. Bet aš galvoju , kol turi mamą tol pas ją parvažiuoji... Kad ir kur ji begyventų ten tavo namai rolleyes.gif
Saintlina, o kodėl su Lesiumi nebeganot? Vis senus ganymus dedi į FB , kur šiemetiniai? Neskriausk šuniuko , jam patinka biggrin.gif
Anidanda, fainos nuotraukos 4u.gif O tokių mažų šuniukų man visada gaila darganotu oru wub.gif . Kiek sveria tavo mažylis? Mano katė 6, čia smukesnė britukė. Juodi dažniausiai smulklesni , pilki 8-9 būna kad sveria .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 21 spalio 2023 - 08:39

Pypiec, atsiprašant 😱. Tai kur man jo ieškot dabar 🤣

Turbūt be pirmadienio nieko nepadarysi, jei jie nedirba savaitgalį.. labai nemalonu.

Atsakyti
Sudubliavo ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 21 spalio 2023 - 08:39