Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2023 10 20, 13:03)
Objekte liftų angokraščius matavosi


Oho , dar tokių būna biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif

Na kur Jūs matot tuos jaunus tėvus šiais laikais ax.gif . Žmonėms gražu tai ir dedasi , aš gal nedėčiau ... Seni Tėvai , ilgai lauktas, sunkiai gautas vaikas. Taigi turi vardą turėti unikalų mirksiukas.gif
Muka kantrybės tiems jauniems žmonėms 4u.gif Svarbiausia su galva susitvarkyti , o kojos... Na šiais laikais yra galimybių 4u.gif . Linkiu visko ko geriausio wub.gif
Atsakyti

Saintlina,ką pas mus veiksi? bigsmile.gif

Mb darbo reikalais. Trumpam :) 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Pas mus dar labai zalia,grazus oras siandien.Gildridge parkas.
Buvau idejys budama parke permobilu,gryzus,kompe issigandau.Sumazinau dabar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 20 spalio 2023 - 14:28
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 20, 10:46)
Kai hemoglobinas būdavo labai žemas tai norėdavay tikro steiko iki negaliu.Būdavo pagatava parduotuvėje nekeptą suvalgyti. Ir dabar man steikas skanu. P
Saintlina, ką Kaune matavotės ? Ko nėra sotinėje , o Kaune yra  biggrin.gif ?
Luety , ir man taip rudenį visada. Jokios ukvatos darbui kaime nelieka. Vis dubce sau pasispardydama einu smile.gif
O man smirda ta pirkta vištiena. Kepant nieko, bet bandžiau virti ... Senai . Tai viskas keliavo konteinerin, o man vos ne viaukt buvo... O gal ir buvo  rolleyes.gif

Gryzom is parko,kaifas kazkoks,visa laika vis prie juros eidavom,si syk sakau,einam i parka ir kaifavom abu.Daugiau neisiu prie juros,kol nenusibos parkas.Parkas didelis,zmon iu,kad ir yra,jie nemaiso.Kavinukej vien zili seneliai,pavaikscioje geria kava.Idilija.Medziai kvepia,geras gamtos kvapas.Nezinau,ko mes vis vilkdavomes prie tos juros,turedami toki grazu parka salia? ax.gif ax.gif bigsmile.gif
Dusia,abiem nukrites upas dirbt sode rudeni,tai ir isejom i parka,o ne i soda.Taip jau buna rudeni,bet reikia sutvarkyt soda kazkaip.

QUOTE(IngridaB @ 2023 10 20, 11:01)
Saintlina,ką pas mus veiksi? bigsmile.gif
Ačiū Luety,ieškau ploniems siūlams.Jau kaip ir išsirinkau Dusiuko atsiūsto. mirksiukas.gif Sėsiu ilgam projektui,patinka,man kur kampan susirangyti,gerą filmą įsijungti ir apsistoti kai šalta lauke. mirksiukas.gif



QUOTE(Anidanda @ 2023 10 20, 11:15)
<p>Paskaičiau :
</p><p><span>"Alytaus rajone šiais metais įregistruoti retesni vardai:</span></p><div style="margin:16px 0px;">

  • Steponas
  • Evaras
  • Timis
  • Evanas
  • Seklina
  • Ada
  • Evita
  • Junda
</div><p  class="">Alytaus mieste tarp įdomesnių vardų:</p><div style="margin:16px 0px;">

  • Samuelis
  • Hadas
  • Ailanas
  • Girius
  • Kęstina
  • Geida
  • Deivina
  • Matėja"
<p style="margin:0px;">
</p><p style="margin:0px;">Nu kaip galima savo vaiką pavadint Seklina arba Hadas?😱 kas darosi tiems jauniems tėveliams </p></div><p></p>


Veje vaje,kas per vardai?nu dar Mateja,bet ir tas nei sis nei tas.Gal cia ne tikra,melagiena kokia nors? rolleyes.gif unsure.gif
Atsakyti

Gryzom is parko,kaifas kazkoks,visa laika vis prie juros eidavom,si syk sakau,einam i parka ir kaifavom abu.Daugiau neisiu prie juros,kol nenusibos parkas.Parkas didelis,zmon iu,kad ir yra,jie nemaiso.Kavinukej vien zili seneliai,pavaikscioje geria kava.Idilija.Medziai kvepia,geras gamtos kvapas.Nezinau,ko mes vis vilkdavomes prie tos juros,turedami toki grazu parka salia? ax.gifax.gifbigsmile.gif
Dusia,abiem nukrites upas dirbt sode rudeni,tai ir isejom i parka,o ne i soda.Taip jau buna rudeni,bet reikia sutvarkyt soda kazkaip.




Veje vaje,kas per vardai?nu dar Mateja,bet ir tas nei sis nei tas.Gal cia ne tikra,melagiena kokia nors? rolleyes.gifunsure.gif

Žmonių fantazija 🤣

Atsakyti
Žalia tikrai Luety. 4u.gif
Sunervino draudimas.Jie gali be mano sutikimo,persiūsti pinigus į sąskaitą?Vakar išsiunčiau sąmatą,jie bam,man savo sumą pervedė.Jokio atsakymo į mano sąmatą.Nu aš jiems prirašysiu.......ir gyvenk be streso. mirksiukas.gif Už samatą jau mokėsiu iš savo kišenės.Dar galvojau bus kokia nauda?Ar čia prasidėti per teismus?Bijau,kad nieko daugiau nelaimėsime? ax.gif
Atsakyti

Vilniuj ryte snigo, bet smagu, kad dar ne žiema. Dar pomidorai du agurkais šiltnamy su žvake, o ryt dar gal aviečių pavyks nuskinti 😃 Ir cukinijas auginu dar 😂

Atsakyti
Luety žalia 4u.gif
Bet pas mus dabar labai gražu , spalvota tongue.gif
Bandžiau nufotografuoti fortus iš balkono - nesigauna pagauti spavų grožio nuotraukoje. Niūri diena, nėr saulės tai ir nuotrauka užpilkėjusi ..
Nebenoriu jokių cukinijų. Guli kaip paršai balkone. Noriu burokėlių, morkų ir kopūstų biggrin.gif Vakar špinokus sutvarkiau šaldymui. Daug jų buvo ... Jatau jatau kaip man pabodo tas derliaus tvarkymas ax.gif
Ingrida kai gavai laišką su draudimo paskaičiuota sąmata - kas buvo parašyta ? Gal terminas duotas per 3-5 -7 dienas užginčyti ? O gal yra kokie tai terminai draudimo sutarties priede ? Ten kur smulkiu šriftu prie poliso būna ? Per kiek dienų po jų sąmatos gavimo pinigus įmetė? Ginčytis visada gali , jie gali perskaičiuoti ... Jei noro bus mirksiukas.gif
Atsakyti

Aš tai prasiejau irgi šiandien miškais ir pajūriu beveik 3 valandas. Taip įdomiai vėjas pučia, nuo žemės į jūrą, tai eini palei kopas, jūra rami. O tik išeini į atvirą lauką, bis ant kojų gali pastovėti

Va biski žvarbiu vaizdų 

 

Atsakyti

O čia šiaip įdomius akmenis fotkinau iš neturejimo ką veikti 😁

 

Atsakyti

Sunervino draudimas.Jie gali be mano sutikimo,persiūsti pinigus į sąskaitą?

  

Aišku gali. ESO iš manęs akcijas nupirko be mano sutikimo už savo nustatytą kainą :) bumt pinigai į sąskaitą ir psio. O čia draudimas..

Atsakyti

Aš tai prasiejau irgi šiandien miškais ir pajūriu beveik 3 valandas. Taip įdomiai vėjas pučia, nuo žemės į jūrą, tai eini palei kopas, jūra rami. O tik išeini į atvirą lauką, bis ant kojų gali pastovėti

Va biski žvarbiu vaizdų 

Vaizdai nežvarbūs :) tik šuneliukas toks mažyyytis atšiauriam pajūry atrodo. Kaip jis išsilaiko ant kojyčių per tokį stiprų vėją, kuris žmogų iš kojų verčia?

Atsakyti