Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety turi daugiau nuorodų , gal įdės kažką. Youtube rusų kalba suvedus išmeta daug ... Tik laiko atsirinkti reikia .
https://www.youtube....
https://www.google.c...2...04&dpr=1.13
Ingrida, būtinai pasirodysiu , kai bus įmanoma nufotkinti ... Diena tamsi šiandien. Pabandžiau nufotkinti , tai labai labai ne kas gaunasi . Čia dėti nenoriu , nebet į MS galiu atsiųsti .
Mano galvoje tiek megztinių!!!! Įtariu žiema bus per trumpa biggrin.gif

Muka, bet kaip ilgai jautiena nedraugauji wub.gif Man aviena ir jautiena labai skanu. Ryt aviuką gausiu. Ruduo, metas pirkti. Labai noriu kepto pašteto . Kaip mama darydavo . Bet negavau pirkti normalių kepenėlių visą vasarą. Vištienos nenoriu . Noriu tokio , kaip mama gamindavo papjovus kiaulę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 20 spalio 2023 - 10:24
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 20, 12:22)
Luety turi daugiau nuorodų , gal įdės kažką. Youtube rusų kalba suvedus išmeta daug ... Tik laiko atsirinkti reikia .
https://www.youtube....
https://www.google.c...2...04&dpr=1.13
Ingrida, būtinai pasirodysiu , kai bus įmanoma nufotkinti ... Diena tamsi šiandien. Pabandžiau nufotkinti , tai labai labai ne kas gaunasi . Čia dėti nenoriu , nebet į MS galiu atsiųsti .
Mano galvoje tiek megztinių!!!! Įtariu žiema bus per trumpa  biggrin.gif

Muka, bet kaip ilgai jautiena nedraugauji  wub.gif  Man  aviena ir jautiena labai skanu. Ryt aviuką gausiu. Ruduo, metas pirkti. Labai noriu kepto pašteto . Kaip mama darydavo . Bet negavau  pirkti normalių kepenėlių visą vasarą. Vištienos nenoriu . Noriu tokio , kaip mama gamindavo papjovus kiaulę.

Aviukas skanu, nu bet jautiena fek unsure.gif jau antri metai blink.gif O visi subproduktai ui net seilės tysta biggrin.gif Man skanu keptas paštetas tik su morkom reikai nepadauginti nes labai saldus gaunasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 10 20, 11:53)
Aviukas skanu, nu bet jautiena fek  unsure.gif jau antri metai  blink.gif O visi subproduktai ui net seilės tysta  biggrin.gif Man skanu keptas paštetas tik su morkom reikai nepadauginti nes labai saldus gaunasi  ax.gif


Vadinasi organizmui nereikia 4u.gif
Paštetas be jokių morkų man skanu smile.gif Toks pjaunamas ne tepamas . Kaip vyniotinis tik iš kepenų. Toks kokį pamenu iš vaikystės. Gal paveš avies kepenėles, gaminsiu avienos. Irgi gero skonio gaunasi...
Sninga Kaune, bet jau toje Kauno pusėje kuri prie jūros...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 20 spalio 2023 - 11:19
Labas rytas, 4u.gif
Apsiniauke,rodo lietaus busiant,bet nelyja dar.Salta kazkaip,nors rodo 15 silumos
Reikia i soda vaziuot,bet tokio stimulo,,kaip pavasari jau nebera.Kur jo gaut? ax.gif biggrin.gif
Ingrida cia keletas.As uzpernai atrodo,mezgiau is labai plonu siulu 560m/100g,tai gavosi puri,lengva,o is vilnos jau reikia storu virbalu gal,nezinau,imetu kelis pvz.bet ivedus i google шали,скарфы,бактусы спицами ismeta daug video,o ir pintereste daug.
https://www.youtube....w...dex=1&t=66s
https://lidiyasannik...og-post_32.html
https://www.youtube....h?v=MQFnJpVwtmA




Atsakyti

Šnigo tikrai Kaune :) bet jau šlapdriba :) paėdžiau kaunietiškų čeburėkų, pasivaikščiojau kol mb matavosi ir važiuojam Panevėžin.

Buvau užsisakius rudeninę striukę. Atėjo - žiūriu pamušalas per sprindį atplyšęs. Išsiunčiau atgal. Daba vėl be striukės sėdžiu. Kiba žieminę jau traukt iš spintos?

Atsakyti

Sveikos 🍂🍁

Vėl Vėjas Vėjas... Šlapdribos ačiū dievui dar nėra, saulė vis išlenda elektros mums pagamint 😆

Aviena feee, smirda man iš tolo. O jautiena nieko, jei gerai pagaminta. Koks guliašas ar troškinys. Streikų su krauju tai negaliu valgyt. 

Tiesa, pažadėjau sūnaus paklausti, kaip ten tas jo draugas su toksoplazmoze. Tai nieko daug manasis nežino. Sakė gydėsi, gėrė vaistus, dabar mato, ne aklas, yra profesionalus karys, iš darbo neišejo. Tai gal kažkaip suvaldyta viskas?🤔

Man įdomu, kaip sekasi tam jaunuoliui, kur Indonezijoje susižalojo. Nieko nebepranesama nuo pargabenimo į Lietuvą 🤔

Atsakyti
Kai hemoglobinas būdavo labai žemas tai norėdavay tikro steiko iki negaliu.Būdavo pagatava parduotuvėje nekeptą suvalgyti. Ir dabar man steikas skanu. P
Saintlina, ką Kaune matavotės ? Ko nėra sotinėje , o Kaune yra biggrin.gif ?
Luety , ir man taip rudenį visada. Jokios ukvatos darbui kaime nelieka. Vis dubce sau pasispardydama einu smile.gif
O man smirda ta pirkta vištiena. Kepant nieko, bet bandžiau virti ... Senai . Tai viskas keliavo konteinerin, o man vos ne viaukt buvo... O gal ir buvo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 10 20, 13:37)
<p>Sveikos 🍂🍁</p><p>Vėl Vėjas Vėjas... Šlapdribos ačiū dievui dar nėra, saulė vis išlenda elektros mums pagamint 😆</p><p>Aviena feee, smirda man iš tolo. O jautiena nieko, jei gerai pagaminta. Koks guliašas ar troškinys. Streikų su krauju tai negaliu valgyt. </p><p></p><p></p><p>Tiesa, pažadėjau sūnaus paklausti, kaip ten tas jo draugas su toksoplazmoze. Tai nieko daug manasis nežino. Sakė gydėsi, gėrė vaistus, dabar mato, ne aklas, yra profesionalus karys, iš darbo neišejo. Tai gal kažkaip suvaldyta viskas?🤔</p><p></p><p>Man įdomu, kaip sekasi tam jaunuoliui, kur Indonezijoje susižalojo. Nieko nebepranesama nuo pargabenimo į Lietuvą 🤔</p>

Metus gulės klinikose, gydosi plaučiuose rastą bakteriją, mažai kas gali lankyti, bijo papildomų užkratų, dėl vaikščiojimo...dar neprognozuoja nieko, atliktos kelios operacijos kojų.
Atsakyti
Saintlina,ką pas mus veiksi? bigsmile.gif
Ačiū Luety,ieškau ploniems siūlams.Jau kaip ir išsirinkau Dusiuko atsiūsto. mirksiukas.gif Sėsiu ilgam projektui,patinka,man kur kampan susirangyti,gerą filmą įsijungti ir apsistoti kai šalta lauke. mirksiukas.gif
Atsakyti

Saintlina, ką Kaune matavotės ? Ko nėra sotinėje , o Kaune yra biggrin.gif?

Objekte liftų angokraščius matavosi )))

Atsakyti

Kai hemoglobinas būdavo labai žemas tai norėdavay tikro steiko iki negaliu.Būdavo pagatava parduotuvėje nekeptą suvalgyti. Ir dabar man steikas skanu. P
Saintlina, ką Kaune matavotės ? Ko nėra sotinėje , o Kaune yra biggrin.gif?
Luety , ir man taip rudenį visada. Jokios ukvatos darbui kaime nelieka. Vis dubce sau pasispardydama einu smile.gif
O man smirda ta pirkta vištiena. Kepant nieko, bet bandžiau virti ... Senai . Tai viskas keliavo konteinerin, o man vos ne viaukt buvo... O gal ir buvo rolleyes.gif

Mano hemoglobinas žemas, bet vistiek nenoriu steiko

Vištas perku tik namines, nes tos is maximu, tai siaubingai dvokia

Metus gulės klinikose, gydosi plaučiuose rastą bakteriją, mažai kas gali lankyti, bijo papildomų užkratų, dėl vaikščiojimo...dar neprognozuoja nieko, atliktos kelios operacijos kojų.

Vargšas vaikinas, tikėkimės pasveiks 

Atsakyti

Paskaičiau :

"Alytaus rajone šiais metais įregistruoti retesni vardai:

  • Steponas
  • Evaras
  • Timis
  • Evanas
  • Seklina
  • Ada
  • Evita
  • Junda

Alytaus mieste tarp įdomesnių vardų:

  • Samuelis
  • Hadas
  • Ailanas
  • Girius
  • Kęstina
  • Geida
  • Deivina
  • Matėja"


Nu kaip galima savo vaiką pavadint Seklina arba Hadas?😱 kas darosi tiems jauniems tėveliams 

Atsakyti