Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Acqua Alta @ 2023 10 19, 09:34)
Labai abejoju ,ar televizorius geriausias gydytojas.

Bet įdomu,ką patars? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 19, 06:45)
<p>Labas rytas, </p><p>Ingrida 4u.gif  pati geriausia naujiena  wub.gif  wub.gif  wub.gif . Taip ir galvojau, kad neturi laiko sirgti  4u.gif  4u.gif  4u.gif .</p><p>Mukute, jau Lietuvoje? Ar sėkmingai grįžote?</p><p>Luety kada į šiltus kraštus planuojat vėl?</p><p>Gražios dienos!</p>

Laba ryta, 4u.gif
Dusia,noreciau jau dabar,bet dar yra trukdziu,laukiu kol issispres,tada jau bus matyt.Noreciau jau lapkrity.


QUOTE(IngridaB @ 2023 10 19, 07:42)
Bet įdomu,ką patars? bigsmile.gif


Atrodo Kernagis dainavo:Isjunk televizoriu,ta televizoriu,isjunk tevevizoriu,pagaliau....
Is kur tu zinai,kad tavo suriebeje kepenys?
Kuo maziau vaistu sakyciau siuo metu ,tu gavai chemija,kuri yra labai stiprus nuodas organizmui,juk nenukreipe tuos nuodus i ta augli,jie pasklido po krauja,po organizma,todel kuo maziau vaistu,kuo daugiau naturalumo.Zuvies taukai dabar ne kazas,juros uzterstos metalais,beveik nera tokiu juru,kur nrbutu issiliejus nafta,o jau siuksliu kiek.Ir zuvys turi daug radiacijos,ypac po Fukusimos AE sprogimo.O kiek bandymu atominiu bombu po vandeniu?Tai kur visa tai dingsta?
Sprest tau.Geriau pavaziuot ten,kur yra saules.Be to,ar yra deficitas vit D pas tave?Juk visa vasara buvai ore,saulej?Gydytoju nurodymus dabar irgi reikia apgalvot,nes jie jau ne gydytojai,o komercininkai.per bruksneli.Nu zodziu,as vezys,visada einu atbula,o sprest tau. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 19 spalio 2023 - 11:08
QUOTE(Luety @ 2023 10 19, 12:07)

Is kur tu zinai,kad tavo suriebeje kepenys?

Echoskopija parodė. ax.gif
TV,šiaip įdomu pažiūrėti,kviečiu daktarą.Ir labai įtikinančiai tas daktaras kalba,patinka.Nežiūriu šiaip,bet netyčia išgirdau reklamą.Pažiūriu tv sekmadieniais,gyvenu kaime,Čepulį,kartais receptų pasigaudau kuinarijos laidose,žinios kas vakarą.Ir visos laidos.Ai dar kokias viktorinas,vakarais šeštą per lrt. mirksiukas.gif
Jei turiu laiko sekmadieniais n kartų žiūriu Puaro,mis Marpl.Man ten tokie malonūs serialai.Angliški sodeliai.Prie noro galima kažką rasti ir įdomaus per tv. ax.gif Tiesa sekmadieniais Talentus dar. rolleyes.gif
Atsakyti
Dėl vitamino D, kiek dariausi , tiek trūkumas. Bet aš visada darausi pavasariop.
Ingridai saulėje būti negalima visai. Kiek artimųjų sirgo - sveiko, visada ta pati rekomendacija. Nesu nusiteikusi prieš papildus. Naudoju . Tik esu nusiteikusi prieš vaistų mafiją ax.gif Daktarai dirba pagal protokolą , o ne gydo . O tie kas gydo taigi mums nepatinka... Kam gali patikti tiesa? Labiau reikia užuojautos ax.gif
Žinoti ir daryti yra du skirtingi dalykai . Tai ką pasakys per teliką nebus nieko neteisingo manau. Bet ar kažkas klausys nurodymų ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 19 spalio 2023 - 12:12

Vit d visad buvo trūkumas, nors ištisai aš saulėj, kelionėse kur saulė žiemą visad būnu. Bet trukdavo visada,  kol vienais metais pradėjau gert kapsilules nuo spalio. Kovo pradžioj buvo idealus kiekis tada

 tai db kasmet taip darom. Perku iš iherb 

Atsakyti
Labos smile.gif

Viskas jau ant lietuvos nuo vakar smile.gif Šiandiena darban kaip kumelė atvariau ax.gif visgi cielas dvi savaites nebūta ale nieko prasistumdžiau kažkiek ax.gif
Ingrida puikios žinios valio valio valioooo ploja.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif thumbup.gif
Vitamino D, kaip ir hemoglobino perteklius buvo, dabar nesidariau, tiesa gėriau tokį vartotojo įkelta nuotrauka
Tiesa mano uošvienei 92 metai, į lauką neišeina tai nupirkom vitamino D ir kitų papildų, tai gydytoja uždraudė gerti bet kokius papildus blink.gif kodėl net nežinom... unsure.gif


Atsakyti

Ingrida, tavo naujienos fantastiškai geros  :wub:  :wub:  :wub:   na kaip smagu tokias girdėti  :yahoo:  :yahoo:​ 

Atsakyti

Vit d visad buvo trūkumas, nors ištisai aš saulėj, kelionėse kur saulė žiemą visad būnu. Bet trukdavo visada,  kol vienais metais pradėjau gert kapsilules nuo spalio. Kovo pradžioj buvo idealus kiekis tada  tai db kasmet taip darom. Perku iš iherb 
Tai jo praktiškai visiems trūksta. Arba su normomis kažkas neok, arba organizmai neprisitaikė prie gyvenimo ne gamtoj 😃
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 20 spalio 2023 - 07:31
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Vilniuje jau snyguriuoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 20 spalio 2023 - 07:44
Labos,
Kaune dar nesninga. Bet kaip orai pasikeitė, telefonas nebežada minuso naktimis . Sniegas taigi nieko blogo . Svarbu šalnos nebūtų kokios -8. Mano ropės lauke tongue.gif . Skanesnės iš daržo . O kiek prisiauginau suryt neįmanoma biggrin.gif
Mukute ar pailsėjai ?
Penktadienis 4u.gif Į kaimą nevažiuosiu. Atvažiuos ryt mergytė, sekmadienį ir vaikas ... Teks kepti pyragą, galvoju apie šokoladinį rikotos, kugelį ( pirmą kartą šį rudenį). Ryt gaminsiu jautieną vyne su paprikom. Turiu labai gerą receptą. Paprastas kaip 3 kapeikos, bet labai skanu.
Dukrytės megztuko rankovės kaip ir numegztos, liko atnaros ( na maždaug ) . Reika dar pasimatuoti , pasiskaičiuoti kiek atnaras siaurinti ir tt. Bus šiltnas, minkštas, linksmas . O man reiks siūlus atsivyti užmestukui. Video jau išsisaugojau, kaip megziu. Pagono nenoriu ( sau mezgiau ) darysiu reglaną . Viskas žinoma, bet gerai kai yra info pasikartoti tongue.gif
Savo pilkiuką pranešiojau. Labai šiltas. Labai lengvas. Paprastas kaip 3 kapeikos, bet gerai atitaikytos proporcijos - rankovės, ilgis plotis . Draugė sakė gražiai . MB paklausiau ar tinka, atsakymas buvo Gerai rolleyes.gif
Vakar buvo smigus VMI. Neduokdie taip prieš atostogas. Nors verk tada. O aš kitą savaitę atostogausiu ... Nei čia smagiai , nei ka, bet MB išsikaulino . Jam komandiruotė. Aš kartu . Linksmiau žmogui bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 20 spalio 2023 - 08:57
Labos smile.gif

Dusia jo rolleyes.gif truputuką pravaikiau mintis ax.gif
O mes lėksime sodan šeštadienį, darbų pilna suplanuota, bet kaži ko nespėsime labai, per tas dvi nepilnas dienas, ale nors pomidorus nurinksiu ir užraugsiu, nes jau nokinti dėžutėse man nėra skanūs o ir nesilaiko, tiesiog gal nemoku.Dar bus ir paprikų anas gal užmarinuosiu pagal Giedrių, skanu tinka visiems. Taigi planų yra o kaip bus įgyvendinama matysime biggrin.gif
O aš dar į jautieną negaliu žiūrėti unsure.gif va net nusipurčiau ir viešbutį aplink didelį ratą apeidavau pro jautieną 4u.gif gal reiks kokį troškinį daryti , nes sode tai šalta o jis sušildys nors ax.gif Kažkaip dar nesusirenku po atostogų tongue.gif

Atsakyti
Dusiuk,pasirodyk.Jūs turite daug nuorodų.Gal kokią skarą turite?Seniai nemezgiau,viską pamečiau visus raštus. ax.gif Atsibodo kojinės,norisi kokio didelio mezginio. ax.gif Ardysiu suknelę ir skarą narpliosiu,siūlai tai geri. mirksiukas.gif Kol kas prie mezgimo mašinos dar nesinori.
Atsakyti