Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2023 10 18, 12:50)
aš net nežinau, ar reik to valymo?
pvz, mano šuniui darė išsamius tyrimus - nieko nerado. Tai jei pas šunį nėr, gal žmogui (t.y. man)) dar mažiau šansų turėt?
Papildyta:
o kame čia kankinimas, kad bičių duonelę geria?


Saintlina, tai yra mano nuomonė. Niekam nieko nerekomenduoju wub.gif



"Kankinimas" - atsakymas į postą ką jaučiu gerdama riešutą ir maitindamasi paleo ax.gif

Ir kokį poveikį jauti?🧐

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 18, 13:07)
Saintlina, tai yra mano nuomonė. Niekam nieko nerekomenduoju  wub.gif
"Kankinimas" - atsakymas į postą ką jaučiu  gerdama riešutą ir maitindamasi paleo  ax.gif




tai aš ir supratau, kad tiesiog daliniesi, o nebandai įsiūlyti smile.gif ir mano čia tik šiaip pasvarstymai smile.gif

aa, aišku, tu čia dar ir apie paleo mėnesį smile.gif na taip, kankinimas, čia jau sutinku ))
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 10 18, 14:01)
tai aš ir supratau, kad tiesiog daliniesi, o nebandai įsiūlyti smile.gif ir mano čia tik šiaip pasvarstymai smile.gif

aa, aišku, tu čia dar ir apie paleo mėnesį smile.gif na taip, kankinimas, čia jau sutinku ))

Maitinimasis tai ne kančia. Bet negalima fermentuotų vynuogių salotų mirksiukas.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

O kodėl reikia tą pertrauka daryt po 14? Aš jau gal 30 d varau be pertraukų, ir man taip patinka tas jausmas 🤣. Jau esu priklausoma turbūt nuo bičių duonos 😂

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 10 18, 15:17)
<p>O kodėl reikia tą pertrauka daryt po 14? Aš jau gal 30 d varau be pertraukų, ir man taip patinka tas jausmas 🤣. Jau esu priklausoma turbūt nuo bičių duonos 😂</p>


Apie duonelės gėrimą sužinojau bitininkų kursuose. Vedė bitininkas. Pasak jo rekomenduojama vartoti 14 dienų. 35 gramai x 14 dienų bus 490 gramų . Kodėl rekomenduoja daryti pertrauką nepaklausiau. Kursai buvo vasara, duonelę išbandžiau tik rudenį. Kiek skaičiau lietuvių ar rusų kalba apie bičių duonelę tokio vartojimo būdo neužtikau. Vienintelis veiksmingas ( mano nuomone ) .
Atsakyti
Po gydytojos,viskas remisija,kol kas pasveikau.Dabar jau po laiko,gydytoja pradėjo sakyti teisybę,kad labai išvešėjęs buvo,jau kalbėjo apie trečia stadiją.O sakė,kad antra stadija.Net stebėjosi,kad taip gerai pasveikau.Kitaip ir būti negalėjo.Aš kuo mažiau galvojau apie tai. mirksiukas.gif MB gi pražus be manęs. biggrin.gif biggrin.gif
Ta proga prasilėkiau per mišką,dar grybus susirinkau,mažą kašikėlį iš garažo prigriebiau,net persirengti neturėjau,prasilėkiau,toks geras oras pasitaikė. wub.gif
Dar ir kopūstus spėjome pasiraugti,kibirą 25 litrų. mirksiukas.gif Na tikrai nėra kada išeiti. mirksiukas.gif
https://www.part.lt/...3f96de60266.jpg
Makavykai mažiukai,voveraitės,porą kepšių,šilbaravykių.Bet malonumas pasivaikščioti. wub.gif Dabar pradėsiu vaiščioti su savo elipsiniu treniruokliu.Man atrodo grybavimas baigėsi? mirksiukas.gif
Vaikai liepia šampano išgerti,proga yra. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 10 18, 15:39)
Po gydytojos,viskas remisija,kol kas pasveikau.Dabar jau po laiko,gydytoja pradėjo sakyti teisybę,kad labai išvešėjęs buvo,jau kalbėjo apie trečia stadiją.O sakė,kad antra stadija.Net stebėjosi,kad taip gerai pasveikau.Kitaip ir būti negalėjo.Aš kuo mažiau galvojau apie tai. mirksiukas.gif MB gi pražus be manęs. biggrin.gif  biggrin.gif
Ta proga prasilėkiau per mišką,dar grybus susirinkau,mažą kašikėlį iš garažo prigriebiau,net persirengti neturėjau,prasilėkiau,toks geras oras pasitaikė. 
Dar ir kopūstus spėjome pasiraugti,kibirą 25 litrų. mirksiukas.gif Na tikrai nėra kada išeiti. mirksiukas.gif
https://www.part.lt/...3f96de60266.jpg
Makavykai mažiukai,voveraitės,porą kepšių,šilbaravykių.Bet malonumas pasivaikščioti. Dabar pradėsiu vaiščioti su savo elipsiniu treniruokliu.Man atrodo grybavimas baigėsi? mirksiukas.gif
Vaikai liepia šampano išgerti,proga yra.



Valio,valio,valio,valio,valiooooo,valiooo!!!!!Tris kart Valioooo.
Oi kaip sveikinu,kokios geros zinios. 4u.gif 4u.gif
Tik negryzk i buvusia mityba,prisilaikyk,kaip iki siol cukru it miltu.
Nu saunu,pati geriausia zinia.
Einu vyno isgersiu taure i tavo sveikata. bigsmile.gif bigsmile.gif 4u.gif
victory.gif victory.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif clap.gif clap.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti

Labas rytas, 

Ingrida :4u:  pati geriausia naujiena  :wub:  :wub:  :wub: . Taip ir galvojau, kad neturi laiko sirgti  :4u:  :4u:  :4u: .

Mukute, jau Lietuvoje? Ar sėkmingai grįžote?

Luety kada į šiltus kraštus planuojat vėl?

Gražios dienos!

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Ačiū Merginos.Kitaip būti negalėjo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ingrida ,dziaugiuosi.
Bet vistik daug veiklos gryname ore yra labai sveika.O treniruoklis viduje tai jau nelabai sveika.
Ir kazkaip ,pamazu atsisakyt saldumynu.Pakeisti mastyma ta linkme.
Atsakyti
Ačiū AA.Na bet vistiek pliusas treniruoklis,nei nieko? mirksiukas.gif
Užteks ir lauke veiklos.
Su gydytoja pasitarėme,klausiau ar man skiepytis nuo gripo ,covido,bet nutarėme,kad sergu retai peršalimo ligomis,mažai susidūrimų su žmonėmis,geriau nesispkiepysiu. ax.gif
Dar vis vedu derybas su draudimu.Radau įmonę,kuri parašė komercinį pasiūlymą,išsiunčiau draudimui,matysime.Aš jiems įkyrėsiu. biggrin.gif
Gydytoja patarė gerti vitaminą D(GERIU),ŽUVIES TAUKUS.
Antradienį pas šeimos gydytoją,išsirašyti dozę vaistų.Bandysiu sužinoti,ką daryti dėl kepenų apriebėjimo?Ką geriau daryti?Šeštadienį kaip tik laidą per tv3 ta tema.
Atsakyti
Labai abejoju ,ar televizorius geriausias gydytojas.
Atsakyti