Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos, Ingrida, kaip tyrimų rezultatai ? Jau žinai ? Amadėja, užauga tie vaikai 4u.gifKad tik tokios bėdos Pradėjau savo rudeninį sveikatinimosi kursą ax.gifJuodas riešutas + priešuždegiminė mityba ir jokių fermentuotų vynuogių salotų ( siaubas tongue.gifbigsmile.gif). Reikia žiemai pasiruošti tongue.gifTaigi vasara visada plaukus pasileidžiam mirksiukas.gif Luety pareik ką wub.gifReikia Tavo ramių postu 4u.gif
Kas tas juodas riešutas su priešuždegimine mityba?🧐
Atsakyti

Juodo riešuto kapsulės yra nuo kirminų. Kiekvieną rudenį abu su MB geriam.  Katė gauna  kariškių vaistų.  Priešuždegiminė mityba  pagal mane yra švari paleo. Be pieno, grūdų ir kt. Yra knyga apie paleo, paga ją  detoksą darau...

Atsakyti

Ingrida laukiam gerų žinių :4u: 

Luety,  mezgimas gerai , bet turi laiko senjore būdama. Eik porą valandų pasivaikščioti. Nėra blogo oro, yra prasta apranga :wub: .  

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 17, 11:45)
<p>Juodo riešuto kapsulės yra nuo kirminų. Kiekvieną rudenį abu su MB geriam.  Katė gauna  kariškių vaistų.  Priešuždegiminė mityba  pagal mane yra švari paleo. Be pieno, grūdų ir kt. Yra knyga apie paleo, paga ją  detoksą darau...</p>


Norėjau parašyti katiniškų vaistų . O telefonas pataisė pagal save biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Žmonės kapsulės va tokios - rekomenduotos man ir brangiausiam osteopatės:
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Ruduo. tongue.gif
Atsakyti
Dėkui Ingrida už kavą 4u.gif
Lyja arba lyja šiandien.
Prisiauginau labai gražių ropių. Ir skanios. Turiu keliū rūšių, skaniausios šitos:
https://zaliastotele...38018-3996.html
Paklausiau Mukos sėjau labai vėlai . Tai visos sveikos , be kirminų. Orai pasikeitė, per Oną nebegalima sėti, per anksti. Be to senais laikais sėdavo į ražieną ... Ten sterilu. O aš daže kur visokių gyventojų daug. Dabar lapus kopūstinukas užpuolė, bet jau dzin nes užaugo. Pagal mano tikėjimą labai geras maistas biggrin.gif Už bulbas tikrai geresnis mirksiukas.gif
Storesnio megztinio abi rankoves megzti biški yra vargo , ne taip smagu kaip pilko pūko . Ir neturiu valo 120 šitiems virbalams su kuriais mezgu . 100 kaip ir maža stebuklingai kilpai ... Reikia labai žiūrėti kad nepabėgtų. Lantern Moon virbalai kažkas nerealaus. Patys smagiausi iš mano išbandytų , atrodo patys mezga... Verti wub.gif


Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 10 18, 06:17)


Labas rytas.
Ruduo. tongue.gif

Labas rytas, 4u.gif 4u.gif
Ingridos foto,tai vaizdas pro mano langa,tik dar plius lietus,lietus lietus...visa savaite rodo bus.Ir nori/nenori,tenka jungt siluma po truputi pasisildyt buta,nes jauciasi saltis ir dregme.Nebuvo numatyta iki lapkricio vidurio dar to daryt. ax.gif ax.gif
Man siulo geras zmogus Kaune Ivermectino ir Hydroxychloriquino tabletem.Puikus parazitu valymo budas,rekomenduoju ypac po skiepo.Labai padeda,isvalo parazitus,cia zmoniu tabletes,ne gyvuliu.Buciau turejus,buciau gerus per kovida,bet nusipirkau,kaip tik,pries savo susirgima,tai sirgau tikrai lengvai.
Dusia,gerai darai,kad valai parazitus,tikrai ju dabar gamtoje daug ir zmones turi ju daug.O daugelis ligu siuolaikiniu yra grynai del parazitu.Pasidalink kokia info paleo,knygos neturiu,idomu,gal ir sau prisitaikyciau,tik nenoriu daug skaityt,kai tik imu skaityt apie kazkokias dietas,iskart atmetimo reakcija.Gal kokiu meniu turi.Ar tai ne panasi i keto?
Kaip Amadejos vaikelis?Kaip Ex spurgyte?Ex,vezeisi ja,ar kur paskolinai tam laikotarpiui.Buciau LT,sakyciau atvezk man paglobot,kai kur vaziuoji.Pasiilgau tokiu klecku,anukai isaugo jau.Greit auga anukai,greiciau nei vaikai. ax.gif ax.gif
Atsakyti

Norėjau parašyti katiniškų vaistų . O telefonas pataisė pagal save biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Žmonės kapsulės va tokios - rekomenduotos man ir brangiausiam osteopatės:
d3a6244d8cdfed7a9d2cf87c26d5.jpg

Ir kokį poveikį jauti?🧐

Šiandien mano kūdikiui 17 m sueina. Dieve dieve, kur dingo laikas....

Beje, ačiū tiems kas pareklamavo čia bičių duoną. Geriu ištirpintą jau kelios savaitės, tai tikrai lb jaučiu daugiau energijos 

Atsakyti
Luety, knygą visos skaitėm kiek pamenu . Senai senai . Išbandžiau aš viena. Mukai ir Tau neaptiko , neužkabino .
https://www.knygos.l...ityba-30-dienu/
Dar buvo temos supermamose. Pagal mane nuo keto skiriasi . Keto pagal mane ne sveikatai. Gali naudoti turint tam tikras ligas ar svorio metimui. Skaičiuojant . Paleo ne svoriui, o sveikatai.
Tai kad vaistus nuo kirminų ir vaikams prieš darželį ar prieš mokyklą mano gydytoja visada liepdavo sugirdyti . Seni laikai būvo , gal dabar nereikia? Naudodavom chemiją.
PS parazitai žmogui irgi yra reikalingi . Imuninei sistemai . Milijonus metų su jais gyvenom , o dabar norim gyventi steriliai . Ir prasideda imuninės sistemos " durniavimai" , ty autoimuninės ligos... Riešutas geriau už pelyną, platesnis spektras ( man taip sakė ). Ir patinka geriesiems žanyno gyventojams, Ne taip kaip chemija.
Va taip aš galvoju. Ir taip gal 10 metų gyvenu - vis pasidarau valymą . Kaip įpusėjusi šeštą dešimtį moteriškė tai visai padoriai biggrin.gif Duokdieve ir toliau taip ...
Luety , o pas tave kovidas su komplikacija buvo , ty nervo uždegimas išlindo ? Kiek aš pamenu , o gal klystu ?



Papildyta:
QUOTE(Anidanda @ 2023 10 18, 12:09)
<<p>Šiandien mano kūdikiui 17 m sueina. Dieve dieve, kur dingo laikas....</p><p></p><p>Beje, ačiū tiems kas pareklamavo čia bičių duoną. Geriu ištirpintą jau kelios savaitės, tai tikrai lb jaučiu daugiau energijos </p>


Sveikinimai mamai ir kūdikiui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Bičių duona rekomendavau aš . PS po kokių 14 dienų daryk pertrauką , bent savaitę. Tada vėl gali. Dar energijai tinka žiedadulkės. Aš nebandžiusi.

Po mėnesio tokio organizmo kankinimo pameti 3-4 kg, pašviesėja veidas. Ir praktiškai jokie peršalimai nepuola visa žiemą . Kolektyvas mano būdavo didelis vyrai krenta kaip lapai , kolegė kuri už 1,5 metro sėdi išgriuva, o man nei slogos . Net abydna, turi dirbti biggrin.gif
Diskutuoti apie paleo mitybą galiu, rekomendacijų dalinti ne biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif neturiu medikės diplomo. Skaityti , gilintis ir tt reikia pačiam. Jei pirksi mitybos planą tai man kaip pinigus į balą išmesti. Jei neturi supratimo kas, kaip , kam.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 10 18, 11:45)

Dusia,gerai darai,kad valai parazitus,tikrai ju dabar gamtoje daug ir zmones turi ju daug.


aš net nežinau, ar reik to valymo?
pvz, mano šuniui darė išsamius tyrimus - nieko nerado. Tai jei pas šunį nėr, gal žmogui (t.y. man)) dar mažiau šansų turėt?
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 18, 12:29)

Po mėnesio tokio organizmo kankinimo pameti  3-4 kg


o kame čia kankinimas, kad bičių duonelę geria?
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 10 18, 10:09)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73109597" data-time="1697553914"><div><p>Norėjau parašyti katiniškų vaistų . O telefonas pataisė pagal save
Žmonės kapsulės va tokios - rekomenduotos man ir brangiausiam osteopatės:
[img></blockquote><p>Ir kokį poveikį jauti?🧐</p><p></p><p>Šiandien mano kūdikiui 17 m sueina. Dieve dieve, kur dingo laikas....</p><p></p><p>Beje, ačiū tiems kas pareklamavo čia bičių duoną. Geriu ištirpintą jau kelios savaitės, tai tikrai lb jaučiu daugiau energijos </p>


Sveikinimai tavo suneliui ir teveliams.Oi,kaip seniai man tai buvo doh.gif...pries 30 metu,nes rugsejo 23 mano dukrai suejo 47m. doh.gif


QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 18, 10:29)
Luety, knygą visos skaitėm kiek pamenu . Senai senai . Išbandžiau  aš viena. Mukai ir Tau neaptiko , neužkabino .
https://www.knygos.l...ityba-30-dienu/
Dar buvo temos supermamose.  Pagal mane nuo keto skiriasi . Keto  pagal mane ne sveikatai. Gali naudoti turint tam tikras  ligas ar svorio metimui. Skaičiuojant .  Paleo ne svoriui, o sveikatai.
Tai kad vaistus nuo kirminų ir vaikams prieš darželį ar  prieš mokyklą mano gydytoja visada liepdavo sugirdyti . Seni laikai būvo , gal dabar nereikia? Naudodavom chemiją.
PS parazitai žmogui irgi yra reikalingi . Imuninei sistemai . Milijonus metų su jais gyvenom , o dabar norim gyventi steriliai . Ir prasideda imuninės sistemos " durniavimai" , ty autoimuninės ligos...   Riešutas geriau už pelyną, platesnis spektras ( man taip sakė ).  Ir patinka geriesiems žanyno gyventojams, Ne taip kaip chemija.
Va taip aš galvoju. Ir taip gal 10 metų gyvenu - vis pasidarau valymą . Kaip įpusėjusi šeštą dešimtį moteriškė tai visai padoriai  biggrin.gif Duokdieve  ir toliau taip ...
Luety , o  pas tave kovidas su komplikacija buvo , ty nervo uždegimas išlindo ? Kiek aš pamenu , o gal klystu ?
Papildyta:
Sveikinimai mamai ir kūdikiui    4u.gif  4u.gif  4u.gif
Bičių duona  rekomendavau aš . PS po kokių 14 dienų daryk pertrauką , bent savaitę. Tada vėl gali. Dar energijai tinka žiedadulkės. Aš nebandžiusi.

Po mėnesio tokio organizmo kankinimo pameti  3-4 kg, pašviesėja veidas. Ir praktiškai jokie peršalimai  nepuola visa žiemą . Kolektyvas mano būdavo didelis vyrai krenta kaip lapai , kolegė kuri už 1,5 metro sėdi išgriuva, o man nei slogos . Net abydna, turi dirbti  biggrin.gif
Diskutuoti apie paleo mitybą galiu, rekomendacijų dalinti ne  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  neturiu medikės diplomo. Skaityti , gilintis ir tt reikia pačiam. Jei pirksi mitybos planą tai man kaip pinigus į balą išmesti. Jei neturi supratimo kas, kaip , kam.

Oi,skaiciau ta knyga ir turiu kazkur,bet nebeprisimenu,reik prisimint ir pavartyt.Meniu nenoriu,tik nuorodas prisiminimui.
Trisakio nervo uzdegimas pas mus gimines silpna vieta.Man jau daug metu,bet vis uzmusdavau su dikloberlu,diclacu ar kitu brudu.Po kovido ypac isryskejo ir nepasidave gydymui,bet paskui padejo paracetamolis,bet doze zveriska,nenorejau ant jo sedet,tai kreipiausi i gyd.ir gavau kito s...tegretolio.Daug negeriau,nes nebejutau jo.Dabar vis dar laiks nuo laiko pasikelia,bet ne taip jautriai .MB irgi buna,mano abiem broliam,sunui uzeina,zodziu sakyt,kad komplikacija kovido,negaliu,manau tik pajautrino,iskele labiau,nes man visa nakti labai gele galva,o ryte sveika.Trisakio nervo uzdegimas islindo po keliu dienu paskui.
Kazin ar to juodo riesuto,kaip vaisiaus nera pirkt,man tie visokie papildai ne labai norisi siais laikais gert,vis ieskau naturaliu pavidalu.Prisirinkau kastonu,uzsipyliau su degtine sanariams,cesnaka uzsipyliau vynu,,penktadieni jau vartosiu,skanus vaistas bus bigsmile.gif bigsmile.gif kraujagysliu valymui ir stiprinimui,po to laukia cesnakas su spiritu laseliais,net kirminai nees po zeme. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 18 spalio 2023 - 11:56
QUOTE(Anidanda @ 2023 10 18, 12:09)
Šiandien mano kūdikiui 17 m sueina. Dieve dieve, kur dingo laikas....


didelis jau wub.gif Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti