Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Per tuos vejus nesibaigiancius elektra dingo 😳. Skalbykle užstatyta, sriuba verda, viskas išsijungė neribotam laikui 😅

Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 10 15, 07:42)
Taigi ne griekas, niekas neužpyks jei tą pažadą ir sulaužysi  bigsmile.gif Tu įdomiai pasakoji, lengva skaityt, neima nervas  biggrin.gif ir tavo nuomonė man labiausiai priimtina. Visame kame.
Dusios nuomonės irgi 👍Ir dar visos kitos, ir kur nereik vertėjo  biggrin.gif

Aš tik kažkaip nesuprantu kaip turit laiko įsigilinti į diskusijas, diskutuot, visur jūs visos spėjat. Dar ir grybaujat  ir daržus knisat šalia visų diskusijų. Nu, man darbas trukdo  bigsmile.gif Darbas darbe. O jei jau užsiimu žemės, sodo, šienavimo, mašinos remonto darbus, dar kokias nenumatytas veiklas, vsio, ryte išstriksėjai - vakare paršliaužei. Net pamiršti, kad yra toks išradimas kaip telefonas, televizorius, internetas. Gerai, kad dar pagalvę ir lovą prisimenu, kitaip griūčiau tarpdury..

Niu ką, A.Alta,  eisiu šiandien savo vilkolakio DNR panagrinėt biggrin.gif Reikia kažkur tas savo alūnes sukaišiot, bent iki pavasario apnakvydint. Neturiu su jomis patirties, nežinau kada atželia, kada tas jų grožis pasimato. Prisigriebiau visokių spalvų, dabar beveik gailiuosi.

Jei isijungtum kokia media priemone, gal suzinotum ,kad vergija jau panaikino.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,
Ruduo, ruduo... Vėjas, lietus ir smarkias šalnas žada šią savaitę. Mukute pagalvok ar verta grįžti ? wub.gif Mes pernais tokiu metu buvom Turkuose, vaje kaip nemiela buvo iš lėktuvo išlipus.
Luety , radai raštą megztukui? Aš vieną baigiau , reikia išskalbti . Sveria tai tik 260 gramų. O atrodo toks šiltas... Siūlo struktūra tokia , su pūkeliu. Nei mėginukas, nei prieš tai numegztas iš tokių pačių siūlų netįso . Dabar ėmiau didesnius virbalus, tikiuosi irgi laikys formą išskalbus. Tokį didesnį nusimezgiau, kur jau daugiau blink.gif
Kaime darbų nepaspėjau visų per savaitgalį. Reikia kažkaip viduryje savaitės ištrūkti , nes savaitgaliui lyg yra kitų planų . Noriu uždaryti sezoną. Nepatinka man ten kai šalta, šlapia , lietus.
Gražaus ir darbingo pirmadienio 4u.gif
Atsakyti
Labos,
Ai Dusia verta ax.gif čia amžinai šilta irgi nebus . Gaila tik, kad šalnos, eis kompostinen nemažai pomidorų, nes tik šeštadienį papulsiu sodan. Žeme nekasta, lysves ne paruoštos česnakam … na nieko kaip nors biggrin.gif
Tiesa patarimo, ar žeme geriau sukaktį ar sukultivuoti?
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 16, 08:53)
Ruduo, ruduo... Vėjas, lietus ir smarkias šalnas žada šią savaitę.


šiandien saulė šviečia, dangus žydras, vėjukas visai nedidelis. Gražiausia diena wub.gif
Vakar buvom po Užutrakį pasivaikščioti, vaikeliukas net važiavo kartu ir net fotoaparatą pasiėmė )) prigamino man šuns nuotraukų ))
Šeštadienį kaime buvom, braškes pagaliau pasodinau )) gal jau nenudžius pagaliau. Dar plotą dirbtine žole užklojau, nes tingėjau kasti ir šaknis išrinkinėti. Pavasarį nuimsiu, bus švari žemė, pasodinsiu dar.
Česnakų dar nesodinau, spėsiu. Šiltanmių irgi dar nesutvarkiau. Tai kad auga dar agurkai ir pomidorai, kaip juos raut? Spėsiu.
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 10 16, 09:15)
Labos,
Ai Dusia verta  ax.gif čia amžinai šilta irgi nebus . Gaila tik, kad šalnos, eis kompostinen nemažai pomidorų, nes tik šeštadienį papulsiu sodan. Žeme nekasta, lysves ne paruoštos česnakam … na nieko kaip nors biggrin.gif
Tiesa patarimo, ar žeme geriau sukaktį ar sukultivuoti?

Muka, pas Tave soduose šilčiau manau negu pas mane kaime ant vėjų ? Gal šiltnamyje nenušals ?
O dėl kasimo ar kultivavimo tai tikrai nežinau . Yra kas visai nekasa, tik mulčiuoja. Man taip patogiau.
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 10 16, 09:15)

Tiesa patarimo, ar žeme geriau sukaktį ar sukultivuoti?


pas mus traktoriaus suarta būna. O jei nedidelis plotas, tai susikultivuočiau ir tikrai užtektų.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 16, 10:57)
Muka, pas Tave soduose šilčiau manau  negu pas mane kaime ant vėjų ? Gal šiltnamyje nenušals ?
O dėl kasimo ar kultivavimo tai tikrai nežinau . Yra kas visai nekasa, tik mulčiuoja.  Man taip patogiau.

Na neturiu mulciaus unsure.gif ai matysiu kaip bus o dabar saule jūra ir tongue.gif
Atsakyti
Pas mane kultivatorius netinka, nes rudenį būna storai mulčo. Todėl kasu ... O ir žemė smėlynai , vienintelis būdas "užsiauginti" humusingą sluoksnį yra mulčiavimas. Arba reikia pirkti žemę. Pinigus kainuoja biggrin.gif
Aš galvoju jei neturiu sveikatos susikasti kokių dviejų arų daržo tai man jo ir nereikia tongue.gif
Vakar kaime buvo toks vėjas , kad nerauk rūtų. Telefonas rodė 26-30m/s. Ten visada vėjuota, namukas ant kalno.
Aš pavasarį su dideliu entuziazmu visus darbus dirbu. Rudenį , kai visa gamta miršta - minga man kaime nebepatinka. Kaune taip nesijaučia.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 16, 10:52)
Pas mane kultivatorius netinka, nes rudenį būna storai mulčo.  Todėl kasu ...  O ir žemė smėlynai , vienintelis būdas "užsiauginti" humusingą sluoksnį yra mulčiavimas. Arba reikia pirkti  žemę.


pas mus darže durpė, tai ten bėdos nėr. Bet sode smėlis, tai jeigu ką sodint reik, vežuosi žemę iš kažkur.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 10 16, 11:43)
pas mus darže durpė, tai ten bėdos nėr. Bet sode smėlis, tai jeigu ką sodint reik, vežuosi žemę iš kažkur.


Buožė biggrin.gif
Va todėl ir tokie geri derliai.
Mano sesės vis stebisi , kaip aš tokioj žemėj kažką sugebu užauginti tongue.gif
Atsakyti