Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas 4u.gif

brrr kaip salta,vos 11 silumos ir vejas 20km/h,bet saulyte sviecia,sviesu.
Uz ka bebalsuosi,niekas nepasikeis,nedekit iliuziju,iseitis-nebalsuoti.Kuo daugiau tokiu bus,tuo greiciau zmones pastatys savo valdzia,o ne tuos bezdilas,kurie isrenkami pagal sarasus ir sedi po 30 metu tenai,lyg vorai voratinklyje.
Pasiskaitykit,kas yra balsavimo biuletenis.Tai toks lapelis,kada imetes i ura tampi neigalus ka nors keist.
Dusia,jei megzciau tik gerosiomis akimis,numirciau is nuobodulio ir mesciau megztini po keliu eiliu.Man turi but kazkoks rastelis,kad galeciau mastyt kazkiek,kad matyt,kaip kyla eiles ir kas gaunasi,kad but ne nuobodu.Kiauriarascio ziemai nenoriu.Paprastas pynes ir viskas.
Manes irgi laukia dar sodas sutvarkyt,pasodint cesnakus ir svogunus.Nu bet cia lapkrity.Iki to reik sutvarkyt soda.
Einu megzt,gero sestadienio.

Tai jei niekas nebalsuos, kas gi išrinks ir pastatys savo valdžią? Kažkokia loginė klaida čia.

Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 10 14, 12:15)
Oi tie grybai. Ką tik pasigyriau, kad nemėgstu grybaut, nu ir ką, lepšių kieme po langais pridygo. Ir kiek daug! Netvarka, reikėjo susirinkt. Tai vakar kibirą ir pririnkau. Dar tų vadinamų juodukų irgi nemažai radau. Nu ką, reiks kažkaip suvalgyt.
O musmirių koks gražumas, nai nai... net nufotkinau.

Labai geras oras šiandien. Gal kiek ir apsiniaukę, bet nešalta. Ir aviečių dar yra, ir braškių. Nedaug, bet smagu ir tos kelios saujelės uogų.

Prieš du metus išnaikinau savo gėlynus kokius turėjau, užsėjau žole. Nereik, galvojau. Dabar jau galvoju, gal maaažą maaažą lopinuką reik prakapstyt. Neištvėruau, depe spontaniškai nusipirkau keletą alūnių, nu ir neturiu jų kur pasodint. Įkišau su vazonais prie braškių.. nėr kur daugiau. Kam aš tas alūnes pirkau, iki šiol nesuprantu.

Taigi ,prigimties nepakeisi,lenda sodininko DNR ,kaip kokie vilkolakio nagai,nevalingai.
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 10 14, 10:20)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Luety" data-cid="73108881" data-time="1697274936"><div><p>Labas rytas vartotojo įkelta nuotrauka

brrr kaip salta,vos 11 silumos ir vejas 20km/h,bet saulyte sviecia,sviesu.
Uz ka bebalsuosi,niekas nepasikeis,nedekit iliuziju,iseitis-nebalsuoti.Kuo daugiau tokiu bus,tuo greiciau zmones pastatys savo valdzia,o ne tuos bezdilas,kurie isrenkami pagal sarasus ir sedi po 30 metu tenai,lyg vorai voratinklyje.
Pasiskaitykit,kas yra balsavimo biuletenis.Tai toks lapelis,kada imetes i ura tampi neigalus ka nors keist.
Dusia,jei megzciau tik gerosiomis akimis,numirciau is nuobodulio ir mesciau megztini po keliu eiliu.Man turi but kazkoks rastelis,kad galeciau mastyt kazkiek,kad matyt,kaip kyla eiles ir kas gaunasi,kad but ne nuobodu.Kiauriarascio ziemai nenoriu.Paprastas pynes ir viskas.
Manes irgi laukia dar sodas sutvarkyt,pasodint cesnakus ir svogunus.Nu bet cia lapkrity.Iki to reik sutvarkyt soda.
Einu megzt,gero sestadienio.</p></div></blockquote><p>Tai jei niekas nebalsuos, kas gi išrinks ir pastatys savo valdžią? Kažkokia loginė klaida čia.</p>


O kam balsuot uz tokius,kurie daro destrukcija valstybeje.Ar jums reikalinga tokia valdzia?Kai niekas nebebalsuos,atsiras galimybe rinkt savo valdzia,keist istatymus,rinkt ne pagal sarasus ,o asmenis,tuos kurie mums tinka ir patinka,kurie tures savo programa ,mums tinkancia,o kai rinktas asmuo,o ne sarasas,tai ir atsakomybe isrinktojo didesne ir mes galim pareikalaut tada jo atsiskaitomybes uz atliktus/neatliktus darbus.O pagal sarasa nieko neisreikalausi.
Atsakyti

JL pozicija yra nebalsuoti seimo rinkimuose. Tik renkant merus liepė balsuoti. Lietuvoje jei mažas rinkėjų aktyvumas visada valdžioje konservatoriai. Nes tie kas juos myli, visada  balsuoja. Pareigingai, nuo ryto, su baretėmis. Luety, mūsų mezgimas skiriasi. Aš mezgu po dienos darbų meditacijai.  Arba ryte  dienos darbus mintyse dėliodama. Todėl man labai tinka dvi kojinės kartu, rankovės kartu, nes nereikia daug galvoti. Ir žinau kad bus visiškai vienodos. Prefekcionistė... Tau mezgimas proto mankšta. Man atsipalaidavimas. Todėl man visada sunkiausiA mezgant pradėti, ty suskaičiuoti... tingiu dėl mezgimo protą mankštinti  :D​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 14 spalio 2023 - 12:20

O kam balsuot uz tokius,kurie daro destrukcija valstybeje.Ar jums reikalinga tokia valdzia?Kai niekas nebebalsuos,atsiras galimybe rinkt savo valdzia,keist istatymus,rinkt ne pagal sarasus ,o asmenis,tuos kurie mums tinka ir patinka,kurie tures savo programa ,mums tinkancia,o kai rinktas asmuo,o ne sarasas,tai ir atsakomybe isrinktojo didesne ir mes galim pareikalaut tada jo atsiskaitomybes uz atliktus/neatliktus darbus.O pagal sarasa nieko neisreikalausi.

Tai kaip atsiras galimybė rinkt, jei niekas nebalsuos? Nu logiškai pagalvok, kas išrinks tuos, kurie keis įstatymus? 

Ir na negi tu tiki tom jų programom? 

Atsakyti
buvau prisizadejus nekalbet apie politika. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 14 spalio 2023 - 15:35

buvau prisizadejus nekalbet apie politika. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif4u.gif

Matai, ne esmė kokia tema. Esmė yra kad būtų loginė grandinė, apie ką bediskutuotume.

Ir dažnai žmonės tiesiog pasigauna idėją Ir ją kartoja nesusimąstydami, kad tame visai nėra ar maža logikos, kad nesusiveda galai. Kaip kad pvz buvo vasaros gale, kai sakei jog rugsėjo gale skrydžius apribos. Ir negalėjai logiškai to pagrįsti. 

Tai vat jokios diskusijos negali vystysis, jei tingima pagalvot logiškai, apsvarstyti reikalą iš visų pusių, be kategoriskumo, tiesiog dalintis mintimis ir argumentais

Atsakyti

Ir iš tiesų diskutuoti, net ir nesutampant nuomonėms, yra įdomu, bet ir nebūtina kažką įrodyti iki galo. Vistiek kažką išsinešti iš diskusijos gali. Bet tam reikia nebijot rašyt ką galvoji. Nebijot pagrįsti, hei kas klausia, nebijot argumentuitai gint savo poziciją. Tai tikrai nereiškia automatinio konflikto, tiesiog atsiriboti gali, Nesusireiksmint, nesuasmenint visko taip. Tik tada bus įdomu ir nebus nuoskaudu.

Bet pastebėjau kad sunkiai forumuose paskutiniu metu vyksta tokios diskusijos. Visi kažkokie įsižeidę, puldinėja viens kitą tuoj pat asmeniškai, dar kokius vyrus vaikus ar 100 m senumo nuodėmes primena 🤣. Nu ir ca gaunasi tik apie ūkį ir buitį. Liūdna išties 

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 10 14, 15:57)
buvau prisizadejus nekalbet apie politika. biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  4u.gif

Taigi ne griekas, niekas neužpyks jei tą pažadą ir sulaužysi bigsmile.gif Tu įdomiai pasakoji, lengva skaityt, neima nervas biggrin.gif ir tavo nuomonė man labiausiai priimtina. Visame kame.
Dusios nuomonės irgi 👍Ir dar visos kitos, ir kur nereik vertėjo biggrin.gif

Aš tik kažkaip nesuprantu kaip turit laiko įsigilinti į diskusijas, diskutuot, visur jūs visos spėjat. Dar ir grybaujat ir daržus knisat šalia visų diskusijų. Nu, man darbas trukdo bigsmile.gif Darbas darbe. O jei jau užsiimu žemės, sodo, šienavimo, mašinos remonto darbus, dar kokias nenumatytas veiklas, vsio, ryte išstriksėjai - vakare paršliaužei. Net pamiršti, kad yra toks išradimas kaip telefonas, televizorius, internetas. Gerai, kad dar pagalvę ir lovą prisimenu, kitaip griūčiau tarpdury..

Niu ką, A.Alta, eisiu šiandien savo vilkolakio DNR panagrinėt biggrin.gif Reikia kažkur tas savo alūnes sukaišiot, bent iki pavasario apnakvydint. Neturiu su jomis patirties, nežinau kada atželia, kada tas jų grožis pasimato. Prisigriebiau visokių spalvų, dabar beveik gailiuosi.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mėgaujausi poilsiu nuo visų maisto gamybų,rūpeščių.
Pabuvojome,kavos festivalyje,prisiragavome visokių rūšių kavų,vaikai prispirko nematytų kavų.Apsilankėme Mo muziejuje,tikrai patiko,Vilniaus 700-šimmečiui skirta paroda,kai muziejai tikrai nepatinka,čia patiko. wub.gif Papietavome gruzinų namuose,žaidėme stalo žaidimus iki pat pirmos,su visais trejais.Laukiu ėjimo Bendikto kiaušinių pusryčimas į kavinę.Tik savo lovoje geriau miegasi. ax.gif Vakare-koncertas. ax.gif Išeigines užskaitau. mirksiukas.gif
EX,neišrankios tos alūnės. 4u.gif
Atsakyti

64cc2cd1e990444d53fad5099886f00a.jpg
Labas rytas.
Mėgaujausi poilsiu nuo visų maisto gamybų,rūpeščių.
Pabuvojome,kavos festivalyje,prisiragavome visokių rūšių kavų,vaikai prispirko nematytų kavų.Apsilankėme Mo muziejuje,tikrai patiko,Vilniaus 700-šimmečiui skirta paroda,kai muziejai tikrai nepatinka,čia patiko. wub.gifPapietavome gruzinų namuose,žaidėme stalo žaidimus iki pat pirmos,su visais trejais.Laukiu ėjimo Bendikto kiaušinių pusryčimas į kavinę.Tik savo lovoje geriau miegasi. ax.gifVakare-koncertas. ax.gifIšeigines užskaitau. mirksiukas.gif
EX,neišrankios tos alūnės. 4u.gif

Pas mus tai sūnus su martele savaitgaliui atvarė, tai irgi vakarojom ir pliurpem iki nakties. Dar pirtį išsinuomojom, issikaitinau vakar, isokau į prūda porą kartų ir gerklė šiandien siaubingai skauda. Būsiu prisidirbus dar ant viršaus visų ligų 🥺

Atsakyti

Labas rytas, 

Ingrida, labai smagus Tavo savaitgalis. Tikras poilsis :4u: 

Atvėso, prognozės dar liūdnesės.  Vakar pasodinau česnakus ir svogūnus. Mažiau negu kitais metais česnakų.  Prieskonių gamybai tikrai užteks, o daugiau ir nereikia.

Luety perskaičiau Tavo ilgą postą :4u: . Politikų atlyginimai maži. Koks protingas žmogus gali eiti į politiką? Versle taigi kelis sykius daugiau gali uždirbti.

Tas kelias kurį tu aprašei pagal mane utopija.  Realiau , kad ateis diktatorius...

Pagyvensim, pamatysim :rolleyes: .

Kas liečia pasaulinę politiką... tai šiuo metu vyksta ketvirtas pasaulinis karas. Persidalinamos teritorijos. Totalizatorius : Kinija-Taivanas? Bus iki Amerikos rinkimų, ne?  Aš manau bus, MB sako tylėk Kasandra :D .

Gražaus sekmadienio :4u:​ 

Atsakyti