Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

 Aš irgi balsavau už liberalus, o jie - pyst - ir sudarė koaliciją su mano ypač nemylimais konservais. Tai nežinau už ką bebalsuot reiks..

Man irgi nelimpa konservai. Tiesiog. Aišku, ir neturi lipti, nes nesu aš kažkokia verslininkė 😃😃😃 plius ta jų arogancija... 

Na, negalėjo jie kitaip. Aišku ta koalicija nevykusi, nes liberaliosios idėjos gauna malkų, bet, o ką daryt, kai pas mus žmonės taip į kraštutinumus linkę. 

Atsakyti

Bėda yra su mūsų socdemais, nes jie kažkokie iškasenos, o konservai progresyvesni..

Dar bėda, kad liberalai permažai gauna mandatų irnegali tapti rimta atsvara (nesugeba tapt vieninga jėga, sugeba nelaiku prisidirbt ar dar kažką).

Atsakyti

Apie islamą.  Apie "užminuotas" Lietuvos mokyklas.
Netikiu kad čia hamas. Manau ruskiai

 Aš irgi balsavau už liberalus, o jie - pyst - ir sudarė koaliciją su mano ypač nemylimais konservais. Tai nežinau už ką bebalsuot reiks..
Aš taip pat dariaiu. Užtat ir nebeliko pasitikėjimo 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 13 spalio 2023 - 21:04

Netikiu kad čia hamas. Manau ruskiai

Aš taip pat dariaiu. Užtat ir nebeliko pasitikėjimo 

Visko gali būt. Realu, kad pasinaudojo situacija. Labai netgi. Reik, kad atkastų bent jau iš kurios šalies siųsta ar ieškota tų el.paštų brnt. 

Mes sunku tikėti, kad įdomūs tiems hamas.

Atsakyti

Esmė, kad vistiek balsuot reiks. 

Atsakyti

Esmė, kad vistiek balsuot reiks. 

Aš jaučiu už skvernelio naują partiją balsuosiu. 😁blogiau jau gi nebus 😂🤣

Atsakyti

Aš jaučiu už skvernelio naują partiją balsuosiu. 😁blogiau jau gi nebus 😂🤣va

Nerekomenduoju.... jie neprognozuojami

Atsakyti

Nerekomenduoju.... jie neprognozuojami

Kiti irgi neprognozuojami

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Keliame sparnus sostinėn.Vaikai kviečia,sakė kažkoks kavos festivalis.Rytoj į koncertą. ax.gif
Namuke darbuosis fotografė,mainais į poisį.
Lauke šilta. mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Ingrida, gero laiko Vilniuje :4u: .

Aš megztuką baiginėju, liko rankovių atnaros. Bet man paprasta megzti sau. Nenoriu jokių pynių ar kiauraraščių. Tarybiniais laikais tokių prisimezgiau. Dabar paprasti baziniai megztukai. Siūlas įdomesnis ir pirmyn.

Vakar atvažiavę į kaimą sugalvojom patikrinti miškelį prie namų.  Vaje kiek grybų! Lepšiai vos iš miško paleido. Tai daržas liko nekastas, kiti darbai nedirbti.  

Kažin ropes nusirauti ar palikti? Kitą savaitę baisų orą žada...

Gražaus šeštadienio  :4u:​ 

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

brrr kaip salta,vos 11 silumos ir vejas 20km/h,bet saulyte sviecia,sviesu.
Uz ka bebalsuosi,niekas nepasikeis,nedekit iliuziju,iseitis-nebalsuoti.Kuo daugiau tokiu bus,tuo greiciau zmones pastatys savo valdzia,o ne tuos bezdilas,kurie isrenkami pagal sarasus ir sedi po 30 metu tenai,lyg vorai voratinklyje.
Pasiskaitykit,kas yra balsavimo biuletenis.Tai toks lapelis,kada imetes i ura tampi neigalus ka nors keist.
Dusia,jei megzciau tik gerosiomis akimis,numirciau is nuobodulio ir mesciau megztini po keliu eiliu.Man turi but kazkoks rastelis,kad galeciau mastyt kazkiek,kad matyt,kaip kyla eiles ir kas gaunasi,kad but ne nuobodu.Kiauriarascio ziemai nenoriu.Paprastas pynes ir viskas.
Manes irgi laukia dar sodas sutvarkyt,pasodint cesnakus ir svogunus.Nu bet cia lapkrity.Iki to reik sutvarkyt soda.
Einu megzt,gero sestadienio.
Atsakyti
Oi tie grybai. Ką tik pasigyriau, kad nemėgstu grybaut, nu ir ką, lepšių kieme po langais pridygo. Ir kiek daug! Netvarka, reikėjo susirinkt. Tai vakar kibirą ir pririnkau. Dar tų vadinamų juodukų irgi nemažai radau. Nu ką, reiks kažkaip suvalgyt.
O musmirių koks gražumas, nai nai... net nufotkinau.

Labai geras oras šiandien. Gal kiek ir apsiniaukę, bet nešalta. Ir aviečių dar yra, ir braškių. Nedaug, bet smagu ir tos kelios saujelės uogų.

Prieš du metus išnaikinau savo gėlynus kokius turėjau, užsėjau žole. Nereik, galvojau. Dabar jau galvoju, gal maaažą maaažą lopinuką reik prakapstyt. Neištvėruau, depe spontaniškai nusipirkau keletą alūnių, nu ir neturiu jų kur pasodint. Įkišau su vazonais prie braškių.. nėr kur daugiau. Kam aš tas alūnes pirkau, iki šiol nesuprantu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 14 spalio 2023 - 11:16