Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Bent tafa informuot apie jį kažkaip turėtų, o tai žemės kol radau kaip sumokėt. Tuos 3 eurus 😂

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2023 10 13, 11:14)
<p>Bent tafa informuot apie jį kažkaip turėtų, o tai žemės kol radau kaip sumokėt. Tuos 3 eurus 😂</p>


Kol kas tik projektas dėl NT mokesčio. Jei priims daugiau babkių projektams iš ES gaus einamoji valdžia... Čia senai jau laužia juos .
Ir vėl susukta taip , kad neišgėręs nesuprasi , o jei išgersi tai juo labiau .
Ne visas įmonėms priklausantis NT turtas yra vertinamas masinio vertinimo metodu. Kai kuriam turimam turtui reikia užsakinėti pažymas dėl NT mokestinės vertės iš RC.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 13 spalio 2023 - 10:27
Laba ryta,

lietus,uraganinis vejas visa diena ir puse nakties-taip rodo.Kol kas nelyja ir vejo nejauciu,bet tamsu.Depresinis oras.
Nu kaip man sunku yra issirinkt modeli sau megztiniui,tai ne tas zodis.Numezgiau beveik iki pazastu nuo virsaus,nu negaliu ziuret,nepatinka rastas,nors jis paprastas,turejo ziuretis gerai,bet man jau nebesinori net megztinio.Ieskau kito,apykakle jau nusimezgiau,to dar neardau.Va taip ir buna,kol surandi kas tau tiktu ir patiktu,praeina menuo,bent man.
As turbut panaudojau tuos zodzius "avinu banda",uz ka atsiprasau,tik noriu pasakyt,kad ju netaikiau nei vienai is jusu,nezinau,kodel jus prisiraset sau.Atsiprasau dar karta.Matyt nemoku diskutuot,nes isiveliu i ugni ir uzsidegu greit,kaip Ingrida.Man tai pavojinga,todel ir nebekalbesiu apie politika,o jei pradesiu,priminkit pazada,esu sena,uzmirstu.
Alta,nesioziuok,kokia esi,tokia.Nevyniok tu nieko i vata,bet ir nekabink etikeciu,kad tas sisteminis ar dar ka.Visi labai jautrus esame savo asmeniui,nes visada galvojam,kad esam geresni,nei kitiems atrodom.Kai nelieti asmeniskai zmoogaus ego,tai ir diskusija rutuliojasi.Esi idomi pasnekove,nors anksciau versdavausi tavo iskalbas,bet dabar jau pripratau ir bent gaudausi apie ka tu cia,rasai perkeltine prasme biggrin.gif biggrin.gif Nesu tokia protinga ir tiek issivysciusi,bet ir negali visi tokie but gi. ax.gif
Einu vargt megztini toliau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 13 spalio 2023 - 10:56

Luety, aš sau tavo žodžių  niekaip sau neprisitaikiau. Bet kiek žinau  kai ką jie žeidė...

Kas darosi Lietuvoj šiandien? Taiki religija kvietė pažymėti penktadienį ... vadas savo kalboj liepė.

Kad užklius Lietuva netikėjau. 

Vargas Prancūzijai , Vokietijai, Švedijai...

Atsakyti

Luety, aš sau tavo žodžių  niekaip sau neprisitaikiau. Bet kiek žinau  kai ką jie žeidė...

Kas darosi Lietuvoj šiandien? Taiki religija kvietė pažymėti penktadienį ... vadas savo kalboj liepė.

Kad užklius Lietuva netikėjau. 

Vargas Prancūzijai , Vokietijai, Švedijai...

Melagingi pranešimai apie bombas daugumoj mokyklų...

Atsakyti

Taiki religija kvietė pažymėti penktadienį ... vadas savo kalboj liepė.

Kad užklius Lietuva netikėjau. 

Vargas Prancūzijai , Vokietijai, Švedijai...

Negirdėjau nieko kas ten ką liepė. 

Bet tie grasinimai mūsų mokykloms ne tik šiandien, jau nuo pradžios savaitės buvo. Tik šiandien jau labai masiškai..

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 13, 10:04)
<p>Luety, aš sau tavo žodžių  niekaip sau neprisitaikiau. Bet kiek žinau  kai ką jie žeidė...</p><p>Kas darosi Lietuvoj šiandien? Taiki religija kvietė pažymėti penktadienį ... vadas savo kalboj liepė.</p><p>Kad užklius Lietuva netikėjau. </p><p>Vargas Prancūzijai , Vokietijai, Švedijai...</p>


Dusia,kiek man atmintis dar leidzia atsimint,tikrai neivardinau nei vienos,priskiriant siuos zodzius.Nesakiau,kad pvz.,Dusia ar Pou yra avinu banda.O jei kazkas sau prisitaike,tai jau to zmogaus problema,jei jis taip jauciasi.Dar karta atsiprasau uz nesusipratima.

Del melagingu pranesimu,vakar kaip tik ziurejau viena video,kur sake,jog ju bus daug,nes hamaz paskelbe 13d.dzigada del veiksmu Izrelio zonoj.O kadangi visa Europa prifarsiruota pabegeliais is musulmoniniu krastu,jie gyvena viesbuciuose,laukdami dokumentu,yra maitinami 3xd ir dar gauna rankpinigiu,tai turbut ne siaip sau.Jus matot tik pavirsiu,o as giliai i tas zinias iklimpus,Ir kas gali paneigt,kad pabegeliai kada nors neisijungs i kokia bendra operacija pries europiecius?Bet as nezinau,cia tik tai ka as girdejau vakar.
Viskas Dievo valioj. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Aha, o kas ten piktinosi, kodėl pabėgėlių iš Sirijos ir pan mes taip noriai nepriimam kaip kad ukrainiečių? )) nereik nei žinių žiūrėt, viso to jau seniai galima buvo laukt. Ne tai kad laukt, seniai jau ir vyksta.

Atsakyti

NT mokestis pats savaime bus blogis, jei įves. Ir nesvarbu kad lb mažas jis bus. Su laiku augs, didės, kaip.ir visi mokesčiai. Bet tai nieko stebėtina, kai tik valdžioj konservai, taip naujų mokesčių pridygsta kaip grybų. Už ką reiks balsuot, neįsivaizduoju 

Luety, aš sau tavo žodžių  niekaip sau neprisitaikiau. Bet kiek žinau  kai ką jie žeidė...

Kas darosi Lietuvoj šiandien? Taiki religija kvietė pažymėti penktadienį ... vadas savo kalboj liepė.

Kad užklius Lietuva netikėjau. 

Vargas Prancūzijai , Vokietijai, Švedijai...

Apie ką tu čia? Kokia religija, koks vadas?🧐

Atsakyti

NT mokestis pats savaime bus blogis, jei įves. Ir nesvarbu kad lb mažas jis bus. Su laiku augs, didės, kaip.ir visi mokesčiai. Bet tai nieko stebėtina, kai tik valdžioj konservai, taip naujų mokesčių pridygsta kaip grybų. Už ką reiks balsuot, neįsivaizduoju  Apie ką tu čia? Kokia religija, koks vadas?🧐
Apie islamą.  Apie "užminuotas" Lietuvos mokyklas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 13 spalio 2023 - 14:52

NT mokestis pats savaime bus blogis, jei įves. Ir nesvarbu kad lb mažas jis bus. Su laiku augs, didės, kaip.ir visi mokesčiai. Bet tai nieko stebėtina, kai tik valdžioj konservai, taip naujų mokesčių pridygsta kaip grybų. Už ką reiks balsuot, neįsivaizduoju 

Apie ką tu čia? Kokia religija, koks vadas?🧐

Plius, jei ir nebus didelis, kiek reikalų su jo administravimu... 

Aš toliau balsuosiu už liberalus. Nė už ką už konservus... Mažum dar už socdemus, jei jie tų senių kadanors atsikratys 😐 nes kaip tas naujas meras Vilniau rajone dirba, tai man labai patinka. 

Atsakyti

Aš toliau balsuosiu už liberalus. Nė už ką už konservus... 

 Aš irgi balsavau už liberalus, o jie - pyst - ir sudarė koaliciją su mano ypač nemylimais konservais. Tai nežinau už ką bebalsuot reiks..

Atsakyti