Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas.
Dusia,kai buvo pareikalauta tema uzrakint ,as niekada ten nebepostinau ir nieko bendro su tomis poniomis nebeturiu.
Jei jauciu poreiki rasyt ,as turiu rasyt atvirai.
Apkalbinet ir tyciotis is kitu slaptai , tai ne man.As galiu atvirai ir i snuki duot ir isvadint ,kaip manau esat nusipelniusios.Tesiog tokia jau esu.
O diskutuot ir pastoviai but marginalizuojamai irgi nusibodo.Bukit jus pacios sau fainos.
Atsakyti

labas rytas, 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Ruošiuosi morališkai koliotis.
Pradžioje kažkada metų pasikeitė kaina šiukšlių išvežimo.Ir nesumokėjau skirtumo 2.61.Atėjo žinutė su grasinimais anstoliams perduoti.Nelaukiau kitos sąskaitos,nes nu tokie grasinimai,bndrovė benkrutuos,jei aš nesumokėsiu 2.61.Vakar vėl ateina žinutė,kad jūs nesumokėjote.Nepatingėjau nueiti į banką pažiūrėti,sumokėta birželį.Nu tikrai koliosiuosi.Bet tokie grasinimai dėl tokio sumos. bigsmile.gif
Vakar sūnus nuvažiavo privačiai pas pulmologą,na rimtas gydytojas docentas,skyriaus vedėjas.Padarė dar kartą kraujo tyrimą,peršvietė plaučius,nosį.Bronchų virusinis uždegimas.Turi praeiti savaime,liepė mesti visus antibiotikus,per du mėnesius savaime praeis??????Kažko užkliuvo klausant plaučius,liepė ateiti po 1.5 mėnesio paklaustyti.Gal čia priežastis,kad taip dažnai serga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 13 spalio 2023 - 07:44
Labos ,
Ingrida o tyrė Mycoplasma pneumokokis ir dar viena yra bakterija, mane pernai juk sere antibais ir visai ne tais, rado ta bakterija kitus antibus israse( oi baisus man jie buvo ) ir nustojau kosėti.
Ex 4u.gif
AA nesi tu tokia jau pikta 4u.gif netikiu nors tu ką mirksiukas.gif
Tiesa pomidorai nesušalo tik iš barabanu tu stiklai šiltnamio verysad.gif tėvukas buvo nulėkęs iki sodo smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Ingrida, gal kitu kodu prašė pradelstą sumą sumokėti , ir dabar neranda ? Ko ten koliotis? Pakeltas balsas skatina agresiją , gynybą... Aš moku ir ramiu balsiu klausimus uždavinėdama iki bieso spaudimą žmogui užkelti biggrin.gif
Kas mėgstat spektaklius rekomenduoju Pabaisu nebus . Vakar buvom ... Nuoširdu , stipru, atvira. Mano kartos žmonėms labai suprantama. Viena pati atvaidina 1,15 val. Nepabosta. Aš ją seku FB. Patinka ką rašo. Šiltai ...
Apie politiką nenoriu diskutuoti todėl , kad man gal jos ir taip gyvenime per daug ... Mano šeimoj visi tokie istorijos išmanytojai. Politikos išmanytojai. Ir tt... Ir dar dažnai požiūriai nevienodi jaunimo ir senimo . Bet mes iki įžeidinėjimų neprieinam , gerbiam jaunimo optimizmą , o jie senimo pesimizmą biggrin.gif Niekada nepasakysiu apie savo jaunimą , kad jie kvaili , išplautom smegenim nes galvoja kitaip. Kaip ir jie neišvadins mūsų senukų marginalais , nes mes galvojam kitiap ... Aš nesu dievas , kad kitus nuteisti , taip kaip jie NUSIPELNĖ biggrin.gif
Man įdomūs pokalbiai apie daržus, maistą , sveikatą. Bet liko tik apie daržus. Nes apie maistą ir sveikatinimasi nebekalbam ax.gif
Ingridėl sveikatos Tavo vaikui 4u.gif

Atsakyti
Ačiū Mukute,paklausiu. 4u.gif
Dusia,mano charakteris ne toks.Užsidegu degtuku jei ką.Pavydžiu,kas moka ramiu balsu kalbėtis. ax.gif Ir su mb nemoku ramiai ginčytis,jis ramiu balsu kalba,aš jau rėkiu. biggrin.gif biggrin.gif Tokia natūra. ax.gif
Biesina draudimas,radau du vyriokus,vedu derybas sąmatą parašyti.Draudimas spaudžia,pervesti pinigus,o man jau kyla spaudimas.Va va ir liga nuo stresų.Aš nemoku ramiai net vairuoti.Grįžtu į miestą,mane jau biesina,kas blogai vairuoja. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 10 13, 09:17)
Ačiū Mukute,paklausiu. 4u.gif
Dusia,mano charakteris ne toks.Užsidegu degtuku jei ką.Pavydžiu,kas moka ramiu balsu kalbėtis. ax.gif Ir su mb nemoku ramiai ginčytis,jis ramiu balsu kalba,aš jau rėkiu. biggrin.gif  biggrin.gif Tokia natūra. ax.gif
Biesina draudimas,radau du vyriokus,vedu derybas sąmatą parašyti.Draudimas spaudžia,pervesti pinigus,o man jau kyla spaudimas.Va va ir liga nuo stresų.Aš nemoku ramiai net vairuoti.Grįžtu į miestą,mane jau biesina,kas blogai vairuoja. ax.gif


Ingrida su MB ir man sunkiausiai sekasi ramiai išlikti biggrin.gif
O su svetimais taigi lengva ... nejaudina anie smile.gif Ramybės darbas išmokė . Jei kariausi , pralaimėsi . O aš mėgstu laimėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Nagi laimejai ,laimejai,su tuo ir sveikinu.
Atsakyti
PVZ man įdomi tema yra NT mokestis. 0,4-4 pr . Nuo kokios vertės ? Jei pridėsi žemės mokestį 0,4-4 pr ? Gali gautis nemielos sumos ... Jei jokių lengvatų nebus ?


Atsakyti

PVZ man įdomi tema yra NT mokestis. 0,4-4 pr . Nuo kokios vertės ? Jei pridėsi žemės mokestį 0,4-4 pr ? Gali gautis nemielos sumos ... Jei jokių lengvatų nebus ?

nu jei bus kaip verslui, tai nuo masinio vertinimo , pasižiūrėk registrų centre

Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2023 10 13, 10:50)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73108617" data-time="1697182877"><div><p>PVZ man įdomi tema yra NT mokestis. 0,4-4 pr . Nuo kokios vertės ? Jei pridėsi žemės mokestį 0,4-4 pr ? Gali gautis nemielos sumos ... Jei jokių lengvatų nebus ?</p></div></blockquote><p>nu jei bus kaip verslui, tai nuo masinio vertinimo , pasižiūrėk registrų centre</p>



Fiziniems asmenims būtų taikomas: 0,05%-4% NTM tarifas:
1️⃣. Pagrindinio būsto mokestinei vertei, kuri viršija 1,5 savivaldybės medianos (SM) - 0,05%-4%
2️⃣. Likusiam NT tarifas nuo pirmo eur būtų nuo 0,05% iki 4%, kai tarifus nustato savivaldybė
📌Savivaldybė nustatydama tarifus galės vadovautis tik 8 kriterijais:
1. NT paskirtis
2. NT naudojimas
3. NT teisinis statusas
4. NT mokestinė vertė
5. NT būklė
6. NT techninės savybės, energetinis naudingumas
7. NTM kategorijas (JA- įmonės apyvarta, darbuotojų skaičius, teisinis statusas; FA- socialinė būklė)
8. NT vieta žemėlapyje ir planavimo dokumentuose nustatytus prioritetus.
Atsakyti

PVZ man įdomi tema yra NT mokestis. 0,4-4 pr . Nuo kokios vertės ? Jei pridėsi žemės mokestį 0,4-4 pr ? Gali gautis nemielos sumos ... Jei jokių lengvatų nebus ?

Labai prieš tą nt mokestį aš. Absurdas. 

Atsakyti