Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas. Šalta 🥺. Nėra sveikatos 🥺

Amadeja, kaip tavo mazius? Patvirtino mononucleose?

Pasitvirtino, nors jau ir taip buvau tikra.

Visai neblogai, apart, kad energijos jam stinga, gerklę rytais paskauda. Kitą sav.jau grįš į priešmokyklinę. Matysim kas gausis.

Atsakyti
Nesitikėjau tiek atsakymų. Dėkui. Nesvarbu, atsakėt, ar nežinojot, bet pats reakcijos faktas malonus 4u.gif
Saintlina, pasistenk netyčia atgamint. Geriau sekasi, kai netyčia prisimeni kažką.

A.Alta, įtarimas tai dėl kataraktos, o ne dėl tos bacilos. Ir bandau suvirškint kuo gali greituoju būdu padėt tonikas. Dar garsioji kokakola gal, bet tonikas? Nu, nesvarbu. Šiaip garsiai tik mąstau. Antibiotikai levomecitinas nepadėjo.

Dusia, jo, reik kažkur kitur kreiptis, jei klinikose tik tiek tesugebėjo sumąstyt. Tik įdomu, kur yra geriau nei klinikos, ar ne tie patys daktarai dirba mokamai.


Įsivaizduojat, perku marinuotus agurkus! bigsmile.gif šįmet neturėjau agurkų, neužderėjo ****.... Gerai, kad nedaug man jų reik, bet va, pikta. Pirkau sėklas, sėjau, auginau, na, gal ne taip rūpestingai prižiūrėjau.. bet kažkiek užderėt tai PRIVALĖJO blink.gif Kodėl pomidorai ne tokie išdidūs, dera ir nesiginčija wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 12 spalio 2023 - 10:37
Koka kola ,nors ten nebera nei vieno ,nei kokos ,nei kolos,yra kitu ligu gydymui.
swepso tonike yra chinino,kuris kazkiek palengvina tokias bukles.
Astri ir greita eiga sufleruoja regos nervu pazeidimus ,nei katarakta.Ir taip ,dabar daznai buna parazitiniu uzkretimu.
Atsakyti

Saintlina, pasistenk netyčia atgamint. Geriau sekasi, kai netyčia prisimeni kažką.

įtarimas tai dėl kataraktos, o ne dėl tos bacilos.  Antibiotikai levomecitinas nepadėjo.

Įsivaizduojat, perku marinuotus agurkus

Dar gali būti neurologinė priežastis. Bet tikriausiai klinikose šitą variantą irgi turėjo minty.

Pabandysiu vis paklibint pasąmonę, gal išplauks kur ten kažką girdėjau.

Ne, neįsivaizduoju  :blink:  bet tai pirkti irgi geras dalykas. Prie stiklainių stovėt nereikėjo, skonis garantuotai geras (kai jau atsirenki, kuriuos reik pirkt). Puiku tiesiog ))

Atsakyti

Ingrida,ar jau po tyrimu?Kokios zinios?
Kad svorio priaugi,gerai,juk ne 10 kg. tongue.gif Tas kilas,ryt gali jo ir nebut,po gero WC. biggrin.gif biggrin.gif
Labas rytas, 4u.gif 4u.gif
lyja jau nuo vakar vakaro,tamsu,rodo,kad 18 si ryta.Bet ir vakar rode 18,o zmones ejo su striukem ir kepurem...
Alta,aisku,kad i politines temas neatsakineji 4u.gif O man taip norisi su kazkuo issisneket apie tai,nu bet va,visi atsisako.Ar tai del nenorejimo viesoj erdvej afisuotis savo paziuru,ar tai del to,kad nesupranta tiksliai,kas darosi.Gimine nieko nesupranta,gyvena cia ir dabar,visiems viskas gerai.Sunus uzimtas,vazineja i kita miesta dirbt,moko lietuvisko krepsinio pagrindu angliokus,tai irgi ner kada plepet su pensininke mama. tongue.gif tongue.gif
O siaip,vietos po saule visiems uzteks,tik reikia but labiau tolerantiskomis. ax.gif ax.gif



Atsakyti
Luety ,kalbet apie politika yra per sudetinga ,deja.
Tuoj bus ir apie sveikata sudetinga,skiepai politizavo medicina ir paverte nesantaikos priezastim.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 10 12, 12:22)
Ingrida,ar jau po tyrimu?Kokios zinios?
Kad svorio priaugi,gerai,juk ne 10 kg. tongue.gif Tas kilas,ryt gali jo ir nebut,po gero WC. biggrin.gif  biggrin.gif


Ačiū Luety,atsakymas bus e sveikatoje po trejų dienų.Matysime. ax.gif
Raunu vienmetes gėles,atgyveno,astrai,žiovainiai.Gražu,kol žydi. mirksiukas.gif
Ex,paguosiu ne tu viena.Neauga pas mane agurkai,bet kiekvieną pavasarį sėju ir laukiu.Šiltnamyje tik užauga,lauke-ne. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 10 12, 14:15)
Ačiū Luety,atsakymas bus e sveikatoje po trejų dienų.Matysime. ax.gif
Raunu vienmetes gėles,atgyveno,astrai,žiovainiai.Gražu,kol žydi. mirksiukas.gif
Ex,paguosiu ne tu viena.Neauga pas mane agurkai,bet kiekvieną pavasarį sėju ir laukiu.Šiltnamyje tik užauga,lauke-ne. mirksiukas.gif

Ir pas mane neauga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 10 12, 12:15)
Ir pas mane neauga  ax.gif


Ir pas mane biggrin.gif biggrin.gif
pabandziau vienais metais,neaugo,daugiau ir nebandau,auginu tik siltnamyje.
Atsakyti
Ingrida, čia Tau :
https://www.facebook...837637248103259
Treniruoklis tikrai lengviau negu tokie pratimai biggrin.gif
Agurkai auga kaip kuriais metais, bet visada turiu lauke ir šiltnamyje .
Išmokau sodininti ir sėti per kelis kartus - pirmi sėjami indukuose, išsodinami šiltnamyje. Kiti sėjamai indukuose sodinami lauke. Treti vėlyvesni indukai laukui. O ketvirtas būna sėjimas tiesiai dievon. Apie kokią birželio 10 gal... Patręšti reikia agurkų trašomis ir palaistyti agurkus. Šiltu vandeniu .
Jei kartiais šiltnamyje agurką užpuolė kokia liga- pašalinti lapus, stiebą suraityti ant dirvos (palikti tik viršūnę )ir užpilti stiebą žemėmis (kompostu) . Pabandykit , dažniausiai vėl ims derėti. Nedariau , tik mačiau tokio agurkų gaivinimo rezultatą pas sesę. Antras derlius iki spalio buvo. O susirgo liepos mėn.
Šiltnamyje viena geriausiu veislių yra : https://www.sekluva....ai-merengue-f1/
MERENGUE F1. Tikrai ankstyviausia iš mano bandytų.

Apie diskusijas : taigi diskutuokit , o ne įžeidinėkit ir nuopelnus vardinkit. O Tu tada, O Tu va tokia .
Kokie ten biesai dėjosi toje temoje kuri dabar uždara , jei dar bobos po kelių metų atlenda čia pasikolioti ? Net ciekava pasidarė biggrin.gif ?
Ir pabaigai - kokia diskusija gali būti su žmogumi kai kai į nepatinkamą postą atsakoma epitetais : avinų banda, Kauno poniutės ir tt... Aš tai neturiu argumentų . Kaip ten sakoma, į durnus klausimus neatsakinėju mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 12 spalio 2023 - 14:03
QUOTE(Luety @ 2023 10 12, 14:19)
Ir pas mane biggrin.gif  biggrin.gif
pabandziau vienais metais,neaugo,daugiau ir nebandau,auginu tik siltnamyje.


va, ir aš taip nutariau )))
Nors pas mane visur auga. Bet lauke nebeauginsiu. Per akis tų, kur šiltnamyje. O lauke greičiau nusibaigia, laistyt reik (šiltnamy patys laistosi), užaugusių skūra storesnė. Kitais metais lauke nesodinsiu visai.
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 12, 14:56)
Šiltnamyje viena geriausiu veislių yra : https://www.sekluva....ai-merengue-f1/
MERENGUE F1. Tikrai ankstyviausia  iš mano bandytų.



aha, Merengiukai geruliai. O aš Schubert auginu smile.gif ir tuos įgrįsusius Rodničiok, bet suhibridintus. Nes raugimui labai tinka ir neišsidirbinėja ))

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 10 12, 14:56)

Kokie  ten biesai dėjosi  toje temoje kuri dabar uždara , jei dar bobos po kelių metų atlenda čia pasikolioti ? Net ciekava pasidarė  biggrin.gif ?
Ir pabaigai - kokia diskusija gali būti su žmogumi  kai  kai į nepatinkamą postą atsakoma  epitetais :  avinų banda,  Kauno poniutės ..

Prajuokinai biggrin.gif Man irgi įdomu pasidarė kas ten tokio įvyko, kad atsiranda šnipinėjančių kur kuri pabėgo iš tos uždaros temos. Bet tai kas daugiau - bobų nuomonių karas ir turbūt su tais pačiais epitetais.

Tai va, kad ir aš visą laiką auginau jau nuo seniai išbandytus, gerus agurkus ,tai ne užsireikėjo kitokių. Toks ir rezultatas. Taip man ir reikia.

Luety, apie politiką diskutuoti gal ir įdomu, bet pavojinga. Garantija, kad kažkam nepatiksi, susipyksi. Visur taip, net seime mušasi, per tiesiogines transliacijas biggrin.gif Niekas nemoka priimti kitokios nuomonės, reik būtinai daeit iki karo.. Nugalėtojų nebūna. Bet jei čia atsiras diskutuojančių, prižadu atidžiai sekti, skaityti. Man įdomu.


MUKA 🌹🌹🌹
Labai AČIŪ wub.gif Dėkinga, labai vertinu informaciją, bus perduota 4u.gif
Atsakyti